Не зацілована• 04 июня в 21:45

Nissan Qashkai - дівчатка, в кого?

Добрий вечір.

Купила недавно. Перша машинка.

2011 р.в.
Спробую описать проблему.
Машинка стоїть пару днів без їзди - і перестає працювать ключик від дверей. Він на батарейці (батарейку міняли, не в ній справа). Більше двері не відкриваються ніяк.
Міряю заряд на акумі. За 2-3 дні він розряджається.
щось споживає електрику в стоячому авто - але що?
Акумулятор не старий. У вересні куплений попереднім власником.
Акум перевірила - все гуд з ним.

Ну і так треба або знімать клєми, або раз в 2 дні заряджать акум.

Вдома то машина стоїть відкрита. Але бувало - приїхала в місто, а закрить не можу.
Можливо, в кого було таке?

і ще. Брелок Шериф від сигналки. там кнопки. всі 4 затерті. яка його функція? і що значить кожна кнопка?
власник сказав витягнуть з нього батарейку.
але для чого - хз.
автор Не зацілована • 04 июня в 23:15
Ответ дляPrervana
Ну тогда может еще и не упадете в обморок от цены замены. Ключ простой. Это обычный дистанционный. Возможно, будет вариант вытянуть личинку из двери и расточить ее под имеющийся ключ. Ну чтоб вы могли ее спокойно открывать. Потому что менять еще и замок зажигания - да ну нафиг.
В общем, звоните, что вам скажут и возьмутся ли. Но то, что надо убрать причину жора энергии - факт. Сигналку нафиг. А там глядишь и вопрос личинки станет не столь актуален, будет время на подумать, что с этой проблемой делать
Щиро вдячна вам за поради.
Prervana• 04 июня в 23:15
Ответ дляНе зацілована
не можна, щоб 1 ключ (замінить разом з личинкою) відкривав двері, а 2 - й (той, що є) заводив авто?
Я думаю можно, почему нет. Но проблема нахождения комплекта ’личинка-ключ’ мне не дает покоя. Надо узнавать, насколько вообще реально такое мероприятие
Prervana• 04 июня в 23:26
Ответ дляНе зацілована
Щиро вдячна вам за поради.
Вот кажется нашла
https://prom.ua/ua/p1668492461-nissan-qashqai-vsta...

Замок и личинка вместе. Наверное не оригинал, китайское, но надо уточнять
Prervana• 04 июня в 23:27
Ответ дляНе зацілована
Щиро вдячна вам за поради.
Тьфу, ключ и личинка. Всё, спать. Заговариваюсь
Швабристка• 05 июня в 00:37
Ответ дляНе зацілована
У Києві контакти є де це можуть зробить?
ключ я знайшла за 3200. на Окружній.
Автор, ви приколістка???

Перше ніж купувати ключ, машину на сто. Повністю провірити плюс електрик. Готуйтеся до вкладання грошей.
Перше правило авто яке бу- перепровірити, замінити пояс грм- бо це Ваша безпека, акумулятор- вам втюхали старий. На сто можуть провірити його заряд і скажуть 100 %. Якщо робити ключ то його ще необхідно перепрошити під ваше авто а не просто купити і все.

Шукайте сто по відгукам друзів.
Електрик- це досить не дешеве задоволення.

Наприклад заміна блока керування подушки безпеки орієнтовно 2500-3500 за 1 шт і це в гаражах)))
На Окружній не дешеві сто. На офіціал навіть не рипайтеся, дороге задоволення.
автор Не зацілована • 05 июня в 10:42
Ответ дляШвабристка
Автор, ви приколістка???

Шукайте сто по відгукам друзів.

на акум є ще гарантія.
тобто поставили старий, а поклали гарантію на свій новий?
автор Не зацілована • 05 июня в 10:42
Ответ дляШвабристка
Автор, ви приколістка???

Шукайте сто по відгукам друзів.

з приводу ключа - так, авто має бути. тобто ціна включає прошивку.
Швабристка• 05 июня в 12:40
Ответ дляНе зацілована
на акум є ще гарантія.
Я не бачила ще бу авто де акумулятори нові. От чесно.
Нехай на сто вам перевірять його заряд, можна купити зарядку для акуму, але його необхідно буде знімати з крем, заряджати а потім знову підєднувати. Це так ; трохи погратися, якщо авто на газ/бензин- пройти то на газ, треба зрозуміти в якому стані все, перепровірити рівень масла та гальмівної рідини!!! . Шукайте проблему, нехай все вдасться щоб її вирішити. Але бу авто- перепровірте на всі дефекти.
автор Не зацілована • 05 июня в 15:19
Ответ дляШвабристка
я купила зарядку.
з клєм знімати вже вмію.
масло вже купила, залишилось залить.
Швабристка• 06 июня в 14:21
Ответ дляНе зацілована
я купила зарядку.
з клєм знімати вже вмію.
масло вже купила, залишилось залить.
Масло залити це не самій. Поміняти треба всі фільтри, масло коробки передач якщо це автомат теж треба злити й замінити.

І масло ви купили самі чи вам сказав майстер яке??? Масло не долити треба а замінити.