А ось і я• 07 июня в 00:53
Після ботоксускіллуи не займаєтесь спортом, не пʼєте алкоголь і каву?
Лікар сказала ,що алкоголь ніяк не впливає на цю процедуру а от щодо спорту каже в ідеалі інтенсивно не займатись 2 тижні
Але я так люблю спорт , да і до моря треба готуватись
Не готова щось я два тижні спортом не займатись
Вчора робила ботокс , сьогодні випила грам 100 чи 150 вина , думаєте то не страшно ?
А ось і я
• 07 июня в 00:53
От є якісь правила які ви дійсно вирішили виконувати після цієї процедури?
Безпринципова• 07 июня в 00:54
Не страшно. Про каву взагалі фігня якась. Колю ботокс вже багато років. В зал іду днів через 3. Навантаження менше роблю
А ось і я
• 07 июня в 00:56
Ответ дляМолчавочка
Знати б шо воно за сускіллуя
Після Ботоксу) вибачте опечатка
А ось і я
• 07 июня в 00:57
Ответ дляБезпринципова
А активно через який час починаєте займатися ? Щодо кави це я в Гугл вичитала
Лікар не казала таке
Молчавочка• 07 июня в 00:58
Ответ дляА ось і я
Після Ботоксу) вибачте опечатка
Ааа. Пару днів без спорту, але я не потію майже. Каву п´ю, алкоголь взагалі ні
Тримаю свічку• 07 июня в 00:59
Кофе пью, спортом не занимаюсь трое суток после уколов (но я про силовые, если у вас там кардио какое-то, то наверное нужно дольше, у косметолога спросите). Алко не пью минимум 5 дней после, но кстати я колола у 3 косметологов и мнения по этому поводу были разные.
Нельзя первые пару часов накаляться вниз головой и неделю: баня, сауна и тд.
Безпринципова• 07 июня в 01:00
Ответ дляА ось і я
Лікар не казала таке
Через тиждень
Янка-угомонись• 07 июня в 01:01
Ответ дляА ось і я
Не перегреваться, соответственно и без интенсивного спорта. Алкоголь пью
Сижу_и_плачу• 07 июня в 01:43
Пью, занимаюсь спортом, принимаю горячую ванную и в сауну хожу. Ещё и витамину пью: В, цинк и прочее. Никаких не делаю исключений, ничего не жду. Не видела разницы между первым разом, как уколола, когда всего боялась, и сейчас, когда просто делаю то, что делаю каждый день
Кавуся• 07 июня в 04:46
Я лише від вітамінів групи Б відмовилась (просто літом і не треба).А спорт + кава = щастя.Воно плюс мінус тримається однаково 3-4 місяці.
Мрію про пончик• 07 июня в 08:35
Ответ дляКавуся
А як пора року впливає на надходження вітамінів групи Б?)