Царевна_несушка• 08 июня в 00:37
Сусіди і басейн, як би ви вчинили?
Приватний будинок, дачі.
3 роки тому сусідка подарувала нам басейн, каркасний, доволі великий, десь 3х4 м. Внуки виросли, не потрібен, у вас діти, може пригодиться. Ми подякували, перший рік набирали, другий ні, бо діти їздили до бабусі, там річка. В цьому році діти просять, хочемо басейн. Вчора чоловік дістав його, розклав. миші прогризли дві дірки, сидів клеїв, вирішили завтра помити і набрати. Тут дзвонить чоловікові зять сусідки і каже, що я хочу забрати басейн. Приходить і на очах дітей тягне з жінкою вже розкладений басейн до себе додому, через дорогу.
Завтра буду везти свекра в місто, йому на роботу. Кожну неділю цей зять просить підвезти його жінку в місто, ми ніколи не відмовляємо, підвозимо, і жінку, і саму сусідку.
Що б ви завтра сказали цьому зятю, коли він попросить підвезти його жінку?
Ми в шоці, діти в шоці.
Царевна_несушка
• 08 июня в 14:34
Ответ дляjabka ya
То ви підвезли вже ту жінку чи відмовили?
Поки що не дзвонили, ми їдемо о 18-19
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 14:49
Ответ дляПатриоточка
Это проблема автора, что деньги наперед за проезд не брала.
Так само і проблема сусідів, що наперед не попередили, що відберутб басейн через 2 роки
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 14:52
Ответ дляБорисфенка
От і я те саме кажу, хай самі розгрібають, зятя жаба задавила, що теща басейн віддала.
Дружину підвезти. Про мишей мовчати.
Муж і жона - одна сатана)))) тому нікого підводити не треба) колективна відповідальність це називається
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 14:53
Ответ дляJannyMoney
почему нет смысла разбирать поступки других людей? разобрал - понял, знаешь как действовать.
И про добро без условий не согласна тоже. Никто не ценит добро без условий и возникает злоупотребление.
Про добро придумали фарисеї-халявщики. Чомусь про добро вони не згадають інший вислів, там де про запотілу руку, перш ніж добро творити
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 14:55
Ответ дляJannyMoney
Муж и жена одна сатана)
Давайте серьезно, если бы ваш муж пошел отбирать бассейн у соседских детишек вы бы промолчали?
Только в одном случае жена промолчит. Если она согласна.
... коли така сама, яктой відбирун
IQ 80• 08 июня в 14:56
Ответ дляЦаревна_несушка
Саме було сказано, що забирайте, більше не потрібен. А
Я бы не брала
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 14:57
Ответ дляJannyMoney
если подарили значит уже оно свое. И вообще никого не касается, пользуются или в сарае лежит. Требовать ’а дай’ довольно нагло) Хозяева могут делать что хотят. Ровно также если например мой подарок не нравится, передаривается, возвращается в магазин, выкидывается. Вообще без претензий.
В усіх нормальних людей так. А протилежні роками сидять і пильність якою тряпочкою сусідка під´їзд миє, впізнають...
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 15:00
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну тоді свекор відмовиться теж їхати, піде пішки, ми з ним не будемо спілкуватися років 5.
Туди йому і дорога
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 15:04
Ответ дляJannyMoney
я бы не стала напрямую связывать эти два события. А то еще вернут не дай Бог. И придется автору еще 20 лет соседскую жену катать 🤦♀️
Тю, відмовитись- та й по всьому. Хай пливуть гімноїди з басейном за руським кораблем
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 15:06
Ответ дляПрацівниця року
Дякую за Вашу самокритику.
Овва, то у вас ще й проблема з розумінням тексту? Співчуваю...
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 15:07
Ответ дляКуда ж без меня
зачем скважина ? колодец же лучше
Ну, колодязь не всюди можна. Так розумію, що вода у них глибоко залягає
пані Солоха• 08 июня в 15:17
Ответ дляJannyMoney
Нет уж, умерла так умерла )))
Пусть теперь на прогрызенном бассейне ездят
Купи слона• 08 июня в 15:34
Ответ дляЦаревна_несушка
В тому, що чоловік і свекор типу не при ділах, а стервом буду я. Тому я сьогодні чоловікові сказала, щоб тепер сам придумував, чому я не можу їх підвозити і нехай сам говорить зі свекром.
Ну, ок. Вы-стерва. И что?
Можете смело, глядя в глаза-мужу, свекру, соседям это объявить.
Зато Вам удобно будет, не надо будет прогибаться под всех.
Ms. Откровенность• 08 июня в 15:41
Ответ дляЦаревна_несушка
Вони знають, що тільки свекра вивожу, з вікон видно, хто сідає в машину.
Берите оплату
Царевна_несушка
• 08 июня в 15:44
Ответ дляJannyMoney
свекр живёт с вами/вы в его доме?
Будинок будували свекри, зараз він належить нам з чоловіком 50/50. Але звісно, ніхто свекра не ужимає, приїжджає на вихідні, ок.
База_птеродактилей• 08 июня в 15:47
Я б не підвозила і все. Без пояснення причин.
Моя машина: хочу підвожу, хочу ні.
Це ж не обовʼязок. Зараз не хочу і все.
Вони ж можуть басейном розпоряджатися, навіть якщо вже його подарували . Так і ви розпоряджаєтесь своїм авто. І не треба ніяких пояснень. «Я так вирішила»
Моя машина: хочу підвожу, хочу ні.
Це ж не обовʼязок. Зараз не хочу і все.
ХикориДикори• 08 июня в 15:50
Мамі, видно, той басейн заважав, то і віддала, бо не потрібний. Можливо, той син і не знав, що вона віддала його річ. Псіханув та й пішов забирати. Хоча то їхні родинні проблеми. А якби ви його викинули чи віддали комусь?
Впевнена, що якби таку річ давали просто в користування, то ніхто і не брав би, бо при якійсь поломці прийшлось би купувати новий
ХикориДикори• 08 июня в 16:06
Ответ дляЦаревна_несушка
По факту так, вони ж таке не боялися робити, їм пофіг, чому нам не повинно бути пофіг на них. Ну це я така, чоловік не хоче лаятись. А я не хочу лаятись зі скандальним мужиком.
А чого лаятися? Бо ви не хочете підвезти? Ви ж не водій на ставці, правильно?
Царевна_несушка
• 08 июня в 16:07
Ответ дляJannyMoney
То есть вы уже почти 20 лет отдаете долги которые не брали? Чужие долги отдаете?
И боитесь что человек, который и так вам обязан (свекр) на вас еще обидится?
Ну автор, это несерьёзно)
Почему вы себя так низко цените, что боитесь манипуляций? Вы взрослая, самостоятельная, умная. А ведете себя как маленькая девочка, которую кто угодно может дернуть за косичку)
Ну автор, это несерьёзно)
Раніше вивозом батьків з сусідами займався чоловік, зараз він не може виїзджати, поки йому на роботі не зроблять бронь.
Ваші відповіді приємно читати, та у мене зараз вибір- або знову не спілкуватися зі свекром, мабуть вже до його смерті, як це було раніше (ми 10 років тільки здоровалися), або зараз згладити цю ситуацію.
Царевна_несушка
• 08 июня в 16:09
Ответ дляГугелП@лАмался
Ну це вже інша розмова, якщо це вам так важливо. А чого ви свекра возите, а не чоловік?
Тимчасово цим займаюся я, вище вже відповіла.
Моль Моллівна• 08 июня в 16:11
Ответ дляЦаревна_несушка
Розкажіть свекру як вчинили сусіди і тоді запитайте розгублено щож тепер робити далі
ХикориДикори• 08 июня в 16:15
Ответ дляСанта Барбара
Ви така дивна,вам той басейн дістався безкоштовно, ви ним користувалися, а тепер ще й мститися зібралися. Купіть вже свій власний басен
Та ні, ні фіга. Річ віддали, все- вона авторова. Чи тепер молитися на того зятя?
Ну дали - спасибі. А не дали б - і без басейну прожили. Була ситуація в знайомої: сусідка віддала речі дитячі, мол, непотрібні. Ну та і взяла на свою голову, щоб не образити. А потім перша попросила за них гроші
Царевна_несушка
• 08 июня в 16:16
Ответ дляJannyMoney
кто решает, стерва вы или нет? И кто так про вас будет говорить? Сосед? А не плевать ли на этого придурка, ворующего чужие бассейны?
Я с вас в шоке, честно говоря. Вы уже почти 20 лет без каких либо причин или отдачи для себя катаете чужую тётку на своей машинке и еще переживаете, что ваш отказ не понравится. Да и хрен бы с ними.
Ну хорошо хоть что ваш муж поговорит сам со своим отцом. Уже победа)
Я мала на увазі, що весь негатив буде на мене, а я не повинна його сама нести. Я хочу, щоб і свекор, і чоловік розділили його зі мною.
Купи слона• 08 июня в 16:23
Ответ дляЦаревна_несушка
Честно, я Вас не понимаю. Зачем делить негатив с близкими?
Пошли к соседям, вывалили на них весь СВОЙ негатив, забили на них, и живете спокойно и счастливо.
Счастье и радость надо делить с близкими, а не соседкий негатив.
Само_достаточная• 08 июня в 16:27
А я б вообще не обиделась, пользовались басейном на шару , ну заклеили . Теперь отдали. Повод купить новый , раз поняли что нужен. Я как-то к чужим дармовым подаркам сразу настороженно отношусь , что оно мое на время, типа должна теперь. Мне б даже полегчало б , когда бассейн обратно забрали- никому не должна ничего. Наверное у меня много родственников, соседей таких , сначала отдают , потом просят вернуть, и оказывается что, это было на время. Поэтому я не парюсь, иногда действительно не знаешь - а нужно ли было покупать какую- то вещь. Так что скажите ’спасибо’ , что попользовались и отпустите ситуацию.
Садова гойдалка• 08 июня в 16:53
Ответ дляЦаревна_несушка
То й він знав, що віддали басейн вам, але йому захотілося повернути. А ви вільно можете їздити без сусідів.
ГугелП@лАмался• 08 июня в 16:56
Ответ дляХикориДикори
І що знайома віддала гроші?
Ответ дляЦаревна_несушка
Свекор н езрозуміє, бо цей басейн для нього не ’ніщо’, він досками закинув та й усе. Ви будете в його очах неадекватна
Царевна_несушка
• 08 июня в 16:58
Ответ дляМоль Моллівна
Свекор сказав ну нехай забирають і все.