lilul990• Изменено 07 июня в 20:45

В Сша там зовсім чокнулись

Іпать партнери. Яких ми заслужили
👀Трамп назвав Маска «запеклим наркоманом» після їхньої публічної суперечки, – WP.

Білий дім офіційно повідомив виданню, що президент США переживав через залежність Маска – і через це вони перестали спілкуватись. Також Трамп заявив, що не хоче відновлювати відносини з мільярдером.

😳Міністр фінансів США Бессент напав на Маска у Білому домі – саме він поставив мільярдеру фінгал, – Newsweek.

У них сталась суперечка, і Бессент назвав Маска шахраєм. Ілон спробував відповісти фізичної розправою.
автор lilul990 • 07 июня в 20:46
Я теж вважаю Маска шахраєм. Ще з 2016 року
автор lilul990 • 07 июня в 20:46
Дитячий садок Сонечко. Боже, спаси Америку
автор lilul990 • 07 июня в 20:47
Це раньше інтернету не було і ми хоть не підозрювали що дорослих людей при владі немає, крім Малюка і Буданова
Espresso_caffe• 07 июня в 20:49
Ответ дляlilul990
а этого человека в руках самый большой ядерный арсенал мира если что
все это очень некрасиво, неэтично и непрофессионально
Kristal2013• 07 июня в 20:49
Матерь божья, как же нам жить после этого скандала у них?
автор lilul990 • 07 июня в 20:49
Ответ дляEspresso_caffe
Та я не думаю шо його накази комусь цікаві
автор lilul990 • 07 июня в 20:51
Ще зніме з путіна санкції - колаборант х-єв
ElinaH• 07 июня в 20:51
А я думаю, что это какая-то профанация на публику. Если бы они хотели выяснять отношения, делали бы это тихо.
LudaSHS• 07 июня в 20:52
Ескалація тойго В них
Vlada-Maria• 07 июня в 20:52
тепер і у них є свій квартал95 ото недарма слуги хвалились, що запатентували свою передвиборну технологію
автор lilul990 • 07 июня в 20:52
Ответ дляElinaH
Та вони всі там, крім рубіо, больні на голову. Зразу хіба не видно?
автор lilul990 • 07 июня в 20:53
Ответ дляLudaSHS
Ескалація тойго В них
У них якісь мавпячі брачні ігри
Vlada-Maria• 07 июня в 20:54
Ответ дляlilul990
та який колаборант... на підсосі-гачку в русні, недарма його витягували з боргів і банкрутств щоразу кацапські посланці
Espresso_caffe• 07 июня в 20:54
Ответ дляElinaH
та не
Маск думает, что он держит за яйки Трампа своим твиттером
LudaSHS• 07 июня в 20:54
А думали що світом керують притомні люди з стратегічним баченням
Ой згадала тему листопала де Трампа називали Соломоном. Ага , і прикиньте, як рулить технології і популізм. І як вони на мізки впливає.
Шизоїди у владі
ElinaH• 07 июня в 20:55
Объясните мне лучше, почему не произошел обмен погибших? Почему не забирают наших 6000 из Курской обл? Рефрижератор стоит.
LudaSHS• 07 июня в 20:55
Ответ дляEspresso_caffe
та не
Макс вже видалив Трампа з того твітера
Olga Zelenyak• 07 июня в 20:55
Ответ дляElinaH
Да, это они украинцев отвлекают от повышения цен на продукты.
Как здесь обычно пишут: ну не могут же богатейшие люди мира быть идиотами. Ну не может же Трамп быть дураком. Конечно, нет.
Но это не точно.

Подождите, может еще Маск из труселей достанет что нибудь интересное про Трампа.
Конечно, исключительно для профанации.
автор lilul990 • 07 июня в 20:56
Ответ дляEspresso_caffe
та не
А може й не твітером. Шо він там собі на флешку скопірував поки сидів в у юсейді і всяких їхніх ужондах - непонятно. Недарма ж він про Епштейна заговорив
LudaSHS• 07 июня в 20:57
Ответ дляlilul990
Ще Старлінк в Білому домі збирав дані
Espresso_caffe• 07 июня в 20:57
Ответ дляlilul990
это да
но рубиловка идет именно в твиттере, супер-кубок интернет-срачей
Espresso_caffe• 07 июня в 20:58
Ответ дляLudaSHS
Ще Старлінк в Білому домі збирав дані
ну все, скоро вест мир пересядет на Теслу
автор lilul990 • 07 июня в 20:59
Ответ дляEspresso_caffe
это да
То напевно те що на поверхні. А компромати починаються плівками з неповнолітніми

Хотя нам вихлопу нікакого. Один згірше другого
Espresso_caffe• 07 июня в 21:00
Ответ дляlilul990

та да, некрасиво все это
Ирина_Б_• 07 июня в 21:01
а вы за кого?
автор lilul990 • 07 июня в 21:01
Ответ дляEspresso_caffe
та да, некрасиво все это
Путінські хоть не підорасять на публіку. Ці хуже дітей малих
автор lilul990 • 07 июня в 21:01
Ответ дляLudaSHS
Ще Старлінк в Білому домі збирав дані
Цікаво скільки там порнографії качають
автор lilul990 • 07 июня в 21:02
Ответ дляИрина_Б_
а вы за кого?
Я за хаос ес южуал
Olga Zelenyak• 07 июня в 21:03
Ответ дляlilul990
Да прямо. А Герасимов, сука, где снаряды?
А поход Пригожина на Москву? А подрыв его самолета? Это все было тайно? Не на публику?
123-08df• 07 июня в 21:03
Дурня якась