Дуболом• 07 июня 2025

Дитяча лікарня на Богатирській

Добрий день! Мами, поділіться, будь-ласка, інформацією, стосовно ДКЛ 1 на Богатирській. Які умови, харчування? На кінець місяця в дитини запланована операція. Хочеться знати, чого очікувати. Дякую!
Повітруля• 07 июня 2025
Як в лікарні. Лежали в квітні. Харчування є,тільки на дитину. Я собі в Новусі біля лікарні покупала їсти.
автор Дуболом • 07 июня 2025
Ответ дляПовітруля
А не підкажете, чи є аптека в самій лікарні?
Повітруля• 07 июня 2025
Ответ дляДуболом
І не одна здається. Вона ще і вночі працює. І кафе-магазин є в лікарні, і автомати з їжею та напоями.
автор Дуболом • 07 июня 2025
Ответ дляПовітруля
Дякую)
Лівий Локіть• 07 июня 2025
Не знаю як в інших відділеннях, в неврології харчування жахливе - їсти неможливо. Привозили їжу з дому. У відділенні є мікроволновка, чайник, холодильник.
автор Дуболом • 07 июня 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Зрозуміла(. Дякую.
Фоточки нема• 07 июня 2025
Ви реально зібралися кормити дитину їжею з лікарні?
Головне, що там гарні лікарі
Лівий Локіть• 08 июня 2025
И возьмите с собой длинный удлинитель. Без него неудобно. Розетки только в коридоре. В палате их нет.