Бабця в мештах• 07 июня в 22:55

разное материальное положение у детей

у старшец обеспеченный отец, у младшей не очень, еще и алименты платить не хочет. И вот как быть, если у старшей есть все, а у младшей этого нет?
Мама Никитки-2• 08 июня в 00:23
Ответ дляБабця в мештах
Как и тут, чтобы тот отец давал деньги, подарки продать, с отцом запретить общаться, покупать все одинаковое
Ну автор, тоді у вас вже готове рішення є. Все, що вам радили батьки вилізло вам боком. Чи ви з тих, хто по граблям полюбляє танцювати?
Мама Никитки-2• 08 июня в 00:25
Ответ дляВредняжка
А потім старшій і квартирою поділитись якщо їй батько подарує?
Нє, краще взагалі віддати молодшій. У старшої ж батько з грошима, купить ще раз.
Найщасливіша• 08 июня в 00:25
Ответ дляРокерША
Лично я бы запретила делать такие подарки, если не могу второму ребенку дарить тоже самое. Поставьте себя на место младшей.
А теперь поставьте себя на место старшей. Папа покупает ей айфон и оплачивает поездку в Испанию, а мама говорит дочке, хрен тебе , а не подарки. Второй БМ алименты не платит, у твоей сестры ничего нет , значит и ты будешь жить в нищете. Как вы думаете что старшая дочь будет испытывать по отношению к маме и младшей сестре ? С вероятностью 100% она будет из ненавидеть.
Мама Никитки-2• 08 июня в 00:26
Ответ дляЦідило правди
В Іспанію не пускати, подарунки тільки грошима. Чи ви зовсім не любите молодшу?
Як це не пускати. Блд, такой концентрації тьоток, що ненавидять власних дітей я ще не бачила в темах
Найщасливіша• 08 июня в 00:27
Ответ дляРокерША
В смысле кому? Тому, кто делает.
И как автор может это сделать ? Этот мужик - отец её ребёнка и имеет право содержать свою дочь так как считает нужным и дарить такие подарки, какие хочет.
Не цілуюсь з бодуна• 08 июня в 00:29
Ответ дляВ гости звали?
Мне бы такую бредятину и в голову не пришло спрашивать. Вы что-отдадите кусок по-больше той дочери, у которой папаша богаче, а та другая пусть слюни сидит пускает, или как? К чему ваш вопрос?
А зачем отцу платить алименты и на чужого ребенка? Это не его забота. Он даёт исключительно своему ребенку
Найщасливіша• 08 июня в 00:29
Ответ дляРокерША
Не она должна отказаться, а муж не должен сам дарить, или он идиот и не понимает ситуации? Примитивные решения зачастую самые верные. И может девочки сами поступят в вузы, без такой медвежьей услуги.
А бывшему мужу это зачем ? Он может и хочет обеспечивать своего ребёнка по полной и имеет полное право это делать. Почему он должен думать о ребёнке от постороннего мужика ?
Маю натхнення• 08 июня в 00:30
Ответ дляВсе питаю зарання
Мама одна
теж не зрозуміла питання, мама не знає як викрутити аліменти, щоб дітям однакове забезпечення було?
После шести ни-ни• 08 июня в 00:31
Ответ дляМаю натхнення
Розкажіть)))
Не цілуюсь з бодуна• 08 июня в 00:31
Ответ дляРокерША
У отца такие права как и у вас. Вы не можете запретить что либо отцу. Единственный вариант, отдать ребенка отцу
Бува і таке• 08 июня в 00:33
Ответ дляМаю натхнення
А як викрутити? Є призначені аліменти. Рідній дитині рідна тітка купує айфон і передає подарунок черз батька. Тут нічого не викрутиш. І Іспанію не викрутиш
Маю натхнення• 08 июня в 00:34
Ответ дляПосле шести ни-ни
Розкажіть)))
батько, як я розумію, старшій дитині все купляє сам, але ж платить ще й аліменти, ну не буде ж він їжу купляти чи ще щось, у будь-якому разі щось перепадає бувшій дружині, я б зробила так, щоб у дітей було все однакове, до того, що здавала б дорогі речі в магазин та купляла щось інше однакове, з доньками поговорила б з обома, якщо вони не розуміють, що мають мати однакове забезпечення, то це робота матері пояснити дітям

стосовно батька старшої - це його помста за те, що його дружина кинула заради іншого чоловіка, це абсолютно зрозуміло

я б до того, що старшій би пояснила ситуацію, щоб дитина могла сама відмовлятися від дорогих подарунків, коротше, ситуація не моя, але повірте, я б знайшла спосіб, щоб мої діти себе не відчували так!

сама маю трьох дітей, чоловік другий, але щоб в мене старша дитина була гола-боса бо в неї інший батько... то нафіг такий чоловік тоді?
Маю натхнення• 08 июня в 00:35
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
запросто можна, повірте, ще й через суд
Маю натхнення• 08 июня в 00:36
Ответ дляБува і таке
все викрутиш, в крайньому випадку за рахунок себе, але я б продала айфон демонстративно, та купила однакові телефони, це б батьку дало зрозуміти, що або він купляє обом, або не кулпяє бо дитина не буде користуватися все одно
Маю натхнення• 08 июня в 00:36
не інтриганки ви, дівчатка, або вибачте, дешево себе оцінюєте, якщо дозволяєте мужику маніпулювати вашими дітьми та не вбачаєте в цьому дивного нічого, для мене діти завжди були на першому місці, штани - на десятому
автор Бабця в мештах • 08 июня в 00:37
Ответ дляМаю натхнення
А она уйдет из дома или уедет к нему. Или будет устраивать истерики или не ходить в школу
Найщасливіша• 08 июня в 00:38
Ответ дляБабця в мештах
Я никак не могу запретить, она просто уедет к нему и не вернётся
Так может это самый лучший вариант?Отец может обеспечить вашу старшую дочь по полной, а вы нет. Пока младшей 4 года, у них ещё нет конфликтов. Но младшая будет расти, начнёт понимать , что у неё и старшей сестры совершенно разная жизнь, будут обиды, ненависть внутри семьи. Кому от этого будет лучше?
Не цілуюсь з бодуна• 08 июня в 00:38
Ответ дляМаю натхнення
запросто можна, повірте, ще й через суд
Ну да, через суд может забрать ребенка, т.к алименты тратит не по назначению (не на его ребенка)
Вредняжка• 08 июня в 00:38
Ответ дляМаю натхнення
Може ще й сусідським дітям нехай купить. Такими методами ви б добились одного, що старшу дитину аи б після 18 не побачили б у себе вдома.
Не цілуюсь з бодуна• 08 июня в 00:39
Ответ дляМаю натхнення
запросто можна, повірте, ще й через суд
Алименты платят на ребенка. Не на мать ребенка, не на ее нового ребенка, а на своего кровного
Маю натхнення• 08 июня в 00:39
Ответ дляБабця в мештах
ви мати чи хто? як ви виховуєте дитину, що її можна купити? я розумію, що для дітей багато є таких речей, від яких важко відмовитися, але я б домовилася з дитиною

піде з дому чому? підлітковий вік? тим більше, хай іде, моя розумна одна теж так пішла))) багато років пройшло, у нас чудові відносини, вона сама вже мама, так що до мене у неї претензій нема, а пішла до батька, бо він не вимагав нормально себе поводити, хоча сам майже безхатьком був, жив у селі в приймах
Вредняжка• 08 июня в 00:39
Ответ дляБабця в мештах
А яка різниця у віці між дітьми?
Маю натхнення• 08 июня в 00:39
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
хай забирає, віддасть, для чоловіків діти - іграшка, пограється та й усе
После шести ни-ни• 08 июня в 00:39
Ответ дляМаю натхнення

На каком основании Вы собрались подарки сдавать в магазин вообще? Их не Вам дарили. Какая месть вообще? Где она? Телефон и поездка дочке) Единственное, что можно- это покупать похожее за свои, но автор не потянет.
автор Бабця в мештах • 08 июня в 00:40
Ответ дляВредняжка
А яка різниця у віці між дітьми?
4 года
Маю натхнення• 08 июня в 00:40
Ответ дляПосле шести ни-ни
я всю тему не читала, мені ліньки, ще раз - я дітей люблю більше ніж мужиків, в мене було в них все порівну, як це зробити - головний біль матері, нехай клепки збере в голові та домовляється із власними дітьми раз не в змозі домовитися із колишніми чоловіками
После шести ни-ни• 08 июня в 00:41
Ответ дляМаю натхнення
Демонстративно ця дівчина поїде жити до батька. Чого він має купувати телефон обом? Це треш просто. Вона і Вас, і сестру ненавидіти почне потім.
ДелиВерка• 08 июня в 00:41
Ответ дляМаю натхнення
А ребенок чей телефон забрали и продали , только чтоб младшей сестре не было обидно, в этот момент будет одобрительно хлопать в ладоши и поддерживать это решение?
Маю натхнення• 08 июня в 00:42
Ответ дляБабця в мештах
4 года
авторе, ви реально в дупі, вибачте! обидві ваші доні, якщо таке продовжиться, витруть ноги об вас у 18 років, одна буде зневажати, бо ви бідна, а друга буде зневажати за те саме, тільки з іншого боку - що не захистили її інтереси

я вже мовчу, що виростуть ’пісєчки’ які будуть мати приклад, що треба мужика по грошах обирати
Найщасливіша• 08 июня в 00:42
Ответ дляМаю натхнення
Так отец старшей дочери явно не дурак. Он наверное алименты платит не такие большие, но тратит гораздо больше денег на подарки , поездки и т.д. лично своей дочери. Каким образом может быть одинаковое обеспечение при такои раскладе ? Мама и так наверняка алименты от первого БМ и на младшую тратит, но дать ей такие же возможности , как есть у старшей она всё равно не сможет.