Іпать партнери. Яких ми заслужили
👀Трамп назвав Маска «запеклим наркоманом» після їхньої публічної суперечки, – WP.
Білий дім офіційно повідомив виданню, що президент США переживав через залежність Маска – і через це вони перестали спілкуватись. Також Трамп заявив, що не хоче відновлювати відносини з мільярдером.
😳Міністр фінансів США Бессент напав на Маска у Білому домі – саме він поставив мільярдеру фінгал, – Newsweek.
У них сталась суперечка, і Бессент назвав Маска шахраєм. Ілон спробував відповісти фізичної розправою.
Natal_ka91• 07 июня 2025
Ответ дляlilul990
Це отразітся на нас. Якшо ви мислите так однолінійно
Як саме?
Ответ дляМама Никитки-2
Звичайно шо нІкак. 🤦🏻♀️ Пенсії забирають, безкоштовну медичну страховку вже забрали, програму безоплатних продуктів закрили по більшості штатів. Ціни летять в космос. А так, звісно шо нІкак
головне, що проголосували ’хуженєбудет’. Десь ми таке уже бачили.
В США застой, захотелось движухи, стало весело, но у них войны нет, могут себе позволить веселиться, а вот у нас в стране на 5й год войны люди захотели поржать, как бы война надоела, все это АТО, Крым, Донбасс, - все это надоело, надо бы поржать малехо, и поржали, и что характерно что ржать будем долго, эта власть от корыта не отползет в горизонте 10-20 лет....
Мама Никитки-2• 07 июня 2025
Ответ дляЕленнн
Нє, вони проголосували за «на роботу не хочу ходити, а Трамп чек пришле». На передвиборчій це руде чудо всім обіцяло майже безкоштовних продуктів в магазинах, чекі як в 20-21 році. За Трампа проголосували шлунки безмозклі. Но шось тепер не дуже подобається
Ответ дляIn limbo
Це все робиться задля того, щоби зняти Трампа через імпічмент і на його місце поставити Венса. Як-то кажуть, запам’ятайте цей твіт.
Да, и оторваться под концепцию ярвина.
Вот тогда заживём.
Может , Трамп оклемается и вернёт старую команду рейгановского толка, которая и делала его первый срок в целом довольно успешным.
Вот тогда заживём.
Missis Виктория• 08 июня 2025
И за всем эти м блядством тихо наблюдаю те, кто планирует быть с’амым -самым в мире’...
Мама Никитки-2• 08 июня 2025
Ответ дляIn limbo
На сьогоднішній день це неможливо. Ха імпічмент не буде голосів. Восени вибори половини губернаторів штатів. Демократам чим більше Трамп мочить херні, тим меньше за респів проголосують. А далі вже передвиборча проміжних виборів почнеться.
Ответ дляYuljwa
Да, и оторваться под концепцию ярвина.
Вот тогда заживём.
Думаю, що Трамп не одумається. Надто горделивий і самозакоханий. +так, вплив Ярвіна та Пітера Тіля чим далі, тим більш виходить з категорії теорії змов, та набирає реального обрису майбутньої політики США.
Ответ дляМама Никитки-2
Ви дуже недооцінюєте вплив так званих технофашистів на тих же політиків США.
Не чіпай - вб ю• 09 июня 2025
Ответ дляIn limbo
Офкос.
А як вам новина, що батько Ілона поїхав на конференцію до дугіна? 🤮
на яку конференцію? ради безпеки?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
на яку конференцію? ради безпеки?
Батько Ілона Маска прибув до Москви для виступу на «Форумє будущєго — 2050», організованому дугіним.
Еррол Маск вже висловив захоплення москвою та назвав росіян «одними з найрозумніших людей на планеті».
*Ригає все*