pupsi4ek• 07 июня в 23:54
Пригріли змію... Президент Польщі Навроцький виступив проти вступу України в ЄС
Новообраний президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що не підтримує прискорений вступ України до ЄС. Він наголосив на необхідності врахування інтересів Польщі та інших країн.
Як це так? Україна, да з таким найдемократичнішим президентом повністю готова до вступу до ЄС!
Ответ дляYasya_1306
Та не замовчувати
Але ж ні тільки з їх сторони були втрати
У травні 1997 року президенти України Леонід Кучма та Польщі Александр Квасневський підписали спільну заяву ’До порозуміння і єднання’. У ньому зокрема йшлося, що це трагічна сторінка в історії обох націй. Вже тоді можна було це питання закрити
Їх цікавить саме польське питання у цій трагедії.
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ось цей момент напрягає дійсно.
Не приємно, страшно і не зрозуміло, чому вони розхитують і нагнітають цю тему. Просто відкрито провокують.
а тему голодомора навіщо Україна розкручувала і розхитувала і продовжує це робити ? це вас не напрягає ?
з прознінням )
хоча голодомор був 90 років тому ( ще раніше ніж трагедія на Волині) і не тільки в Україні він був, а і в Казахстані , Поволжжі і тд
з прознінням )
Не чіпай - вб ю• 08 июня в 00:19
Та і хрін з ним. Ну реально, ви справді вважаєте, що нашій країні там буде краще?
Аноним ФЕЯ• 08 июня в 00:20
Ответ дляKidHits
з прознінням )
Волинська трагедія була вбивством з обох боків! Поляки теж вбивали масово українців в той час.
Не смійте рівняти голодомор , який кацапи влаштували в односторонньому порядку, з метою знищення українців на своїй українській землі.
А на Волині, поляки окупували українську територію , а українські війська намагалися її відвоювати!
Це абсолютно різні випадки
Не чіпай - вб ю• 08 июня в 00:23
Ответ дляpupsi4ek
Я про те, що Польща - більше не партнер України, з її новообраним президентом
Вони союзниками завжди було рівно доти, допоки то не порушувало їхніх інтересів.
І саме тому проти нашого вступу до ЄС, бо тоді ми переб´ємо їхню аграрку своєю.
Сподіваюсь, він не опуститься до того що заведе свою улюблену волинку про різню польсько-українську.
Вони спекулюю волинською трагедією.
Волинська трагедія була, бо поляки заселили туди своіх і окупували нашу землю.
Тому особисто мене дивує, чому вони мають нахабність відкривати рота стосовно цього.
Наші люди тоді також гинули.
Якби поляки не захотіли нашої території то нічого подібного не було б.
Це для них трагедія, для нас також. Але вони прекоасно знають чому це сталося і дозволяють політикам використовувати цю тему для віддалення від нашої країни. А наші політики замість того, щоб розповсюджувати факти трагедії як завжди намагаються вгодити.
Посил має бути з нашої сторони що це було, ми боролися за свою країну і ми шкодуємо про такі історичні факти. Не має один історичний факт псувати співпрацю на віка обом країнам.
Поляки загалом ненавидять всіх. Німців, росіян, українців. Вони дуже вредні і гонористі.
Вони в Німеччині живуть бо тут добре ім, хоча німців теопіти не можуть.
Дуже спец фічні сусіди у нас.
Хоча на початку війни вони показали себе як справжні партнери і підтримали дуже.
Наші люди тоді також гинули.
Дуже спец фічні сусіди у нас.
Аноним ФЕЯ• 08 июня в 00:27
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Аграрний сектор і грузоперевезення. Поляки монополізували галузь перевезення товарів по єс і перебили іншим країнам цю нішу.