Колдунья-вещунья• Изменено 04 июня в 21:18

Люди народжують без житла, від зп до зп

Знайома знайомої, народила вперше 4 роки назад, чоловік спортом займається, тренер - заробіток 15-25 тисяч, скрутно, дуже скрутно жили, але вирішили народжувати і другу, прийшлось і їй до 9 місяця підробляти сям там.
Який же неймовірний стрес. Так ще і чоловіком крутять на роботі, знаючі що проблеми з квартирою і потрібні гроші

Чесно тут з квартирою не народжуєш, бо страшно що буде далі у житті, у світі, а то так. Ото у людей нервів вистачає
Гравіцапа• 04 июня в 21:33
Ответ дляКолдунья-вещунья
Бо там приклад привели, а раптом не народите і чоловік піде до іншої
Пффф, чоловіки ідуть не від того що їм не народжують, вони можуть і помирати, тим паче на сьогоднішній день
то есть идея что муж вас бросит вам не понравилась и вы решили умертвить другого мужа
marimagdali• 04 июня в 21:33
Ответ дляХомо_сапиенс
ну так и при наличии своего жилья и денег нет гарантии, что все будет хорошо.
сто проц.
автор Колдунья-вещунья • 04 июня в 21:34
Ответ дляХомо_сапиенс
а где гарантия того, что имея квартиру/пентхаус/3х этажный дом завтра в него не прилетит? или орки окупируют и прийдется идти на съем? что бизнес так же может сгореть, что деньги/авто остануться целыми?
Гарантій немає, я ж і кажу
Але у когось може є хоча б гроші у разі чого, або пасивний дохід, там для психіки спокійніше реальність сприймати
Міряю від одиниці• 04 июня в 21:34
Ответ дляmarimagdali
ага да да.90 тые ужас голодовка нищета.совок-аля северная корея.прям жили
Середній вік учасниць цього форуму 40-45 років, тобто народжені вони ще за часів срср
Хомо_сапиенс• 04 июня в 21:34
Ответ дляГравіцапа
почему всегда в этих рассказах умирает муж?
может и жена, просто обычно главный добытчик в семье муж, а сейчас война и шанс что мужчину мобилизируют и и он может умереть на войне намного выше
Викликаю на дебати• 04 июня в 21:35
Ответ дляМіряю від одиниці
Інші часи були, більш стабільні і головне без війни. Безробіття не було. А це вже вагомий фактор.
Це ви про які такі часи, після 3 світової чи 90?
Міряю від одиниці• 04 июня в 21:35
Ответ дляВикликаю на дебати
Це я про 70-80-і
Скорая помощь• 04 июня в 21:35
Головне, щоб хотіли и любили ту дитинку.
Я все життя мріяла про другу дитину, але ж однушка, потім розлучення, потім немає від кого і ковід, війна і мені вже 41. І знаєте, зараз я в чужому місті, на зйомі, сама, дитина навчається на контракті. Живу від зп до зп. Але знаєте, якби зараз завагітніла, навіть і не думала б про аборт. Не судіть людей, в кожного своє життя, свій біль і свої мрії
marimagdali• 04 июня в 21:36
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну так я вже живу, мене тут народили, чоловіка не випустять, тому просто виживаємо і все
Про народжувати страшно думати
Все інше не можливо спланувати у сьогоднішні реалії, працювати і відкладати - все
ага да да.видели в пригороде какие коттеджики с таунами клепаются?
Гравіцапа• 04 июня в 21:36
Ответ дляКолдунья-вещунья
Гарантій немає, я ж і кажу
год назад жили на 300 тыс в месяц, сегодня на 30 выживаем вчетвером
вот вам и жизнь
упадок в 10 раз....
Викликаю на дебати• 04 июня в 21:37
Ответ дляМіряю від одиниці
Це я про 70-80-і
А за ними 90
marimagdali• 04 июня в 21:37
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ні, ні
Я не про це
Мене теж народжували у скрутні часи, але і бабусі були, і житло вже у батьків куплене за 5 тисяч $ було, то хоч не страшно було опинитися на вулиці і то мені здається мамі страшно було у 24 народжувати

А так свідомо, другу дитинку, знаючи що є умовно на оренду і їжу і немає ні допомоги ні пасивного доходу, нічого
завтра не дай бог рак и смерть в 35 лет и с собой те хаты не заберешь
Prervana• 04 июня в 21:37
Ответ дляМіряю від одиниці
Да и сейчас безработицы нет. Работы на любой вкус и цвет, особенно если нет узкой специализации и высоких требований к зарплате
Міряю від одиниці• 04 июня в 21:37
Ответ дляВикликаю на дебати
А за ними 90
Так. Але більшість тих, хто тут сидить батьки вже встигли народити до 90-х
marimagdali• 04 июня в 21:37
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну так, з дитиною ще складніше, якщо чоловік або помре, або піде, чи не так?
А крім тебе дитина твоя нікому не потрібна, тоді ішачиш і ні про яке виховання і увагу для дитини і мови немає
завтра онко по женски и что?
автор Колдунья-вещунья • 04 июня в 21:38
Ответ дляmarimagdali
Рак може бути з ким завгодно і вижити можливо коли ти можешь заплатити за лікування, а не залишити дитину сиротою у дит будинку
автор Колдунья-вещунья • 04 июня в 21:39
Ответ дляmarimagdali
завтра онко по женски и что?
Це ви про себе? Про свій досвід?
Співчуваю вам, лікуйтесь
marimagdali• 04 июня в 21:39
Ответ дляХомо_сапиенс
ой что там прилетит.посмотрите стройки полным ходом клепаются домики и народ гребет
Міряю від одиниці• 04 июня в 21:39
Ответ дляPrervana
Я б так не сказала. Вакансії як би є, але їх не поспішають закривати
Prervana• 04 июня в 21:40
Ответ дляКолдунья-вещунья
Вы знаете сколько стоит лечение рака? Кто его сможет себе позволить из обычных людей, у которых нет лишней квартиры, чтоб ее продать к примеру, или дома...
Хомо_сапиенс• 04 июня в 21:40
Ответ дляmarimagdali
ну и где гарантия что в них не прилетит? клепать могут, покупать могут, но гарантий нет.
Гравіцапа• 04 июня в 21:40
Ответ дляКолдунья-вещунья
муж умер, жена скончалась от рака... дите в детдоме
фу блин, что у вас в голове?
автор Колдунья-вещунья • 04 июня в 21:41
Ответ дляPrervana
Ну так я ж кажу, кому є що продати у того і вірогідність вище набагато
А не оце, в могилу не забере житло, ніхто не забере, але воно може зіграти неабияку роль
Prervana• 04 июня в 21:42
Ответ дляМіряю від одиниці
Условный кассир, менеджер по продажам, бух, администратор и прочие ’не физики-ядерщики’ работу найдут всегда и везде, ну кроме глухого какого-то села.
ЯспАкойнаЯ• 04 июня в 21:42
Ответ дляКолдунья-вещунья
Про народжувати страшно думати
мое мнение, что каждый решает когда рожать, где и на какие средства. Моя дочь семь лет замужем (31 год),ее муж капитан мед.роты сейчас, все есть и квартира и работа хорошая (стомат. бизнес) и мы не бедствуем, а вот рожать не хочет. И приезжает к нам в гости внук-собачка, что тут сказать - ее выбор.
Хомо_сапиенс• 04 июня в 21:43
Ответ дляГравіцапа
фу блин, что у вас в голове?
с такими мыслями, как у автора, странно что она вообще считает нормальным жить в наше время) все, жизнь боль, ползем в сторону кладбища 😂
автор Колдунья-вещунья • 04 июня в 21:43
Ответ дляГравіцапа
фу блин, что у вас в голове?
Це вище приклади приводять, типу а раптом
Ну раптом якщо це станеться і не буде грошей дитині буде гірше
Бо якщо грошей немає це не гарантія що всі хвороби і нещастя до тебе не будуть липнути
Гравіцапа• 04 июня в 21:43
Ответ дляКолдунья-вещунья
будь это так все люди с достатком жили бы долго и счастливо
увы, рак не выбирает
и деньги в данном случае не панацея абсолютно
Гравіцапа• 04 июня в 21:44
Ответ дляКолдунья-вещунья
так вы начали за деньги и блага
боже, порадуйтесь за людей
беременна? и хорошо
сами разберутся
Хомо_сапиенс• 04 июня в 21:44
Ответ дляКолдунья-вещунья
так а что вы переживаете за других, не переживайте, у вас же таких проблем нет)