Творческий типаж• 07 июня в 14:03
Хвороба очей
2 неділі назад наростила вії, проблем не будо ніяких- я їх навіть не відчуваю
А вчора у вечері почало закисати дуже око, зранку все скреїлося і підпухло
З другим оком вже починається те саме
На вулиці сльозяться дуже
Купила каплі Тобрадекс,
Чи може це бути реакція на вії чи це конʼюктивіт?
Сьогодні вихідні, немає до кого з лікарів звернутися
З другим оком вже починається те саме
На вулиці сльозяться дуже
Купила каплі Тобрадекс,
Їжак в панчохах• 07 июня в 14:06
Якщо в Києві, зверніться в якусь профільну клініку, типу Візіум, вони працюють в суботу
ВільнаНазавжди• 07 июня в 14:08
Алергія або ж коньюктивіт . Відтягніть нижню повіку: якщо червоне і як наждачка з краплинками випуклими - коньюктивіт скоріш за все . Пи.си. Не лікар . Виключно з досвіду