pupsi4ek• 07 июня в 23:54

Пригріли змію... Президент Польщі Навроцький виступив проти вступу України в ЄС

Новообраний президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що не підтримує прискорений вступ України до ЄС. Він наголосив на необхідності врахування інтересів Польщі та інших країн.

https://unn.ua/news/prezydent-polshchi-navrotskyi-...

Як це так? Україна, да з таким найдемократичнішим президентом повністю готова до вступу до ЄС!
vviki• 08 июня в 00:29
Ответ дляpupsi4ek
Ну да. Все, що не так, як у телемарафоні - зраду розганяти...
Працюйте далі . Субота . Вечір
Навроцький . Розчарування . ЄС . НАТО
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:29
Ответ дляvviki
Працюйте далі . Субота . Вечір
Навроцький . Розчарування . ЄС . НАТО
Кому розчарування? Це лише обговорення
vviki• 08 июня в 00:30
Ответ дляpupsi4ek
Кому розчарування? Це лише обговорення
Просто
kpss2017• 08 июня в 00:30
Ответ дляpupsi4ek
А могли бы быть ближайшими друзьями. И кто нас рассорил?...
С ними друзьями, вы серьезно?) к упа все вопросы
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:31
Ответ дляkpss2017
При чем здесь УПА? Все вопросы - к главному. Почему не договорился с соседями?
Prervana• 08 июня в 00:33
Ответ дляKsusci
Вони спекулюю волинською трагедією.
Волинська трагедія була, бо поляки заселили туди своіх і окупували нашу землю.
Тому особисто мене дивує, чому вони мають нахабність відкривати рота стосовно цього.
Наші люди тоді також гинули.
Якби поляки не захотіли нашої території то нічого подібного не було б.
Це для них трагедія, для нас також. Але вони прекоасно знають чому це сталося і дозволяють політикам використовувати цю тему для віддалення від нашої країни. А наші політики замість того, щоб розповсюджувати факти трагедії як завжди намагаються вгодити.
Посил має бути з нашої сторони що це було, ми боролися за свою країну і ми шкодуємо про такі історичні факти. Не має один історичний факт псувати співпрацю на віка обом країнам.
Поляки загалом ненавидять всіх. Німців, росіян, українців. Вони дуже вредні і гонористі.
Вони в Німеччині живуть бо тут добре ім, хоча німців теопіти не можуть.
Дуже спец фічні сусіди у нас.
Хоча на початку війни вони показали себе як справжні партнери і підтримали дуже.
Вот и мне странно, почему наши дипломаты не напоминают полякам, что у тех исторически рыло в пуху не меньше чем у рашки по отношению к Украине? И что учитывая исторический контекст, нужно вдвойне усердно работать над ошибками прошлого, чтобы не допустить повторения в будущем
kpss2017• 08 июня в 00:34
Ответ дляpupsi4ek
И правда, при чем тут упа)

Стесняюсь даже спросить, а про Волынскую резьну вы не слышали?
KidHits• 08 июня в 00:36
Ответ дляАноним ФЕЯ
Волинська трагедія була вбивством з обох боків! Поляки теж вбивали масово українців в той час.
Не смійте рівняти голодомор , який кацапи влаштували в односторонньому порядку, з метою знищення українців на своїй українській землі.
А на Волині, поляки окупували українську територію , а українські війська намагалися її відвоювати!
Це абсолютно різні випадки
можна більш детально, коли поляки встигли окупувати украінскьку територію, якщо до 1 світової то взагалі була Австро-Угорщина переважно, а після неї ці території офіційно відійшли до Польщі, і були такими до 39 року ?
Голодомоа вчинили не кацапи а ’совєтська влада’ , доречі, там і українці були. І не тільки на території України , а також і на Кавказі, у Сибирі , у Поволжжі , в Казахстані і тд - тобто ця подія не була направлена виключно на знищення кацапами - українців, но комусь вигідно це витащити і разгоняти було роками!!!
Тож бревна в своєму оці ви не бачите, раз так репетуєте на тему , навіщо поляки то роблять ...
Аноним ФЕЯ• 08 июня в 00:37
Ответ дляKidHits
Ого, яка відверта ватна методичка.
Діалог не продовжиться в такому випадку- це безсенсово.
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:39
Ответ дляkpss2017
И правда, при чем тут упа)

Я про то, если вы не поняли, что главный должен уметь лавировать между проблемами с странами-соседями...
KidHits• 08 июня в 00:43
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ого, яка відверта ватна методичка.
Безсенсово, то жити з позицією, що ми всі білі та пухнасті зайки (нещасні та пригнічені ) , а навколо одні вороги віками)
І ось вони всі погані - а ми всі хороші!
Поцікавтеся історією інших країн , на який кут мапи не ткни, то всюди є якісь територіальні суперечки , або нелюбов до сусідей ( і у старій Європі також) .
Але якось хватає мозку, не педалювати конфлікти 100 річноі давнини
diamond_shop• 08 июня в 01:10
Ответ дляpupsi4ek
’ПишЕте’. Новообраний Президент Польщі ще не заступив, то все ще попереду
ну заступить - перевзуєтся, бо місце сидіння почасту міняє точку зору, як отримає справи та зрозуміє, що ми полякам потрібні не менше, ніж вони нам, а може й більше, то попуститься
diamond_shop• 08 июня в 01:10
Ответ дляpupsi4ek
Вони мають її замовчувати? Чому?
окей, гугл, або чат жпт
diamond_shop• 08 июня в 01:12
Ответ дляpupsi4ek
А Словаччина і Угорщина - друзі України? І новообраний Президент Польщі також? Ну добре...
словаки дуже добре відносяться до українців, угорці теж норм, якщо не знали - в Угорщині досі безкоштовний проїзд для тих українців, хто має захист та проживає там, а в аеропорт я їздила безкоштовно по українському паспорту, не знаю, як часто ви були в Угорщині, я там буває пару разів на рік, як на мене, толерантне суспільство до українців, жабу Орбана не рахую
diamond_shop• 08 июня в 01:13
Ответ дляFeel good
Він і був проти вступу України в ЄС.
І каже, що Україна - має вибачитися за волинську трагедію і операцію ’Вісла’.
Ми цього у школі не вчили.

Ситуація із зерном теж не ок.

А Польща за що має вибачитися?

Відверто, на початку війни вони підтримали, як ніхто інший.

Влада світу змінюється ... у праву сторону: США, росія, Польща, Китай... така ж ´права´ тенденція і у Німеччини, Нідерландів ...
поляки звикли спекулювати на цій темі, хоча це дуже некрасиво
diamond_shop• 08 июня в 01:14
Ответ дляYasya_1306
Бо вони роблять з цього спекулятивний міф
Волинська трагедія для Польщі стає скрєпним націєтворчим міфом, як 2 світова для росіян.
до речі, до того, як Україна стала відігравати для Польщі таку важливу роль, вони перед кожними виборами тягали тему, що німці винні їм по саме нікуди, а тепер було щось квакнули, то німці сказали, що їм теж кордон перекриють, як вони нам із зерном, й одразу все заглохло
автор pupsi4ek • 08 июня в 01:14
Ответ дляdiamond_shop
окей, гугл, або чат жпт
Ви не відповіли...
автор pupsi4ek • 08 июня в 01:16
Ответ дляdiamond_shop
Я кажу про позицію цих держав. Це чудово, що ви їздили в аеропорт, але яке це має відношення до даної теми...
diamond_shop• 08 июня в 01:16
Ответ дляYasya_1306
Та не замовчувати
Але ж ні тільки з їх сторони були втрати

У травні 1997 року президенти України Леонід Кучма та Польщі Александр Квасневський підписали спільну заяву ’До порозуміння і єднання’. У ньому зокрема йшлося, що це трагічна сторінка в історії обох націй. Вже тоді можна було це питання закрити
мало того, покійний папа Римський Іоанн Павло другий, який був поляком, тоді запустив формулу ’просимо пробачення та пробачаємо’ спеціально, щоб це стало примиренням для наших народів, але популістам вигідно спекулювати

поляки занадто гарно стали жити, ще й українці їм підняли економіку, от і почали з жиру біситися, он на німців подивіться, АФД та Сара Вагенкнехт нікого не нагадують?
diamond_shop• 08 июня в 01:18
Ответ дляKidHits
а тему голодомора навіщо Україна розкручувала і розхитувала і продовжує це робити ? це вас не напрягає ?
з прознінням )
хоча голодомор був 90 років тому ( ще раніше ніж трагедія на Волині) і не тільки в Україні він був, а і в Казахстані , Поволжжі і тд
ви дурна, прикидаєтеся чи троль з кацапії? чи може ви тут нещодавно та ваші родичі не постраждали від Голодомору?
diamond_shop• 08 июня в 01:19
Ответ дляpupsi4ek
ооо, нові барви, так хто ж нас розсварив? злий Захід?
diamond_shop• 08 июня в 01:20
Ответ дляPrervana
Я вот этой темы педалирования Волынской резни реально понять не могу. Чего они хотят? Извинений за что конкретно? Они сами вообще признают, что нагибали нас веками? Или они пушистые пуськи, а ’наши’ пришли и ни за что их там всех покрошили на салат?
та вже вибачалися перед ними, їм просто вигідно на цій темі їхати, як Орбану вигідно їхати на ’правах угорської меншини’ в яких проблем, насправді, не існує, хто хоч раз бував у Берегово, розуміє про що я кажу
diamond_shop• 08 июня в 01:21
Ответ дляpupsi4ek
спалилася, скарга на тему!
diamond_shop• 08 июня в 01:22
Ответ дляPrervana
нагадують, я слідкую за цією темою вже пару років, її ще на минулих виборах тягали, коли Туска обирали
автор pupsi4ek • 08 июня в 01:22
Ответ дляdiamond_shop
Нєт. І з Зєлєчкі жодного спросу... Це все @йло
автор pupsi4ek • 08 июня в 01:23
Ответ дляdiamond_shop
спалилася, скарга на тему!
будьлясочка, тьотю, не треба
UntoldStory• 08 июня в 01:30
Мне тоже не понятно, почему в других странах избирают президентом не того кого хотят украинцы?
KidHits• 08 июня в 01:37
Ответ дляdiamond_shop
від голодомору постраждали не тількі українці
і постраждали не від кацапів , а від совєтської влади ( серед виконавців були і українці)
чи коли в 54 році та сама влада, не будемо називати шо, передала Україні - то вона вже не погана а хороша?
Тоді чому Польша ( котрій території досталися після 1 світової таким самим політичним рішенням) вважається ’окупантом’ ?
IrinnkA• 08 июня в 01:39
Я не вважаю, що Україна демократична країна. Це, скоріше, якийсь режим полудиктаторський. Плюс, Україна ’тимчасово’ припинила дотримуватися прав людини. Тож, не такий він вже й неправий. Я за вступ до ЄС, не люблю Польщу і мене нудить від їх вічного скиглення з приводу Волині, але блін, нашим похвастатись нічим
Mary4444• 08 июня в 02:08
Ответ дляYasya_1306
Поляки збираються вистрелити собі в ногу, роздмухуючи тему ’волинської рєзні’. Бо, якщо ми почнемо розкручувати цю подію, то поляки будуть мати «блєдний від» як то кажуть
Аналітика рівня кухарки