Наизнанку• 05 июня 2025
Сідничний міст - коли реально пече срака
Дівчата, це одне з топових вправ на сідниці. Навіть болгарські так не гріють зад. У мене в прямому сенсі болять і печуть сідниці
Наизнанку
• 05 июня 2025
Ответ дляАноним_1857
Мені нічого не допомогає.вже нога німіє (
Не відчуваєте великий сідничний м´яз? А техніка? З вами тренер працює?
успокойте_Меня• 05 июня 2025
Хотелось бы, так сказать, в общих чертах понять, о чём говорит иностранец..
Наизнанку
• 05 июня 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Сходіть в спортзал і дізнайтеся
ТАЗератти• 05 июня 2025
Я делаю все, и потом болит все, в том числе и попа, но он чего конкретно больше или меньше, не знаю
Когда-то подняла слишком много, спина болела, так что надо меру знать
успокойте_Меня• 05 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Сходіть в спортзал і дізнайтеся
зачем? меня и дома неплохо кормят
Аноним_1857• 05 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Медикаменти лише.
Вправи сама робила-нема ефекту