❗️Жінки і 18-річні мають готуватися до тотальної мобілізації, — журналістка Берлінська
Калькулятор• 08 июня в 12:19
Ответ дляPerfect look
И ракеты закончись через 2-3 недели еще в 22 году, мы помним
Наступного тижня госдума московії розгляне урядовий законопроєкт про перегляд показників федерального бюджету, де через ряд факторів (у першу чергу падіння цін на нафту) будуть внесені наступні зміни.
➡️ Дефіцит бюджету буде збільшено з 1,2 трлн до 3,8 трлн. Цей показник перевищує ліквідну частину ФНБ. При цьому, додатково, ФНБ вперше (...) за півтора року щоденно (а не квартально чи наприкінці року для зведення балансу) продає золото та юані у розмірі 1,6 млрд рублів в день для підтримки поточного фін. балансу через низькі ціни на нафту.
💲Ціна на Urals у бюджеті знижена з 69,7$ (запланованих на початку року) до 56$. Хоча фактично зараз Urals торгується вже у діапазоні 48-49$.
⤴️ Інфляцію переглянуто у бік збільшення з 4,5% до 7,6%. Важливо зазначити, що це не споживча інфляція, а загальна, тобто та, що враховує промислове виробництво для ВПК. Тому більшість доступних оцінок незалежних економістів зазначають, що споживча х2.
⏩ Головне — це падіння загальних доходів бюджету на -1,8 трлн: з 40,3 трлн рублів до 38,5 трлн.
Серед структури:
• нафтогазові: -2,6 трлн
• не нафтогазові: +0,8 трлн
І що головне — витрати, навпаки, зросли з 41,5 трлн до 42,3 трлн.
🔗 Але, що важливо відзначити, навіть виконання дохідної частини бюджету у 38,5 трлн уряд московії запланував через збільшення податків, які мають збільшити (...), «на їхню думку», доходи від:
• Податку на доходи фізичних осіб — на 180 %;
• Податку на прибуток підприємств — на 110 %;
• Податку на додану вартість — на 17 %.
Ці цифри звучать настільки масштабно, що і за звичайних умов здаються доволі малореалістичними. А у випадку з московською економікою, на тлі одного важливого моменту, — взагалі фантазією.
І це той момент, що офіційно у першому кварталі 2025 року цивільна економіка повноцінно пішла в рецесію (...).
🛑Гуртова торгівля вперше із зими 2023 року почала скорочуватись із темпом мінус 2.3% за квартал.
🛑Видобувна галузь прискорила падіння у чотири рази — з мінус 0.9% до 3.7%.
🛑У першому кварталі 2025 промисловість (в тому числі ВПК) загальмувала ріст у 5 разів — з 5,7% до 1,1%. Цей сектор економіки був головним компенсатором загального росту ВВП.
🛑Темпи росту роздрібної торгівлі також скоротились з 5.5% до 3.2%. А з урахуванням інфляції, то взагалі можна казати про скорочення.
🛑Скорочення в харчовій промисловості стали рекордними й досягли темпу мінус 0,7% щомісяця.
🛑Скорочення перевезень залізницею впали на 6,1% за квартал, а в березні падіння прискорилось до темпу мінус 7,2%.
Що головне зараз — так це навіть не самі цифри, а їхній темп.
Щоб вийти з рецесії економічну активність навпаки стимулюють — доступом до дешевих коштів: низької ставки чи державних програм підтримки (або і того, і того), а не через підвищення податків. Оскільки підвищення податків в рецесію тільки збільшує ймовірність отримати всі перестороги закону Лаффера.
Можна констатувати, що з низькими цінами на нафту московський Мінфін потрапив у пастку:
🔄1) Уряд не може стимулювати економіку дешевими грошима (як було у 2023 році), бо просто вже немає цих вільних коштів. А Центральний банк вимушений тримати високу відсоткову ставку, бо інакше не зможе втримати інфляцію і макропоказники.
🔄2) Навпаки, замість стимулювання, через відсутність альтернатив, Мінфін вимушений пропонувати збільшувати податкове навантаження на бізнес, щоб перекрити незапланований дефіцит, який постійно зростає.
🔄3) Збільшення податкового навантаження дає ситуативний ефект (ріст ненафтогазових доходів у перші місяці), але після чого цивільний бізнес втрачає можливість вести економічну діяльність, і податкові відрахування починають навпаки зменшуватись.
Тому замість подолання дефіциту бюджету — він, навпаки, розширюється через невиконання податкового плану.
🔄 І так по замкнутому колу, поки не будуть ліквідовані першопричини проблеми —дисбаланс в цивільній економіці через війну. Це і є стагфляція — набагато небезпечніше та більш руйнівне явище, ніж звичайна рецесія, яку час від часу переживає будь-яка економіка.
Серед структури:
• нафтогазові: -2,6 трлн
• не нафтогазові: +0,8 трлн
• Податку на додану вартість — на 17 %.
Kuziapetrovna• 08 июня в 12:19
Ответ дляPerfect look
Мы все президенты (с)
Если у большинства будет подход как у вас , тогда развал страны не избежать, к сожалению. Не будет страна держаться на таких разногласиях между людьми. Финал будет зависить от людей тут живущих. Грустно смотреть что многим наплевать. Большая часть людей в кусты, поэтому итог очевиден, к сожалению. Большенству наших людей страна не нужна.
Ответ дляadri1807
Как написали в комментариях в телеграме, у неё лицо-оружие массового поражения, её на передовую и кацапы сами поздыхают
И фаб-пингвина пусть захватит 😂
Красавишна-Улыбавишна• 08 июня в 12:20
Всё уже успокойтесь никто никого не сможет никуда загнать, меньше надо смотреть идиотов
Ответ дляKuziapetrovna
Я никому ничего не должна, только своим родителям! (с)
Ответ дляJust a crow
Удалено администрацией...
Вони самі не знають що із-за чого: ні наші, ні кацапи, ні цивільні, ні військові кацапи. Дві націі дебілів: одні мають все, і не можуть ладу цьому дати; інші зомбі, і теж мають все щоб мати ВСЕ, а не можуть, бо зомбі? Бо врані кругом. А великі дяді цим користуються. Да, ми не один народ і тд., як прийнято казати. Но принципової різниці нема.
Калькулятор• 08 июня в 12:23
Ответ дляАнжелика1
У вас ник ’Калькулятор’. Вот возьмите и на своем калькуляторе посчитайте, сколько населения у нас и сколько в РФ, и соотношение, кого и в сколько раз больше. И кто физически закончится быстрее
Сколько нужно солдат для того чтобы вынести воздушный ядерный флот? У нас на глазах происходит переворот всего того что мы знали о войнах, хватит мыслить категориями 2-ой мировой (кстати вы сейчас говорите прямо как русские генералы, они тоже не одупляются что война изменилась). После того как СБУ пожгла кацапцкие тушки, все генеральные штабы всех ядерных государств просто присели на попу и не знают что им делать, все их атомные подводные лодки и бомбардировщики легко могут быть уничтожены. Дроны полностью перевернули все
Kuziapetrovna• 08 июня в 12:25
Ответ дляPerfect look
Тільки єдність збереже державу.
Лише разом ми — сила, що здолає будь-які випробування.
Калькулятор• 08 июня в 12:25
Ответ дляTeonaa
Калькулятор, скажіть які саме ознаки?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3726317-1#9...
Комментарий 32, чуть выше
Kuziapetrovna• 08 июня в 12:26
Ответ дляOl-a
Нужен медик в бригаду мужа. Сейчас. Скинуть ссылку на вакансию?
Я вижу все эти вакансии на ворк
Ответ дляKuziapetrovna
В первую очередь украинскому государству наплевать на людей.А то, что вы написали,ответная реакция.
Шматочок хмарки• 08 июня в 12:26
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Та войны тоже не будет на шашлыки до сих пор ходим)
Калькулятор• 08 июня в 12:27
Ответ дляOlvia1987
В чём это выражается? У них уже туалетная бумага в дефиците?
Ответ дляКалькулятор
Це нормальна громадянська позиція. Єдина вірна
А громадянці нема чим більш зайняти себе і як розпорядитися житям власним? Що ж ви такі..стадо, чесне слово. Ну не ви Ви, а отакі, покорні. У Вас є земля взагалі? У вас є економіка, соціал був/є/буде? Держава як інститут свої функціі виконує? Право на безпеку, медицину, освіту??? Пенсію? Ця ваша така єлина правильна позиція - це просто дурость несусвєтная. Зомбі.
Ответ дляOlvia1987
Кору березовую едят и лопухом подтираются, еще с 2022 года, забыли ?)
Ответ дляКалькулятор
Поверьте,это против НАТО они воевать не смогут с такой экономикой,а против нас будут воевать ещё долго
Kuziapetrovna• 08 июня в 12:30
Ответ дляOlvia1987
Не государство создаёт народ, а народ — создаёт государство.Государство — лишь оболочка. Суть — в народе.
Там, где люди едины, — там крепка и страна. Разве не так? Человек это исток.
Ответ дляКалькулятор
У кацапії усі ознаки що економіка накривається мідним тазом. Вони фізично не зможуть продовжувати війну, щоб там їх фюрер собі не вигадував
В нас її взагалі майже нема, а по закінченню війни чекає ще гірше, але позитивний момент є - нерухомість рухне в ціні