Карамелька• 01 июня в 17:43

А давайте составим список маленьких красивых городков Польши

Подумалось, что кроме раскрученых Кракова, Вроцлава и т.д есть много интересных не так известных городов. Давайте поделимся
Интересует старинная архитектура или красивая природа.
Сейчас вот читаю про Ольштин, по фото красиво
автор Карамелька • 01 июня в 17:46
Интересно что за создание поставило рукалицо, что оно нашло в моей теме странное или неадекватное
Меряю линейкой• 01 июня в 17:48
Ответ дляКарамелька
Та ви вже забебалі своєю польшою, європейки
автор Карамелька • 01 июня в 17:49
Ответ дляМеряю линейкой
та ви шо? А чого це вас так це задовбало? Я в Україні між іншим і вважаю що маю право у відпустку поїхати на пару днів хоч в Польшу. хоч в німеччину, хоч куди.
Бронетапці• 01 июня в 17:51
Не люблю Польщу зараз, шовінізм зашкалює, неприємно їхати на українських номерах, і сервіс в Закопане відстійний, в Гданську теж сервіс так собі, а ціни огого. Не хочеться взагалі туди їхати і витрачати свої гроші і відпустку. Одеса і Чернівці - то моя любов 🧡
автор Карамелька • 01 июня в 17:52
Ответ дляБронетапці
кожному своє. Я в Одесу виїздила більше 10 років щоліта....хочеться трошки за кордон
Инфотуфелька• 01 июня в 17:53
Ответ дляБронетапці
Так не езжайте, поляки этому будут только рады
Бронетапці• 01 июня в 17:56
Ответ дляКарамелька
Поїдте в Будапешт - ціни нижче і є що подивитись, візьміть ще 2 дні Мілан + Комо ( Візейр літає двічі на день) або Відень потягом . Будапешт порівняно з Польщею більш проукраїнський і ціни невисокі. Таксі 300-400 грн, купальні Рудаш десь 750 грн, Велі-Бей 550 грн на півдня і вишневий радлер в руїн барах десь 180 грн.
автор Карамелька • 01 июня в 17:56
В черговий раз шокована тим, як звичайне життєве питання українки наші перетворюють на фарс. Не здивована відношенням поляків, про яке писали вище.
буду вдячна за адекватні коментарі і поради.
автор Карамелька • 01 июня в 17:57
Ответ дляБронетапці
мені б поїздку на 2-5 днів, так далеко не зможу.
Бронетапці• 01 июня в 17:59
Ответ дляИнфотуфелька
Родичі там, треба їздити до похресників… але реально заставляю себе. Бо і прикордонники закривали вагон і не дозволяли виходити 2 години після прибуття на платформу - хз чого і сварилась з поляками, які вдвох займали по 2 столика в кафе - бо їм треба, хоча ще нічого не замовляли…
Бронетапці• 01 июня в 18:01
Ответ дляКарамелька
Тоді Будапешт. До Чопа + електричка Чоп-Будапешт - в обід ви вже на місці, поселення, поїли і в купальні до 8 вечора.
автор Карамелька • 01 июня в 18:03
Ответ дляБронетапці
не люблю купальні і всякі термальні джерела, не моє.
Вмію заміряти найкраще• 01 июня в 18:03
Ответ дляБронетапці
Ещё и эти польские фермеры угрожают снова заблокировать границу🤢
Бронетапці• 01 июня в 18:08
Ответ дляКарамелька
Гляньте Румунію на такий короткий строк - Брашов - шикарний, ви здивуєтесь приємно і культурною спадщиною, що залишила їм німецька династія і місцевою кухнею і рівнем життя і непоганими готелями в Карпатах. Красива печера в них ще є. Якщо все ж таки Польща, то вже краще Гданськ, але це не 2-5 днів і по грошах порахуйте проїзд польскою PKP)))
автор Карамелька • 01 июня в 18:13
Ответ дляБронетапці
очень хочу именно в румынию давно, в Брашов и замки. Но доехать туд целый квест с пересадками. Плюс по замкам без машины я так поняла не реально
Бронетапці• 01 июня в 18:16
Ответ дляКарамелька
Перший раз була в автобусному турі саме в Румунії - так сподобалось! Що захотіла в другий по іншим містам Чехія, Краків - так жахливо. Що тепер тільки сама все планую.
O-Yumi• 01 июня в 18:20
Очень люблю Польшу, и особенно ее маленькие городки. Мы дважды ездили на велосипедах по маршруту Грин-вело, по разным участкам маршрута. И он как раз по таким маленьким городкам. Из того, что больше всего понравилось - Замость, Хелм, Перемышль, Августов, Венгожево, Гурово-Илавецке, Фромборк, Эльблонг, Кадыны, Барцяны, Бартошице, Лидзбарк-Варминьский. Из городов покрупнее - Люблин, Торунь очень классные. Закопане конечно. Валбжих с замком Ксенж. Мальборк с его замком. Если интересно, по ссылке мой подробный отчет о Грин Вело. Посмотрите по блогу, там у меня много про Польшу, особенно про маленькие городки... https://greenvaliza.co.ua/severnaja-polsha/
No problems• 01 июня в 18:20
Ответ дляКарамелька
Авторе не слухайте дурниць. По темі: Фактично всі містечка Польщі мають свою історію і є на що подивитись. Можу розказати про Гданськ і Поморське воєводство, де крім старовинних містечок ще й й надзвичайно чудова природа
O-Yumi• 01 июня в 18:21
Ответ дляКарамелька
О, понимаю, я тоже не люблю )))
No problems• 01 июня в 18:22
Ответ дляКарамелька
нормальне відношення поляків до українців. Фактично живу тут з невеликими перервами з 2012 року, тому не ведусь на висери тих, хто про Польщу знає з форумів)
No problems• 01 июня в 18:24
Ответ дляO-Yumi
+1, у поляків дуже добре розвинений саме внутрішній туризм
автор Карамелька • 01 июня в 18:27
Ответ дляO-Yumi
Спасибо! Люблин погуглила, какой то он скучный что ли, обычный
Смотрю сейчас фотки Бидгоща, такой крутой город оказывается
автор Карамелька • 01 июня в 18:28
Ответ дляNo problems
з задоволення почитаю, дякую!
автор Карамелька • 01 июня в 18:29
Ответ дляO-Yumi
О, понимаю, я тоже не люблю )))
не по теме но спрошу тут, знаю вы много поездили. Были ли вы в Бардейове? Стоит ли туда ехать на 2-3 дня?
O-Yumi• 01 июня в 18:37
Ответ дляКарамелька
Да, Быдгощ симпатичный. Люблин, на самом деле, тоже хороший на день погулять
Вот здесь про Быдгощ https://greenvaliza.co.ua/bydgoshh/
Здесь про Люблин https://greenvaliza.co.ua/ideja-doroga-ljublin/
Здесь Замость, вот очень рекомендую! https://greenvaliza.co.ua/zamosc/
Здесь Торунь. Это вообще моя любовбь! https://greenvaliza.co.ua/torun/
А здесь несколько путеводителей по польским и не только городам. Может, пригодится https://greenvaliza.co.ua/category/putevoditeli/
O-Yumi• 01 июня в 18:38
Ответ дляКарамелька
Нет, не была. Хотя Словакию рассматриваю для детального изучения. Как только будет возможность. Пока не могу, к сожалению, отлучаться из дома ((((
No problems• 01 июня в 19:27
Ответ дляКарамелька
з задоволення почитаю, дякую!
ось невеличка підбірка
Куди поїхати з Гданьска: 15 кращих ідей для подорожі одного дня
https://ua.topvoyager.com/kudy-poyihaty-z-gdanska/
від себе додам: чудове узбережжя від Владиславово до Леби. З невеликих містечок - Лемборк, Жарновець і Жарновецьке озеро, Вейгерово, Устка, Дарлово, Шемуд, Картузи, Шимбарк... в принципі кожне містечко, що центр гміни, має що показати. Кашубський національний парк з його озерами - певно кількох тижнів не вистачить, щоб все обдивитись.
Ще, якщо цікавитесь старовинною архітектурою, то ось хороша підбірка
8 замків у Поморському воєводстві й не тільки, які варто відвідати
https://www.yavp.pl/uk/novini/8-zamkiv-u-pomorskom...
No problems• 01 июня в 19:28
Ответ дляO-Yumi
о, Торунь то так))))
автор Карамелька • 01 июня в 19:50
Ответ дляNo problems
ось невеличка підбірка
дякую!
ПампушОК• 03 июня в 04:27
Мендзыздрое, город на Балтике, море, лес викингов. Природа просто ах. А когда идёшь по побережью, как в Одессе немного. И вообще та сторона, вся красивая. Да и Щецин для тех, кто любит архитектуру и историю.