Іпать партнери. Яких ми заслужили
👀Трамп назвав Маска «запеклим наркоманом» після їхньої публічної суперечки, – WP.
Білий дім офіційно повідомив виданню, що президент США переживав через залежність Маска – і через це вони перестали спілкуватись. Також Трамп заявив, що не хоче відновлювати відносини з мільярдером.
😳Міністр фінансів США Бессент напав на Маска у Білому домі – саме він поставив мільярдеру фінгал, – Newsweek.
У них сталась суперечка, і Бессент назвав Маска шахраєм. Ілон спробував відповісти фізичної розправою.
Espresso_caffe• 07 июня в 20:49
Ответ дляlilul990
Дитячий садок Сонечко. Боже, спаси Америку
а этого человека в руках самый большой ядерный арсенал мира если что
все это очень некрасиво, неэтично и непрофессионально
Vlada-Maria• 07 июня в 20:52
тепер і у них є свій квартал95
ото недарма слуги хвалились, що запатентували свою передвиборну технологію
Vlada-Maria• 07 июня в 20:54
Ответ дляlilul990
Ще зніме з путіна санкції - колаборант х-єв
та який колаборант... на підсосі-гачку в русні, недарма його витягували з боргів і банкрутств щоразу кацапські посланці
Espresso_caffe• 07 июня в 20:54
Ответ дляElinaH
А я думаю, что это какая-то профанация на публику. Если бы они хотели выяснять отношения, делали бы это тихо.
та не
Маск думает, что он держит за яйки Трампа своим твиттером
Olga Zelenyak• 07 июня в 20:55
Ответ дляElinaH
Да, это они украинцев отвлекают от повышения цен на продукты.
Как здесь обычно пишут: ну не могут же богатейшие люди мира быть идиотами. Ну не может же Трамп быть дураком. Конечно, нет.
Но это не точно.
Подождите, может еще Маск из труселей достанет что нибудь интересное про Трампа.
Конечно, исключительно для профанации.
Но это не точно.
Конечно, исключительно для профанации.
Espresso_caffe• 07 июня в 20:57
Ответ дляlilul990
А може й не твітером. Шо він там собі на флешку скопірував поки сидів в у юсейді і всяких їхніх ужондах - непонятно. Недарма ж він про Епштейна заговорив
это да
но рубиловка идет именно в твиттере, супер-кубок интернет-срачей
Espresso_caffe• 07 июня в 20:58
Ответ дляLudaSHS
Ще Старлінк в Білому домі збирав дані
ну все, скоро вест мир пересядет на Теслу
Espresso_caffe• 07 июня в 21:00
Ответ дляlilul990
То напевно те що на поверхні. А компромати починаються плівками з неповнолітніми
Хотя нам вихлопу нікакого. Один згірше другого
та да, некрасиво все это
Olga Zelenyak• 07 июня в 21:03
Ответ дляlilul990
Путінські хоть не підорасять на публіку. Ці хуже дітей малих
Да прямо. А Герасимов, сука, где снаряды?
А поход Пригожина на Москву? А подрыв его самолета? Это все было тайно? Не на публику?