Мэри Попкинс• 05 июня 2025
Прошу без осуду, можливо хтось був у такій ситуації як я
Добрий день,я не знаю що зі мною,постійні головокружіння (у стані коли ходжу)Коли сиджу,лежу,їх немає, то шатання,головні болі(не кожен день), починається з однієї сторони,а потім може переходити на скроні,то німіє обличчя з однієї сторони,то нога болить,то рука болить, поясниця болить,буває таке відчуття наче важкість у очах, хочеться їх закрити,але спати я не хочу,то відчуття як в очах пливе,інколи болить шлунок,у мене хронічний страх інсульту,от не інфаркт,не онкологія,а саме інсульт,я ще начебто молода,тиск у нормі,серце перевіряла,теж у нормі,були панічні атаки,ну я так думаю що то вони,різко стискало голову, кидає у піт,руки та ноги холодні, трусить, дьоргаються ноги, підіймається тиск,тривав цей стан близько 15-20 хвилин,потім відпускало потроху, ноги й руки зігрівалися,тиск приходив до норми,і голову наче не стискало,пила меньше пів року есциталопрам,потім зійшла,було 10 мг, останні 7-8 днів зійшла на 5 мг,і потім повністю перестала їх пити,перші декілька тижнів було нормально,а потім почалося,то обличчя німіє (зліва),то голова болить,і знов цей страх інсульту з´явився,і це триває вже близько двох тижнів,без антидепресантів я вже майже 2 місяці,і я не знаю з чим пов´язувати свій стан,до жовтня місяця 24 року все було добре,і от як у жовтні у мене сталася ця атака,і все пішло навиворіт наче,то болі,то головокружіння,то оніміння,то ще щось,стан такий що хочеться просто ридати від самої себе,до цих атак я була позитивна людина,мені постійно хотілося прибирати у хаті,гуляти на вулиці з дітьми,а з жовтня місяця 24 року мене наче підмінили... Вибачте за багато тексту 😭Це просто крик душі, зараз щоб встати з ліжка,це для мене майже квест,бо коли лежу,наче нормально, тільки-но встаю,і починається,то голова крутиться,то як стискає у голові щось,то відчуття що зараз просто впаду...
Відкушу все що стирчить• 05 июня 2025
Один в один. Но я никак еще не решусь на АД. В моем случае больше чем уверена что такие симптомы дает тревожное расстройство.
Тётя Хрюша• 05 июня 2025
Ответ длясказочное_Бали
Вы дефициты сдавали? Гемоглобин, ферритин, железо? Такое может быть при анемии. Магний ещё
теж плюсуюсь, почніть з найменшого, розгорнутий аналіз крові , причина може бути не так глибоко
Мэри Попкинс
• 05 июня 2025
Ответ дляТвердая валюта
Очень могут давать такие симптомы
Вы принимаете на постоянной основе какие-то витамины?
Ні, вітаміни ото як при вагітності приймала і все
ЛеньГуглить_правда• 05 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Ну ось так вийшло,я розумію що це неправильно,але... Сталося як сталося, зараз записана до лікаря, чекаю на прийом,але це буде тільки майже у кінці червня
Рано сошли с ад
Жинси на дитину• 05 июня 2025
Коли я потрапила до лікарні, мене всю обстежили, гормони, щитовидка , серде , ще цю штуку кардіограмму на добу ставили.
Ну вже три роки я намагаюсь приймати антидепресанти, не всі підходять.
Я була здалася.
Без аД взагалі не можу, вони мене ставлять на ноги насправді.
Бо так буває я лежу неначе грип у мене по два тижні місяць…
Я була здалася.
Большой секретик• 05 июня 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так, в мене теж тривожність, вистачило транквілізатора 0,5 таблетки на ніч
А то ходити не могла, такий був ппц
Пасти Ла• 05 июня 2025
Ответ дляМerida
Вам не могли на месяц выписать. Первые эффекты после 4 недель. Вам сделали старт терапии, а вы забили
Могли. Є ще такі унікуми серед лікарів нажаль
Так точно!• 05 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
З серцем все добре,у невролога була, навіть у двох,тільки остеохондроз є,шийний, грудний,у ендокринолога не була
сосуды головы и шеи проверяли?
Криниця щастя• 05 июня 2025
У меня было такое состояние. Сделали доплер сосудов. Оказался плохой кровоток.
Назначили массаж и таблетки. Правда голова все равно еще кружилась. Это было психогенное головокружение. Когда немного успокоилась и оно ушло.
Графиня Шезвездицкая• 05 июня 2025
Ответ дляТвердая валюта
Вы кроме психиатра можете что то посоветовать?
Читайте умные комментарии про дефицит витаминов в том числе
Я не состою в секте ’Святой Витамин’.
Умные комментарии - это доказательная медицина, а не святой айхерб
Так точно!• 05 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Ну кажу як є,мені їх виписали на місяць 😒
возможно врач выписал их вам на месяц, чтобы посмотреть динамику лечения и в надежде, что вы к нему через месяц вернетесь, а вы мало того, что не появились, так еще и пили их 5 месяцев.... Кто знает, может они вам не пользу уже принесли, а только вред.
Не стоит играться с серьезными лекарствами.
ЧупакабраЗеБест• 05 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
ну вообще похоже на то что вы отменили эсцитам, оп ять веанулась болячка.
а что п-р поставил? психосоматику?
ЧупакабраЗеБест• 05 июня 2025
Ответ дляМетелики на душі
Ви наче мене описали. Але у мене тиск падає. Це дуже страшно, коли стається усе миттєво, не знаєш причини. Думаю це наслідки нервових і фізіологічних виснажень, як недосип, розумові та фізичні навантаження. Все життя була здорова, як кінь, але останнім часом багато обставин, які негативно впливають на мій стан. Сумно. Сьогодні бомбили нас, і цей стан .. думаю якось треба помитися переодягтися. А то прилетить або інсульт вхопить, а я в домашніх трусах і з жирним волоссям 😂 сміх і гріх
у меня те же страхи, не могу спать без одежды и мыться спокойно.есть ощущение что в эти моменты я наиболее уязвима.
ЧупакабраЗеБест• 05 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Та я тим онлайн лікарям не довіряю,гроші деруть шалені,а по факту...Стан як був поганий,так і є
я согласна с вами. я тоже онлайнам не верю. мне тут одна эндокр онлайн такого напрописала, в институте эндокринологии за голову схватились.
Снежнакомка• 05 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Це наслідки шийного остеохондрозу. Тільки щоденні вправи для шийного відділу допоможуть. Поки регулярно щоранку робите, то цього не буде. головне не лінитись. І для спокою 2 рази на рік проходьте курс лікування у невролога для укріплення стінок судин. Якщо ви молода, то цього буде достатньо щоб не було інсульту.
Добротная• 05 июня 2025
Сделайте МРТ шейного отдела. У меня в шейном отделе грыжа. Первый и самый страшный приступ был ночью, когда я встала к плачущему ребенку и практически падала, шла держась за стенку и ничего понять не могла. В течение нескольких дней было плохо: головокружение, болела голова. Была у невролога, сделала рентген, по результатам - остеохондроз. Доктор попался молодой, очень удивлялся, что остеохондроз дает такие симптомы. Назначил таблетки, я почитала, что их назначают при инсульте и решила пока не принимать, в принципе стало полегче.
Где-то через год сделала МРТ шейного отдела, которое показало грыжу и пояснило все симптомы ( к тому времени и к зрению были вопросы, и в руках странные ощущения).