Царевна_несушка• 08 июня в 00:37
Сусіди і басейн, як би ви вчинили?
Приватний будинок, дачі.
3 роки тому сусідка подарувала нам басейн, каркасний, доволі великий, десь 3х4 м. Внуки виросли, не потрібен, у вас діти, може пригодиться. Ми подякували, перший рік набирали, другий ні, бо діти їздили до бабусі, там річка. В цьому році діти просять, хочемо басейн. Вчора чоловік дістав його, розклав. миші прогризли дві дірки, сидів клеїв, вирішили завтра помити і набрати. Тут дзвонить чоловікові зять сусідки і каже, що я хочу забрати басейн. Приходить і на очах дітей тягне з жінкою вже розкладений басейн до себе додому, через дорогу.
Завтра буду везти свекра в місто, йому на роботу. Кожну неділю цей зять просить підвезти його жінку в місто, ми ніколи не відмовляємо, підвозимо, і жінку, і саму сусідку.
Що б ви завтра сказали цьому зятю, коли він попросить підвезти його жінку?
Ми в шоці, діти в шоці.
ХикориДикори• 08 июня в 16:58
Ответ дляГугелП@лАмался
І що знайома віддала гроші?
Повернула речі.
Моль Моллівна• 08 июня в 17:00
Ответ дляЦаревна_несушка
Свекор сказав ну нехай забирають і все.
Тисніть на нього морально, жалібно розповідайте як діти плакали, як віддали назавжди, що так не по сусідські. Ви повинні внести в його голову зерно смуту
Клевотница• 08 июня в 17:01
Ответ дляПатриоточка
Ну, например, знаю историю. Отдала соседка соседке вещи своей дочери, из которых та выросла. А потом та соседка платьецем подъезд мыла. Неприятно той было это видеть.
На запитання відповідь буде? Ви часто стежите за використанням подарунків, які даруєте і забираєте, якщо вважаєте, що їх не так використовують?
ГугелП@лАмался• 08 июня в 17:06
Ответ дляХикориДикори
А чого лаятися? Бо ви не хочете підвезти? Ви ж не водій на ставці, правильно?
Я оце ще подумала. Я теж дещо віддавала родичам, знайомим. І от раптом мені б попала жовта вода у мозок і я пішла б це відбирати, то потім навіть по великій нужді, я б не пішла до тієї людини щось просити
Царевна_несушка
• 08 июня в 17:09
Все, поговорила я з сусідкою. Вона прийшла сама, спитати, чи я буду вивозити свекра.
Я кажу ще не знаю, треба його спитати, чи їхатиме.
Далі кажу, що хочу поговорити щодо басейну, чи вона нам його віддавала назовсім, чи тимчасово. Так як чоловік і прогнозував, вона включила задню, що то поки діти підростуть (діти ще малі), це зять захотів басейн, я сказала, що він у вас і що нехай спитає, чи він нам потрібен.
Кажу, ви ж тоді сказали, що басейн вам більше не потрібен, а тепер виявилося, що це було тимчасово, по якому воно? Ваш зять не спитав, чи ми будемо користуватися, а просто поставив перед фактом, прийшов у наш двір почав розбирати вже зібраний.
Вона мовчить, потім сказала, переживем, аби гірше не було, нехай вивозять дочку на маршрутку. Я промовчала, вона пішла.
Приходить через хвилину з їжаком у коробці і гукає мою дитину, пішли випустимо його в кущі, дивись який гарний.
Клевотница• 08 июня в 17:11
Ответ дляЦаревна_несушка
Раніше вивозом батьків з сусідами займався чоловік, зараз він не може виїзджати, поки йому на роботі не зроблять бронь.
Ваші відповіді приємно читати, та у мене зараз вибір- або знову не спілкуватися зі свекром, мабуть вже до його смерті, як це було раніше (ми 10 років тільки здоровалися), або зараз згладити цю ситуацію.
ГоспАді, у вас ще і свекр наче будинок вам подарував, але керує в ньому досі. Може, час вам з чоловіком дорослішати і сепаруватися?
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 17:19
Ответ дляЦаревна_несушка
дбає за донину сраку))) їжачка принесла
ото сімейка хитрозада
ГугелП@лАмался• 08 июня в 17:26
Ответ дляЦаревна_несушка
А що саме переживе ваша сусідка? Чи вона мала на увазі, що ви переживете, що басейну немає. То переживете, звичайно. На мій характер, я б не відмовляла у підвозі, тим більше вам ще й свекор буде коники викидати, але б так затролила ту дочку, що вона б сама перестала проситися.
Мама Никитки-2• 08 июня в 17:31
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну тоді свекор відмовиться теж їхати, піде пішки, ми з ним не будемо спілкуватися років 5.
Один раз сходить і попустить.
Вчиться жити для себе , без оглядки шо люди скажуть.
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 17:37
Авторе, Ваша тема нагадала мені мою історію)))
Ми купили будинок в передмісті, переїхали, якось само по собі контакти з сусідами +/- нашого віку налагодились.... десь років через два до старших сусідів навпроти переїхав з приймів жити син з дружиною і 2 дітьми. Якось по дорозі в жару підібрала її з тими дітлахами, дітей пожаліла. Ну, час від часу підвозила до зупинки автобусної. Вона вже приловчилась пильнувати мене))) ну ладно.... Потім якось в дощ раз-другий, бачу спинки передніх сидінь защургані болотом. Наступного разу кажу їй ’Оксано, вважай трохи, хай діти брудними капцями не тягають по сидіннях’. Вона мені ’Та то діти...’ дітям, на хвилиночку, 5 і 8 років. Через пару днів їду з ними і якийсь запах в машині... ладно, думаю, певно хтось з дітей пукнув. Приїхала на роботу,сморід в машині... відкриваю задню дверку, а вся спинка переднього пасажира в болоті і собачому гімні...чохли тканинні(((( Віддала своєму водію ключі, погнав на чистку, перед тим сфоткавши, заплатила 540 грн.
На другий день виходжу їхати на роботу, а звіздунья з дітьми і свекрухою стоять коло воріт, чекають. Мене тоді вже попердолило конкретно. Показую їй фото, кажу за хімчистку, та знову блеє ’та то діти...’ і тут її свекруня відкриває на мене свою мордяку ’А що вона зробит? То діти, чи мала тапочки їм брати перевзутись у твою машину? ади яка пані, в хімчистку гонила машину, було закликати Оксану, вона би повитирала задурно’
Шурує тепер Оксана зі своїми Володиком і Вікусею пішки майже 2 км в любу погоду. Дітей шкода, але потерпають вони через свою маму і бабусю. Правда, там і діточки не відстають вже, підросли і копіюють родичів
Мама Никитки-2• 08 июня в 17:39
Ответ дляБадабум
така тема на кучу сторінок... автор стала в позу і тут скільки обурення...
а якщо глянути з іншого ракурсу.., дехто жлобиться для своїх дітей.
не можна купити великого ,то купить меньшого можливо легко, але ж ЖАБА.,
Яка різниця жлобиться чи ні. Маємо ситуацію, коли подарували басейн, а потім на очах у дітей якийсь дядько забрав. У авторки був басейн, нашо їй ще один купляти? У вас вдома всіх речей по 2 шт про вся випадок?
Мама Никитки-2• 08 июня в 17:43
Ответ дляБорисфенка
Зять посварився з тещею, а пішки піде дружина/донька.
Її за що карають/не підвозять?
А в дружини чи тещі немає рота прийти перепросити за того недоумка?
Нормальні люди ідуть і вибачаються за неадекватні дії одного з членів сімʼї.
Думаю теми б не було, якби з авторкою поспілкувались накшталт: Таню, ну ти ж знаєш, що мій трохи не стриманий. Вибач, що так вийшло, но ми нічого вдіяти не змогли.
Мама Никитки-2• 08 июня в 17:44
Ответ дляПатриоточка
Это автор решила, что это был подарок. Его давали в пользование, бо жалко было детишек, в пыли играющих.
Прикольно. То автор, спілкуючись напряму з сусідкою не зрозуміла, зато черговий анонім все точно знає шо було, як і наскільки дали😂
Мама Никитки-2• 08 июня в 17:46
Ответ дляПатриоточка
А повинна була тільки на свята вдівати? Чи в червоному кутку хати повісити, під іконами і милуватись витвором мистецтв?
Фиона Шрековна• 08 июня в 17:48
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я нещодавно купила авто. і думала, що буду підвозить всіх.
тепер задумалась).
Мама Никитки-2• 08 июня в 17:48
Ответ дляПатриоточка
Вывод- надо пользоваться своим. Дорогие подарки от неблизких людей не принимаю.
Ніякі не приймайте, а то раптом шоколадку не з того боку їсти почнете. 😂
Мама Никитки-2• 08 июня в 17:51
Ответ дляБорисфенка
Нема тих грошей у сімейному бюджеті і піде вона пішки.
А керувати чим навчиться - газонокосаркою? Машина якщо і є в родині, то вчитися на ній той же дурнуватий чоловік не дасть.
Хай басейном керує.
Дивина, люди плюють межи очі, а ви будете обтиратись і далі прислуговувати?
Метровий сантиметр• 08 июня в 17:53
Ответ дляЦаревна_несушка
Ой, нічому вас життя не вчить(( А потім зять прийде й вимагатиме їжачка повернути. Ви хоч уявляєте в яку халепу встрягли?
Бджолина королева• 08 июня в 17:55
Ответ дляСунуся в чужі справи
Знаєте, читаючи вас, я так вдячна своєму чоловікові, що при будь яких доходах, він не тільки дітей катав , а і сусідських кіз, і напевно не пам´ятає скільки коштує хімчистка.А вдячна йому, що він ніколи б не проїхав поруч дітей, маючи місце в машині.
Клевотница• 08 июня в 17:57
Ответ дляЦаревна_несушка
Бідний їжачок, він узагалі ніяким боком ні до басейну, ні до підвозу
всегдаДаДа• 08 июня в 17:58
Ответ дляФиона Шрековна
тепер задумалась).
Не вздумайте это реально потом становится напряжно. А люди привыкают ещё и обижаются потом если не подвозишь. Лучше изначально никого не возить
Мама Никитки-2• 08 июня в 17:58
Ответ дляЦаревна_несушка
В тому, що чоловік і свекор типу не при ділах, а стервом буду я. Тому я сьогодні чоловікові сказала, щоб тепер сам придумував, чому я не можу їх підвозити і нехай сам говорить зі свекром.
Ну і будьте. Треб ж щоб з кимось в сімʼї сусіди рахувались.
Оно как зручно сусідам. Всі знають що зять неадекват, а сімʼя має безоплатне так я 20 років
Мама Никитки-2• 08 июня в 18:04
Ответ дляМоль Моллівна
Розкажіть свекру як вчинили сусіди і тоді запитайте розгублено щож тепер робити далі
Свекор з ти, хто до смерті буде озиратись на те, що люди скажуть. Буде винна авторка
Мама Никитки-2• 08 июня в 18:07
Ответ дляЦаревна_несушка
Я мала на увазі, що весь негатив буде на мене, а я не повинна його сама нести. Я хочу, щоб і свекор, і чоловік розділили його зі мною.
Ви правильно зробили. Хай з татом чоловік розбирається, або сідає хтось знаходиться за руль і везе сусідку. Ви цим займатись не будете.
А щодо того, що свекор пішки піде, не переймайтесь, не піде. Маніпулятори дуже швидко прораховують власні зиски. Поїде машиною і без сусідки .
Крошечка-хаврошечка• 08 июня в 18:10
Возьмём простым расчётом; 1. сколько мог стоить бассейн, когда вам его отдали 2. Умножить стоимость поездки на количество и умножить на 18 лет , сколько вы их водителей машиной. Теперь сравните эти суммы, даже если отнять те 10 лет, когда подвозили свекра. Я думаю, что в благодарность можно было бы соседям и отдать ненужную вещь. Вообще ваша тема для многих поучительная, и да, теперь задумаешься - когда отдают лучше платить какую-то сумму , чтобы не было цепочки - отдал, пожалел, забрал обратно.
Патриоточка• 08 июня в 18:15
Ответ дляМама Никитки-2
Сама решу как поступать, без ваших советов.
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 18:21
Ответ дляФиона Шрековна
тепер задумалась).
розумієте, якщо люди нормальні то все можна. Ми здружились з двома сім’ями, правда, одні перед ковідом переїхали до батьків в Італію.З одними і по сьогодні, як родина, вже 15 років. І дітей одні одним возили, і коли треба - допомагали одні одним. До речі, у нас басейн був один на 3 родини. Але ми розклали, а сусід прийшли питати чи можна буде їх дітям купатись і запропонували допомогу: один пригнав цистерну з водою, другі допомагали з чисткою, діти виховані, ніхто не ліз з брудними капцями в басейн, не кидав огризки у воду... якось все само собою було по-людськи. Навіть відпочинок планували так, щоб по черзі і приглядати за сусіднім господарством, поки їх нема.
Сунуся в чужі справи• 08 июня в 18:22
Ответ дляБджолина королева
Оксанко, ти?
чи то тітка Василина тут?
Мама Никитки-2• 08 июня в 18:29
Ответ дляБджолина королева
У вас пальто позаду в якихось коричневих плямах,
JannyMoney• 08 июня в 18:30
Ответ дляЦаревна_несушка
Спасибо) Да я сама такая. Сглаживаю и не замечаю за собой, а люди воспринимают как слабость и что из меня можно веревки вить.
По хорошему от того, что из вашей жизни исчезнет манипулятор, внушающий вам чувство вины, вам только легче должно стать.
Его выбрыки - его проблемы.
Но мне кажется если вы ему нормально объясните, что больше не хотите подвозить дочку соседки, но при этом готовы продолжать подвозить его, потому что он родной человек и вы его любите, а дочка соседки вам никто, то он просто не сможет устроить из этого скандал.
А если всё же ради этой чужой женщины он решит оборвать со своей семьёй, с сыном, с внуками, то большой вопрос, ценит ли он вас, любит ли...
Бассейн это вообще не причина. Основная причина что-то менять это возможность получить свободу от манипуляций свекра и перестать выполнять те обязательства, которые вам неприятны и вы не обязанны их выполнять.
Вы не можете до его смерти танцевать под его дудку и позволять ему собой управлять.
Его выбрыки - его проблемы.