pupsi4ek• 07 июня 2025

Пригріли змію... Президент Польщі Навроцький виступив проти вступу України в ЄС

Новообраний президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що не підтримує прискорений вступ України до ЄС. Він наголосив на необхідності врахування інтересів Польщі та інших країн.

https://unn.ua/news/prezydent-polshchi-navrotskyi-...

Як це так? Україна, да з таким найдемократичнішим президентом повністю готова до вступу до ЄС!
Киев_Елена• 08 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Так, і ворогів навколо України стає все більше і більше...
Так нужно задуматься почему так…
Просто так ничего не бывает)
Киев_Елена• 08 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Новообраний Президент Польщі підтримує шлях України до НАТО і ЄС?
Успокойтесь с НАТО и ЄС, нас туда не возьмут. Это никому не нужно. Они заинтересованы только в привлечении на военную службу опытных украинских военных, их замотивируют достойными ЗП и плюшками
vasilisa-l• 08 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
А Словаччина і Угорщина - друзі України? І новообраний Президент Польщі також? Ну добре...
Яке неприховане зловтішання. Але фальстарт жіночко, фальстарт
coch100• 08 июня 2025
Ответ дляvviki
Президент мало що в Польщі вирішує
Ви погано підготувалися розганяти зраду - ворогів більшає
У них такое же парламентстко - президентское правительство как и у нас.
WomAnn• 08 июня 2025
И список тем соответствующий 🤷‍♀️
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Це зрозуміло. Що з нею не так для Польщі? Чому поляки мають її замовчувати?
бо волинська різня це як для нас мовне питання - абсолютно роздута спровокована тема яка обговорюється коли треба відволікти увагу людей. Туфта це все
svecola• 08 июня 2025
Спасибо полякам,что и так помогают .Они молодцы.
BigSize_• 08 июня 2025
Ответ дляKidHits
а тему голодомора навіщо Україна розкручувала і розхитувала і продовжує це робити ? це вас не напрягає ?
з прознінням )
хоча голодомор був 90 років тому ( ще раніше ніж трагедія на Волині) і не тільки в Україні він був, а і в Казахстані , Поволжжі і тд
А де цю тему прям розкручують?
Мандарина• 08 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
І митний безвіз між Україною і ЄС зразу прикрили після його перемоги.
Ножвспину😂
Мандарина• 08 июня 2025
Ответ дляYasya_1306
Бо вони роблять з цього спекулятивний міф
Волинська трагедія для Польщі стає скрєпним націєтворчим міфом, як 2 світова для росіян.
Как Голодомор?
kabatosa• 08 июня 2025
Невже в цивілізованого світу накінець то відкрились очі
Решка7777• 08 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
а яка різниця? нам не світить
Ирина Веселуха• 08 июня 2025
Ответ дляМандарина
Как Голодомор?
У вашому світосприйнятті голодомор- це міф? Це взагалі !
AnyaSkazka• 08 июня 2025
Ответ дляKidHits
від голодомору постраждали не тількі українці
і постраждали не від кацапів , а від совєтської влади ( серед виконавців були і українці)
чи коли в 54 році та сама влада, не будемо називати шо, передала Україні - то вона вже не погана а хороша?
Тоді чому Польша ( котрій території досталися після 1 світової таким самим політичним рішенням) вважається ’окупантом’ ?
Коли людина пише про передачу в 54 році спустошеного нежиттєздатного Криму Україні, і при цьому мовчить що це був обмін на родючі землі української Кубані-одразу видно, чиї методики читає дописувач.
Ol-a• 08 июня 2025
Ответ дляIrinnkA
Я не вважаю, що Україна демократична країна. Це, скоріше, якийсь режим полудиктаторський. Плюс, Україна ’тимчасово’ припинила дотримуватися прав людини. Тож, не такий він вже й неправий. Я за вступ до ЄС, не люблю Польщу і мене нудить від їх вічного скиглення з приводу Волині, але блін, нашим похвастатись нічим
Да, тут прямо в точку. Кто возьмёт в союзники условное Сомали, а равных Украине в нарушении прав человека нет нигде в мире.
Шеллар• 08 июня 2025
Ответ дляIrinnkA
Покажемо європейцям справжню демократію - від закритих кордонів до пакування в буси; від бухгалтерки міноборони з багажником готівки до скромної чиновниці з матрасом долярів; з Конституцією на паузі і лавками за лям.
Анна_Бель• 08 июня 2025
А нас хтось буде питати, чи потрібне нам ЄС та НАТО. Чи як повілеває зелене, так і мусимо хотіти і думати
tanysha777• 08 июня 2025
Всім адекватним цілком зрозуміло, хто і навіщо захопив владу в Україні в 2019
tanysha777• 08 июня 2025
Ответ дляАнна_Бель
З точністю до навпаки
Задача зеленого якраз і полягає в тому, щоб зробити Україну ізгоєм цивілізації під чоботом рф
З чим він і банда прекрасно справляються
Мандарина• 08 июня 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Встречный вопрос. А в вашем Волынская резня-это миф? И если голодомор-это не уникальное явление для многих территорий союза в то время, то попробуйте доказать полякам, что ничего в 43 году не произошло. И все было бы терпимо (в истории каждого государства есть темные пятна), не сделай Украина из этих «героев» культ. Отдельная «благодарность» Ющенко.
На будущее, обесценивания трагические события других, будьте готовы к тому, что и ваши будут обесценены.
LudaSHS• 08 июня 2025
Думаю, що всі політики використовують інструмент для балаканини внутрішній, для електорату , Україну хто тільки не використовував по різному в своїх піарних меседжах. Бути на слуху, на вустах.

Але поляки бояться конкуренції на торговому ринку Ес. Це також є.
Тож час покаже
Blackwater• 08 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Почему сразу враги? Каждый преследует исключительно свои интересы. Он же не говорит-просто от злости не пусти, он говорит-интересы Польши и это правильно. Нам бы такого президента. Но у нас таких никогда не было. То красивый, то сильный, то прикольный
KidHits• 08 июня 2025
Ответ дляAnyaSkazka
Кубань ніколи не входила до УССР
Читайте історію і не повторюйте маячню
Lizavel• 08 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Вони мають її замовчувати? Чому?
Потому что уже нет в живых тех,кто там был и резал и как они вообще на Волыни оказались, такие же оккупанты были поляки
KidHits• 08 июня 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Це страшна подія та злочин проти людей 90 річноі давнини , на якій спекулюють останніх років 10, шляхом витягування цього, і розпалення міжнаціональної ненависті.
Те саме , навіщо зараз поляки знов витягують про волинську різню .
Lizavel• 08 июня 2025
Ответ дляIrinnkA
Нас не возьмут в ЕС ,ну неужели кто-то в это верит
Minny• 08 июня 2025
Нас не возьмут в ЕС
И в НАТО
Когда вы уже это поймёте, они будут кормить нас обещаниями годами
Если бы хотели то давно взяли как Грецию например
KidHits• 08 июня 2025
Ответ дляLizavel
Так тех кто голодомор устроил в совке, уже тоже нет в живых .
И поляки не были оккупантами.
До первой мировой Волынь была частью Австро-Венгрии, а часть - россия.
Наши там попыталась ЗУНР создать во время первой мировой но это был короткий период времени 1918-1921 года.
Период после первой мировой и до второй мировой - Волынь была Польшей ( до 1939 года) ...
После второй мировой это стало совком, и поделили между российской и украинской сср.
Краткий курс истории.

Вот вы смешные , реально, наезжаете на кацапов, что они живут по методичкам, а сами? ))
То Крым вам на Кубань обменяли, то поляки оккупанты Волыни...
aljonyshka• 08 июня 2025
Ответ дляKidHits
И поляки не были оккупантами.
Краткий курс истории.

Зато мы не жертвы пропаганды, как они) это толькко кацапы глупыши, скабеевой верят) а мы нет, мы все знаем) Кто писал доносы и сдавал соседей во время голодомора ?В этом вся наша проблема- мы не умеем признавать ошибки, делать выводы, нести ответственность. У нас всегда кто то виноват.
KidHits• 08 июня 2025
Ответ дляaljonyshka
Ну да, то что это ссср оккупировал часть Польши после второй мировой , и это стало Украиной, это мелочи!))
А то, что после первой мировой по Рижскому договору (1921), Волынь территории были переданы Польше - так это поляки оккупанты.
До первой мировой , напомню, часть Волыни и даже Львов был частью Австро-Венгерской империи.