Царевна_несушка• 08 июня в 00:37

Сусіди і басейн, як би ви вчинили?

Приватний будинок, дачі.
3 роки тому сусідка подарувала нам басейн, каркасний, доволі великий, десь 3х4 м. Внуки виросли, не потрібен, у вас діти, може пригодиться. Ми подякували, перший рік набирали, другий ні, бо діти їздили до бабусі, там річка. В цьому році діти просять, хочемо басейн. Вчора чоловік дістав його, розклав. миші прогризли дві дірки, сидів клеїв, вирішили завтра помити і набрати. Тут дзвонить чоловікові зять сусідки і каже, що я хочу забрати басейн. Приходить і на очах дітей тягне з жінкою вже розкладений басейн до себе додому, через дорогу.
Завтра буду везти свекра в місто, йому на роботу. Кожну неділю цей зять просить підвезти його жінку в місто, ми ніколи не відмовляємо, підвозимо, і жінку, і саму сусідку.
Що б ви завтра сказали цьому зятю, коли він попросить підвезти його жінку?
Ми в шоці, діти в шоці.
ГугелП@лАмался• 08 июня в 13:22
Ответ дляПатриоточка
Вывод- надо пользоваться своим. Дорогие подарки от неблизких людей не принимаю.
Моя родичка купила будинок у кредит. На меблі грошей вже не було і вона повністю умеблювала дім з олх ´віддам даром´ навіть будівельні матеріали деякі там брала.
Це я до чого - взяти запропоновану тобі не нову річ це ніякий не ´ дорогий подарок´,!
jabka ya• 08 июня в 13:22
Ответ дляЦаревна_несушка
Як це не користуються? Він подзвонив чоловікові, взнав, що басейн вже розкладений і заклеєний, і одразу прийшов з жінкою забрав.
То ви підвезли вже ту жінку чи відмовили?
ДелиВерка• 08 июня в 13:22
Я б подвозила,если деваться некуда,но потом бы имела ввиду такое поведение и максимально отстранилась бы от таких соседей. На конфликт бы не шла, просто сделала бы выводы для себя.
автор Царевна_несушка • 08 июня в 13:24
Ответ дляМама Никитки-2
У вас машину свекор вам подарував? Чи чого він вирішує кого вам возити чи не возити?
А чоловік, як тю я, то нехай мовчить і до вас відсилає за відповіддю. Це звіздець, мати тюхтія чоловіка
Ну тоді свекор відмовиться теж їхати, піде пішки, ми з ним не будемо спілкуватися років 5.
Бриджит_Фрикандо• 08 июня в 13:24
Ответ дляЦаревна_несушка
Вони знають, що тільки свекра вивожу, з вікон видно, хто сідає в машину.
Так и сказать, что когда они забрали бассейн, то лишились права проезда в вашей машине
JannyMoney• 08 июня в 13:25
Ответ дляЦаревна_несушка
сразу два плюса
автор Царевна_несушка • 08 июня в 13:25
Ответ дляМама Никитки-2
Все та тітка знає. Думаєте вона басейн у себе в дворі не побачила? Чи прийшла до вас перепросити за поведінку зятя? А свекру порадьте займатись своїми справами. Водієм ви ні до кого не наймались, особливо до тих, кому на почуття ваших дітей начхати. І запитайте в старого, хто йому важливіший, сусіди чи онуки?
Сьогодні вона приїхала, то не зайшла ще.
Борисфенка• 08 июня в 13:26
Ответ дляJannyMoney
знаю) У нас такой сосед. От безделья бегает, чуть ли не с линейкой кусты вымеряет, а не залезли ли на 2 см на его участок 🤣
Саме так. Страждає хернею від власної нереалізованості.
А тут мужик побачив свій басейн у сусідів і клемонуло його.
Понять і простіть, що тут ще сказати.
До речі, ще буде наступні дві серії - спочатку буде люта сварка з тещею і дружиною, що треба мити брудний басейн.
А потім, коли води наберуть, та дірка від мишей потіче. І буде горе на всю вулицю - бідні будуть і родичі, і сусіди, і уряд, і держава.
Одним словом, триматися подалі, сусідку разок підвезти, щоб ще й з свекром не сваритися.
JannyMoney• 08 июня в 13:27
Ответ дляЦаревна_несушка
свекр живёт с вами/вы в его доме?
ГугелП@лАмался• 08 июня в 13:28
Ответ дляМіряно-переміряно
І ті, і ті мають бути вдячні 🫶один одному
Я про це і писала. Автор тепер не буде кутатися,, а сусідка кататися. Вірніше будуть, але по іншому. Про це автор і писала
Борисфенка• 08 июня в 13:29
Ответ дляЦаревна_несушка
А якщо прийде і скаже ’Звиняй, дитино, що у мене дурнуватий зять, хотіла як краще’, вам стане легше?
Медсестричка• 08 июня в 13:32
Ответ дляЦаревна_несушка
От ми з чоловіком десь так і порішили, як завтра не нарватися на скандал, бо цю неділю відмовили підвезти, а далі?
Діти дуже засмутились, звичайно, просили неділю, все не було часу.
А детям никуда не надо поехать вместе со свекром?
Я бы так и сказала, в машине дети, они очень расстроились, что вы забрали наш бассейн. Фсе
автор Царевна_несушка • 08 июня в 13:32
Ответ дляДобродійка
Скільки років і як часто підвозив сусід свекра? Скільки років ви возите сусідку?
Вони років 10, може трохи більше підвозили, а ми з 2008, коли першу машину купили.
JannyMoney• 08 июня в 13:34
Ответ дляЦаревна_несушка
так вы в доме свекров живете? или на их участке?
Купи слона• 08 июня в 13:35
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну и пусть ходит пешком,ему полезно двигаться в его возрасте. Надоест, придёт сам мириться. Не прогибайтесь и не ведитесь на эти дешёвые манипуляции. Начните уважать себя, а не плясать под дудку всех подряд.
автор Царевна_несушка • 08 июня в 13:36
Ответ дляДоль Чекомбана
А мне вот интересно, к мужу у вас никаких претензий? Сосед позвонил, ’хочу забрать’, а муж что? ’ Конечно, заберайте’? Или как ? Или он все же спросил по-мужски ’ а схерали?’, а сосед внаглую вломился в закрытые ворота и потащил?
Питала. Морди б побили один одному, не схотів.
ГугелП@лАмался• 08 июня в 13:37
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну це вже інша розмова, якщо це вам так важливо. А чого ви свекра возите, а не чоловік?
JannyMoney• 08 июня в 13:39
То есть вы уже почти 20 лет отдаете долги которые не брали? Чужие долги отдаете?
И боитесь что человек, который и так вам обязан (свекр) на вас еще обидится?
Ну автор, это несерьёзно)
Почему вы себя так низко цените, что боитесь манипуляций? Вы взрослая, самостоятельная, умная. А ведете себя как маленькая девочка, которую кто угодно может дернуть за косичку)
jabka ya• 08 июня в 13:40
Ответ дляЦаревна_несушка
Вам краще зроби так, щоб вона не захотіла з вами їздити)) Запитайте за басейн, що не очікувано так забрали, у вас щось сталося? Ну й далі по тексту, нам віддіали на завжди, передумали коли ми вже зібрали й т.д. І так всю торогу говоріть про басейн) Якщо наступного разу ще поїде з вами, то кажіть що зараз розглядаєте басейни, розказуйте про зарактеристики й т.д. Вона втомиться і не захоче більш з вами їздити, слухати за басейн, вона ж то розумітиме до чого мова)
ГугелП@лАмался• 08 июня в 13:41
Ответ дляЦаревна_несушка
Той зять такий, що поліз би битися, якби його спитала чого він забирає подароване? Тоді краще з ними взагалі припинити будь яке спілкування.
Апель-синка• 08 июня в 13:49
Ответ дляЦаревна_несушка
Если хотите отомстить за бассейн, то просто позвоните и спокойно скажите, что раз вы передумали с бассейном, то мы тоже передумали вас подвозить. Завтра на нас не рассчитывайте.
Кстати, клееный бассейн долго не прослужит. Так что не расстраивайтесь сильно )))
автор Царевна_несушка • 08 июня в 13:58
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Есть хоть одна объективная причина по которой вы не можете отказаться их возить?Обидки соседей?Свккр деньги даёт?
В тому, що чоловік і свекор типу не при ділах, а стервом буду я. Тому я сьогодні чоловікові сказала, щоб тепер сам придумував, чому я не можу їх підвозити і нехай сам говорить зі свекром.
JannyMoney• 08 июня в 13:59
Ответ дляАпель-синка
я бы не стала напрямую связывать эти два события. А то еще вернут не дай Бог. И придется автору еще 20 лет соседскую жену катать 🤦‍♀️
JannyMoney• 08 июня в 14:05
Ответ дляЦаревна_несушка
кто решает, стерва вы или нет? И кто так про вас будет говорить? Сосед? А не плевать ли на этого придурка, ворующего чужие бассейны?
Я с вас в шоке, честно говоря. Вы уже почти 20 лет без каких либо причин или отдачи для себя катаете чужую тётку на своей машинке и еще переживаете, что ваш отказ не понравится. Да и хрен бы с ними.
Ну хорошо хоть что ваш муж поговорит сам со своим отцом. Уже победа)
БеллаДонна• 08 июня в 14:07
Ответ дляДоль Чекомбана
10 років поспіль - это 10 лет подряд.
Ви точно це мали на увазі?
ні :) мала на увазі, що минуло 10 років мінімум
Столічна штучка• 08 июня в 14:22
Ответ дляЦаревна_несушка
Завтра зелена неділя, треба ще і під ворота
И веточку туда вставить, как свечку в торт
автор Царевна_несушка • 08 июня в 14:25
Ответ дляПатриоточка
Из этой ситуации в плюсе только автор. Соседка получила назад дырявый бассейн, негатив от автора и еще невестку возить не будут. Автор получила опыт использование бассейна, теперь будет лучше ориентироваться при покупке своего, дети прошлое лето плескались в бассейне, ну и будет знать, что бассейны грызут мыши и после покупки своего уже будет ответственнее готовиться к его хранению. Так чем недовольна автор?
В принципі, ви праві, тут дівчата писали, треба буде менший брати, але глибокий, бо такий великий не дуже практичний.
Миші по гризли, бо восени свекру басейн заважав складати дрова і він його виніс на вулицю, накрив плівкою і придавив дошками. Нам нічого не сказав, ми з годину шукали той басейн.
автор Царевна_несушка • 08 июня в 14:27
Ответ дляПатриоточка
Это автор решила, что это был подарок. Его давали в пользование, бо жалко было детишек, в пыли играющих.
Та діти в калюжі після пилюки купались, нормально було, не переживайте
Працівниця року• 08 июня в 14:30
Ответ дляСунуся в чужі справи
Чукчі не чітатєль? Так є кнопочка, можна відфільтрувати всі повідомлення автора і прочитати підряд
Дякую за Вашу самокритику.
Куда ж без меня• 08 июня в 14:33
Ответ дляЦаревна_несушка
Точно, буду катати, поки басейн не поверне😆
Хотілось би купити той басейн хоч бу, та зараз не на часі, 30к нова скважина, то таке.
зачем скважина ? колодец же лучше