Мудробаба• 18 мая в 08:45
Дівчата хто на КОКах, зайдіть пліз.
Я допиваю перший блістер Клайра. Груди вже 2 тижні дуже болять, як пмс, місячні мають бути в середу, якщо вірити гінекологу. Каже, груди норм. Ну блін я торкнутись до них не можу, не говорячи вже про чоловіка(( це звикання організму?
Як у вас?
Дякую
Як у вас?
Дякую
Нервогенератор• 18 мая в 08:49
Я пила інші, нуль впливу на груди.
Потім змінила, бо треба було, лікар сказав. І попередив, що нові більш впливають на груди.
Таки так. Але більш - це було моментами трохи чутливості. І все
Мудробаба
• 18 мая в 08:53
Ответ дляДА да да
Адаптация первые 3 мес. Может вам конкретно не подошли. Тоже бывает.
Да. Лікар так теж сказала, що хоча б ще місяць щоб знати, що не підходять.
Ще прочитала, що ризик раку грудей(((
Мудробаба
• 18 мая в 08:53
Ответ дляНервогенератор
Я пила інші, нуль впливу на груди.
А які ви приймаєте?
ДА да да• 18 мая в 08:53
Ответ дляМудробаба
Ще прочитала, що ризик раку грудей(((
Меньше бреда читайте.
Мудробаба
• 18 мая в 08:53
Ответ дляДА да да
Меньше бреда читайте.
Це навіть в інструкції написано
ДА да да• 18 мая в 08:57
Ответ дляМудробаба
Це навіть в інструкції написано
Риск выше, если есть наследственность по раку груди или мутации BRCA1/2.
абсолютный риск очень мал: если из 10 000 женщин без КОК рак разовьётся у 40, то с КОК — у 48.
Нервогенератор• 18 мая в 08:58
Ответ дляМудробаба
А які ви приймаєте?
Вони нінімецькі - був мікрогінон, тепер максим
Мудробаба
• 18 мая в 08:58
Ответ дляНервогенератор
Дякую.
Кинг-Конгша• 18 мая в 09:03
У мене на клайру були всі симптоми пмс, і груди і голова боліла. Там гормони не однакової кількості в кожній пігулці,мені це не підходило,перейшла на ті де однаковий рівень гормонів увесь час.
Анонім Завгосп• 18 мая в 10:45
Пʼю Клайру, почала третю упаковку.
Груди не боліли.
До того років 5 пила Ярину. Потім на рік відмінила.
Почувала і почуваю себе добре.
Але все індивідуально.
Груди не боліли.
Почувала і почуваю себе добре.
Але все індивідуально.