Цирк на дроті• 07 июня 2025
Сільська естетика урбаністичного краху
Щось останнім часом урбаністичний простір почав нагадувати не місто, а декорації до реаліті-шоу «Село і люди». І ні — справа не у прописці. Це про ментальність. Про той особливий тип агресивного несмаку, який приходить у місто не спостерігати, вивчати чи інтегруватися, а нав’язати власні уявлення про "красиво" і "правильно".
Ви, мабуть, помічали — нова хвиля "міських жителів" бачить у блискучому шкірзамі елегантність, у позолочених нігтях — ознаку добробуту, а в демонстративному хамстві — прояв сили. Все це під музику, яка за рівнем поезії поступається навіть інструкції до мийки високого тиску.
Замість міського середовища — арена демонстративного життя. Ритуали: викладати флет-лей з лате, селфі в ліфті, "лук" біля оренди з IKEA й обов’язково — голосно говорити на все метро про «пані Наталю, яка лізе не в свої справи».
Це не просто село в місті — це його культурна анексія. Питання не в тому, звідки ти, а що ти привіз із собою. І коли ти везеш не спадкоємність, не вдячність, не бажання зрозуміти, а лише голос, блиск і пафос — то це не інтеграція. Це — культурна ерозія.
Електрохарчування• 07 июня 2025
Ответ дляМамОмужа
За бугром, тоже семечки лускают?
Или только канабис жуют...
Загуглите термин White trash «белый мусор»
маминаБубочка• 07 июня 2025
Ответ дляГотова до другої
Не очень поняла что там с луком возле аренды из Икеи)))
Є думка, що орендовані дешеві квартири обставляють ікеєю. Але точно не в нас. Бо ще ту ікею привези)))
Закордоном - так, бо це дешево, ергономічно, зручно і сучасно. Тож, не сором і фоткати, на відміну від бабушатників.
Але може автору естетика бабушатніку ближче. Я особисто за Ікею. Але вона знов звалила з України!!
парИла я парИла• 07 июня 2025
Ответ дляPrervana
Обыдлячивание и деградация дается людям легко и приятно. Это эволюционировать - больно и сложно. А скатываться вниз к базовым настройкам - элементарно просто
так базовые настройки у всех разные)
МамОмужа• 07 июня 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Ничего общего с тем, что написала(
Причём мне США с отребьем(
маминаБубочка• 07 июня 2025
Ответ дляPrervana
Я это читала на Снобе году эдак в 2014м
Тож я не помилилась.
Тоді ясно, звідки стогін про Ікею. Бо на болота вона прийшла сильно раніше.
Крижана бурулька• 07 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Це розповідь про пані Наталю, яка щось там робить. Просто форма слів співпала. :) Читайте речення повністю.
Тоді там зайві лапки.
Україна наше все• 07 июня 2025
Спасибо селу, у нас в подъезде возле лифта висело объявление ’Продам куриные яйца и домашнюю картошку со своего огорода’, я покупала у них периодически.