Радостина• 08 июня 2025

Де може підробити підліток 14 років. Київ

Донька 14 років, дуже хоче десь влаштуватись і підробляти. А я навіть не знаю де таке шукати. Може хтось мав справу з таким та порадить де знайти підробіток для підлітка
Капуста Маша• 08 июня 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ви працювали в 14?В мене й думки такої небуло, мені було як цікаво провести ті нещасні три місяці літа.
І чим Ви займалися?
задумчивая мордочка• 08 июня 2025
Автор, не слушайте тут эти причитания. 14 лет - норм возраст, многие дети за границей подрабатывают официально в этом возрасте и все отлично, а у нас такой культуры нет
Дайте объявления в местных группах
Сейчас многие детские сады закрывают на лето, посидеть с ребенком, поучить буквы и цифры, минимальная подготовка к школе
Многим мамам нет на это времени
Удачи !
KROX@• 08 июня 2025
Ответ дляРадостина
Їй не цікаво просто сидіти вдома. Гроші на кишенькові ми їй даємо, але вона хоче саме сама)
Не вірю. Ви даєте їй все, а вона хоче іти стояти цілий день на сонці і тикати людям бумажки? От прямо хоче?)
автор Радостина • 08 июня 2025
Ответ дляKROX@
Саме так, вона хоче не кишенькові, а свої зароблені гроші)))
KROX@• 08 июня 2025
Ответ дляРадостина
Дивне бажання. Значить ви не можете дати їй те, що вона дуже хоче.
Я думаю, її вистачить на пару днів.
Синди Кроуфорд• 08 июня 2025
Ответ дляДело было давно
Отправьте ребенка в лагерь , хобби нет у ребенка ? часто в этом возрасте спорт дети на сборы ездят . Моему 14 и летнее время по дням расписано , у ребенка должна быть насыщенная жизнь , она от скуки явно это предлагает
Ну ваш ребенок счастлив , что день по часам расписан, я такое терпеть не могла, мои дети тоже. Я работала в 14, сама хотела и мне нравилось. Дети тоже. С финансами проблем нет, просто захотели.
Где тут 0?• 08 июня 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Дайте объявления в местных группах
Многим мамам нет на это времени
Удачи !
Я выше советовала. Особенно 1-2 класс кто закончил. Уже не слишком маленький, но не слишком большой чтоб весь день дома одному.
Но смайлы рука-лицо.
Я искала себе девочку на олх.
автор Радостина • 08 июня 2025
Ответ дляKROX@
Я думаю, її вистачить на пару днів.
Даємо стільки, скільки маємо можливість. Ось і так так думаю, нехай спробує, і думаю що перехоче)
автор Радостина • 08 июня 2025
А ще дивлячись на сьогоднішніх деяких підлітків і цих компаній де курять, п´ють, то мабуть нехай краще спробує і втомлена дома відпочиває а не шукає пригод на свою п´яту точку)))
KROX@• 08 июня 2025
Ответ дляРадостина
Тоді бідна дитина. Може ви краще сппробували б більше заробляти? Але в будь якому разі нехай дівчинці пощастить.
Где тут 0?• 08 июня 2025
Ответ дляРадостина
Автор пусть пробует.
Не понравится, уйдет, она ж не в рабстве.
Вы просто не обрубуйте на корню.

Моя старшая тоже «загорелась», день попробовала. Раздавала флаера. Тяжело на жаре.
Пошла работать после 1 курса универа.
KROX@• 08 июня 2025
Ответ дляРадостина
Ага, стояти на вулиці одній, серед купи неадекватів, те ще задоволення.
автор Радостина • 08 июня 2025
Ответ дляKROX@
А на вашу думку, яка сума кишенькових адекватна? В неї в середньому виходить 1000 грн. +- В тиждень. Я вважаю, що цього досить.
автор Радостина • 08 июня 2025
Ответ дляKROX@
Так я ж її не заставляю, навпаки відмовляю.
задумчивая мордочка• 08 июня 2025
Ответ дляГде тут 0?
Но смайлы рука-лицо.
Я искала себе девочку на олх.
Эти смайлы не от большого ума. У меня девочке 16 и подрабатывает несколько лет. Но, мы за границей, тут с этим проще
Но, одна из подработок, как раз у украинки, когда у нее смена на работе суббота или воскресенье, моя гуляет с её мальчиком 6-7 часов, так как сады и школы закрыты. Ему 5
Платят почасово. Ничего сложного в этом нет
Пэрисхилтонша• 08 июня 2025
Навіть не уявляю, як у 14 років дитина може захотіти підробляти, якщо батьки дають достатньо грошей і усім забезпечують, тут щось не так. Я у такому віці підробляла влітку на зборі чорниці, але рідко і це була необхідність на мої хотілки, так як жили ми, скажімо, небагато. Влітку діти мають відпочивати від навчання, напрацюються ще за своє життя.
Ниф_ниф• 08 июня 2025
Пусть сходит в дирекцию парка и узнано о подработке для подростков. А так, могу посоветовать начать через компьютер осваивать какое-то ремесло, что бы через компьютер можно было подзаработать в следующем году. Пусть учиться делать Музтв, программированию, графическому дизайну и т.д. Сейчас вся подработка в интернете .