Я не тону• 06 июня в 14:29
Чи дійсно не дійсне ламіноване свідоцтво про народження?
Вітаю хто недавно їхав за кордон? І чи якщо дитина їде з мамою довіреність не треба від батька?

Пешеходик• 06 июня в 14:32
Дозвіл на виїзд із одним з батьків не потрібен.
Ламіноване свідоцтво визнане нікчемним, про це пишуть багато років і навіть попереджають у РАГСі. Але на кордоні дивляться на це крізь пальці.
Тому, щоб не нервувати, є сенс замовити нове свідоцтво, це займає 15 хв часу

Я не тону
• 06 июня в 14:32
Ответ дляПешеходик
А в дії підходить?
Я не тону
• 06 июня в 14:33
Ответ дляПешеходик
А де замовити?
Пешеходик• 06 июня в 14:33
Ответ дляЯ не тону
А де замовити?
Я робила у РАГСі,може і через Дію можна
18 мнеУЖЕ• 06 июня в 14:38
Ответ дляПервоклашка Я
Можуть не пустити. Випадки все частіші
Расскажите хоть пару конкретных случаев?

Я не тону
• 06 июня в 14:39
Питаю хто не давно їхав за кордон відповіді не має конкретної. Тільки страшилки
Nata_koshenka• 06 июня в 14:43
Ответ дляПешеходик
А вони не анулюють наявний екземпляр, заламінований при видачі дубліката?
Пешеходик• 06 июня в 14:45
Ответ дляNata_koshenka
У меня оба светятся в Дии
ВільнаНазавжди• 06 июня в 14:52
Ответ дляЯ не тону
Я на кордоні показувала свідоцтва в дії. Бумажних з собою не було.
Пожарник• 06 июня в 14:57
скільки сьогодні ще буде таких тем?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3725540-1#a...

Пожарник• 06 июня в 15:01
Ответ дляПешеходик
Заламіновані свідоцтва про шлюб та народження є дійсними
Народження дитини та її походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміна імені, смерть є актами цивільного стану, які підлягають державній реєстрації. Про факт такої реєстрації відділи ДРАЦС видають відповідне свідоцтво.
Заламіновані свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану є дійсними та можуть пред’являтись на посвідчення зареєстрованих фактів.
https://minjust.gov.ua/m/zalaminovani-svidotstva-p...

Пешеходик• 06 июня в 15:04
Ответ дляПожарник
Добре
Я таке знаю• 06 июня в 15:16
Ответ дляЯ не тону
Ваша тема вже за сьогодні не перша.
Де ви дивитесь про ці страшилки? Тік ток?
Їдьте спокійно з заламінірованим свідоцтвом, з дії також підходить.
Я не тону
• 06 июня в 15:35
Ответ дляПожарник
скільки сьогодні ще буде таких тем?
Дякую я не бачила
Куратор дебошей• 06 июня в 15:57
Ответ дляПешеходик
Я пару місяців тому робила дублікат свідоцтва якраз по тій причині, що перше заламіноване. Мене в загсі ще відмовляли, мовляв оригінал потрібен, тільки якщо апостиль ставити.
По темі, автор, зробіть ще одне свідоцтво. 15 хв і 300+ грн.
Куратор дебошей• 06 июня в 15:58
Ответ дляВсе і одразу
А хто завадив покласти в файлик?
Мене одразу попередили...
Практично всі заламіноване свідоцтва ламінували прямо в загсі, ще й нав´язливо рекомендували цю послугу

Все і одразу• 06 июня в 15:59
Ответ дляКуратор дебошей
Інші часи...
Все і одразу• 06 июня в 16:11
Ответ дляКуратор дебошей
Турагент вчора прислала
Ну і добре))
Мій випадок, де мені порадили, можливо, поодинокий.
мегамоСГ• 06 июня в 16:12
Ответ дляЯ не тону
Я їхала 2 тижні тому. Свідоцтво навіть не дивилися. Лише загран.
Торік у червні також виїздила з дитиною. Тоді свідоцтво дивилися, але нічого не сказали про ламінацію. У нас також заламіноване
Первоклашка Я• 06 июня в 17:53
Ответ для18 мнеУЖЕ
Розказую. Випадки є