❗️Жінки і 18-річні мають готуватися до тотальної мобілізації, — журналістка Берлінська
Черный Ловелас• 08 июня 2025
Ответ дляКалькулятор
У кацапії усі ознаки що економіка накривається мідним тазом. Вони фізично не зможуть продовжувати війну, щоб там їх фюрер собі не вигадував
2-3 дня, максимум неделя и рашка развалится. Атвичаю.
Ответ дляКалькулятор
Зараз деякі теми неможливо читати, люди виживають як можуть. Я знаю що таке жити на 100$ на місяць, колись і мене були такі часи. Так, я добре живу і дуже це ціную. І у мне велика повага та вдячність людям які зараз б´ются за наше життя
Обогатились на войне ?
Ответ дляЕленнн
От як про це напише Безугла,тоді і потрібно буде починати бояться.
Уже писала и не раз )
Калькулятор• 08 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Обогатились на войне ?
Думаю все прекрасно знают как обстоят дела на самом деле. Работы стало больше, людей меньше, приходиться работать намного больше, деньги те же. Цены в магазине такие, что ходишь как в музей. У многих сейчас так
Апель-синка• 08 июня 2025
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
И как они заставят пойти женщин и подростков??? ну разве что под дулом автомата. Хотя у нас диктатура уже похлеще чем где бы то ни было. Одни украинцы ловят других украинцев и неплохо зарабатывают
Янелох лично свою 19-летнюю дочь по контракту отправит, добровольцем.
SometimesDiena• 08 июня 2025
Мужчины заканчиваются, теперь и до женщин, стариков, инвалидов и детей доберутся. Эти оборотни не остановятся, пока не уничтожат всё население.
Nataliiazp• 08 июня 2025
Ответ дляКалькулятор
Стало больше работы мужских специальностей, женских больше не стало. Зарплаты такие что ни на что не хватит даже одному.
Ответ дляШеллар
Давайте так як є - сто літ ми тому Криму здались, підтримка населення за росію 99%. ’Крим наш’ гарно кричати сидячи дупцею на грантах та хрюкаючи біля державного корита - це ж джерело коштів.
От кому він всрався той хай той за нього і воює.
Ну так невже нашим мужикам той крим так всравсь
Дуже шкода що крагом одні зомбі. Вони йдуть у бій, можливо останній.за крим, в якому не були, який був у нас 30 років і був безоплатно зданий у користування росіі, у якому з нас дерли бабліща за поспредній відпочинок. З економічної точки зору - що ми мали з криму, яку таку торгівлю ми там проводили на кораблях? У нас є взагалі кораблі? Да що відбувається?!
Ок. Якщо нашим хлопцям таки дорогий крим - добре. Але не можна битися лобом. Немає перспективного плану, немає зброї, авіаціі - всього необхідного - а є лише план «кава в криму в 2023», то куди ви йдете, у які такі бої?! Да що ж за тупізна така. Курськ, хуюрськ..да, нам нав‘язали війну. Не ми! Но так хоча б не наступи ж ті робити! Нести нові і нові втрати! Да, не дали Харків. Даєм Суми он. А сенс?
Ответ дляOlvia1987
Не стыдно?
Бо того що з хорошого життя не «на сто баксів» дякувати напів-мерцям з передової - це цинізм, кощунсво, і дно, якщо бажаєте. Ну або перелічіть, будь ласка, як саме ви їм дякуєте? Скільки їх родин знаєте, підтримуєте, діток якось відволікаєте їхніх?; скільком матерям купили карвалолу барбрвалу? Чи чаю з печивом посиділи попили, поговорили про важливе? Ага?
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
А мужчин как заставляют, так и остальных заставят.
Ответ дляКалькулятор
Просто подивіться як голосують у європейських країнах. Там до влади йдуть праві популісти. Їм на нас начхати
А як їм иає бути
Вони нам підтримку, післявоєнну. Ми їм - решту шо лишиться, і що заробимо. Ми самі вже все, не існуємо економічно. Нам ок і «бартер», і кредит, і обіцянки-угоди.
Ответ дляTeonaa
Вы, наверное, промахнулись с ответом
Ответ дляКалькулятор
Номер 106 для вас
Ответ дляda1i
а майор буде виносити з поля бою? Чи він хоче десь при лікарні на потоках сидіти видавати інвалідність?
Він був в АТО, начмедом роти в 2022 майже на передовій, сидіти при лікарні то копійки, хотів піти на 0, але не беруть, звісно офіцер не буде виконувати не свою роботу та й субординацію ніхто не відміняв
Ответ дляKuziapetrovna
Если у большинства будет подход как у вас , тогда развал страны не избежать, к сожалению. Не будет страна держаться на таких разногласиях между людьми. Финал будет зависить от людей тут живущих. Грустно смотреть что многим наплевать. Большая часть людей в кусты, поэтому итог очевиден, к сожалению. Большенству наших людей страна не нужна.
Как и люди стране, правительству.
Wendy Rhoades• 08 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Так уже нужно, медиков не хватает!
Или вы только насильно согласны ?
а кто вас в тылу лечить будет?
Ответ дляTeonaa
Они идут или их гонят?
Ответ дляOlvia1987
Это не я писала,о своей благодарности воюющим за свою хорошую жизнь.Внимательнее будьте и смотрите,кому отвечаете.
Ну оно я вище спробувала тій мадам не на сто баксів, адресувати
Ну це пздц. Я то тоже їм вдячна. Але я от пишу це, і спинний мозок протестує на молекулярному рівні: ну неприродня така «подяка». Просто хтось це шкірою відчуває. А комусь ок таке писати. В слова це важко перенести.
І по-чесному, не бачу я подяки і в перспективі. Ані від громадян, ані від держави. Отак простоять між нами і ворогом роками, і все на цьому. І ніхто і не згадає. Дай бог щоб мої паскудні пальці зараз помилилися. Чи мізки. А, день перемоги призначать, медальки даватимуть хіба що. А для мене це - ця їх діяльність - це подвиг. І ні в якій «подяці», окрім матеріальної нагороди від народу і держави - це висловлено бути не може. Але так не буде. І я не дерутат і ним ніколи не буду. А один у полі не воїн.
Marinka152• 08 июня 2025
Ответ дляKuziapetrovna
А че смеетесь?
Ну то поясніть вашу логіку )
підете аж тоді, щоб що..? здохнути бігом в тій ж..? чи ви така явитеся і швиденько розрулите ту ж.., бо без вас ніяк, а ви все врятуєте ?