Perfect look• 08 июня 2025

Женщинам и 18летним приготовиться?

❗️Жінки і 18-річні мають готуватися до тотальної мобілізації, — журналістка Берлінська
Черный Ловелас• 08 июня 2025
Ответ дляКалькулятор
У кацапії усі ознаки що економіка накривається мідним тазом. Вони фізично не зможуть продовжувати війну, щоб там їх фюрер собі не вигадував
2-3 дня, максимум неделя и рашка развалится. Атвичаю.
автор Perfect look • 08 июня 2025
Ответ дляКалькулятор
Зараз деякі теми неможливо читати, люди виживають як можуть. Я знаю що таке жити на 100$ на місяць, колись і мене були такі часи. Так, я добре живу і дуже це ціную. І у мне велика повага та вдячність людям які зараз б´ются за наше життя
Обогатились на войне ?
Еленнн• 08 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Это говорящая голова опы
От як про це напише Безугла,тоді і потрібно буде починати бояться.
автор Perfect look • 08 июня 2025
Ответ дляЕленнн
Уже писала и не раз )
Калькулятор• 08 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Обогатились на войне ?
Думаю все прекрасно знают как обстоят дела на самом деле. Работы стало больше, людей меньше, приходиться работать намного больше, деньги те же. Цены в магазине такие, что ходишь как в музей. У многих сейчас так
Апель-синка• 08 июня 2025
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
И как они заставят пойти женщин и подростков??? ну разве что под дулом автомата. Хотя у нас диктатура уже похлеще чем где бы то ни было. Одни украинцы ловят других украинцев и неплохо зарабатывают
Янелох лично свою 19-летнюю дочь по контракту отправит, добровольцем.
SometimesDiena• 08 июня 2025
Мужчины заканчиваются, теперь и до женщин, стариков, инвалидов и детей доберутся. Эти оборотни не остановятся, пока не уничтожат всё население.
Шеллар• 08 июня 2025
Ответ дляSometimesDiena
Нічого особистого тільки бізнес.
diana32• 08 июня 2025
Ответ дляYegonyashka
Вот что таким как Берлинская делать в случае окончания войны?
Пилить бюджет ’на восстановление’ , опыт отличный, такие люди там нужны
Nataliiazp• 08 июня 2025
Ответ дляКалькулятор
Стало больше работы мужских специальностей, женских больше не стало. Зарплаты такие что ни на что не хватит даже одному.
kpss2017• 08 июня 2025
Ответ дляKuziapetrovna
Если нужно будет. Пойду военным медиком
А ещё не нужно?)
kpss2017• 08 июня 2025
Ответ дляКалькулятор
Берлінська - фанатік із палаючими очима. Все що вона говорить треба ділити на десять мінімум
Сука она редкая, из-за нее масса людей погибла
Teonaa• 08 июня 2025
Ответ дляШеллар
Давайте так як є - сто літ ми тому Криму здались, підтримка населення за росію 99%. ’Крим наш’ гарно кричати сидячи дупцею на грантах та хрюкаючи біля державного корита - це ж джерело коштів.
От кому він всрався той хай той за нього і воює.
Ну так невже нашим мужикам той крим так всравсь
Дуже шкода що крагом одні зомбі. Вони йдуть у бій, можливо останній.за крим, в якому не були, який був у нас 30 років і був безоплатно зданий у користування росіі, у якому з нас дерли бабліща за поспредній відпочинок. З економічної точки зору - що ми мали з криму, яку таку торгівлю ми там проводили на кораблях? У нас є взагалі кораблі? Да що відбувається?!
Ок. Якщо нашим хлопцям таки дорогий крим - добре. Але не можна битися лобом. Немає перспективного плану, немає зброї, авіаціі - всього необхідного - а є лише план «кава в криму в 2023», то куди ви йдете, у які такі бої?! Да що ж за тупізна така. Курськ, хуюрськ..да, нам нав‘язали війну. Не ми! Но так хоча б не наступи ж ті робити! Нести нові і нові втрати! Да, не дали Харків. Даєм Суми он. А сенс?
kpss2017• 08 июня 2025
Ответ дляKuziapetrovna
Только когда прижмет и будет безвыходная ситуация. Когда будет полная ж.
Ж уже, чего ждёте?
da1i• 08 июня 2025
Ответ дляkabatosa
Медиків не беруть, брат майор медичної служби, не беруть, офіцерів достатньо
а майор буде виносити з поля бою? Чи він хоче десь при лікарні на потоках сидіти видавати інвалідність?
Teonaa• 08 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Не стыдно?
Бо того що з хорошого життя не «на сто баксів» дякувати напів-мерцям з передової - це цинізм, кощунсво, і дно, якщо бажаєте. Ну або перелічіть, будь ласка, як саме ви їм дякуєте? Скільки їх родин знаєте, підтримуєте, діток якось відволікаєте їхніх?; скільком матерям купили карвалолу барбрвалу? Чи чаю з печивом посиділи попили, поговорили про важливе? Ага?
Teonaa• 08 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
За то,что другие отдают свои жизни,за ваше гарне життя.Ответ не нужен.
+
kpss2017• 08 июня 2025
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
А мужчин как заставляют, так и остальных заставят.
Teonaa• 08 июня 2025
Ответ дляКалькулятор
Просто подивіться як голосують у європейських країнах. Там до влади йдуть праві популісти. Їм на нас начхати
А як їм иає бути
Вони нам підтримку, післявоєнну. Ми їм - решту шо лишиться, і що заробимо. Ми самі вже все, не існуємо економічно. Нам ок і «бартер», і кредит, і обіцянки-угоди.
Olvia1987• 08 июня 2025
Ответ дляTeonaa
Вы, наверное, промахнулись с ответом
Teonaa• 08 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Вы, наверное, промахнулись с ответом
Та щось як плюсік ставила, то тоже засумнівалася
Teonaa• 08 июня 2025
Ответ дляКалькулятор
Номер 106 для вас
Olvia1987• 08 июня 2025
Ответ дляTeonaa
Это не я писала,о своей благодарности воюющим за свою хорошую жизнь.Внимательнее будьте и смотрите,кому отвечаете.
kabatosa• 08 июня 2025
Ответ дляda1i
Він був в АТО, начмедом роти в 2022 майже на передовій, сидіти при лікарні то копійки, хотів піти на 0, але не беруть, звісно офіцер не буде виконувати не свою роботу та й субординацію ніхто не відміняв
helga2014• 08 июня 2025
Ответ дляadri1807
Как написали в комментариях в телеграме, у неё лицо-оружие массового поражения, её на передовую и кацапы сами поздыхают
Она нормально на них работает, им она нравится. Сдает локации.
Вот из недавнего. По некоторым уже прилетело.
helga2014• 08 июня 2025
Ответ дляKuziapetrovna
Если у большинства будет подход как у вас , тогда развал страны не избежать, к сожалению. Не будет страна держаться на таких разногласиях между людьми. Финал будет зависить от людей тут живущих. Грустно смотреть что многим наплевать. Большая часть людей в кусты, поэтому итог очевиден, к сожалению. Большенству наших людей страна не нужна.
Как и люди стране, правительству.
Wendy Rhoades• 08 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Так уже нужно, медиков не хватает!
Или вы только насильно согласны ?
а кто вас в тылу лечить будет?
kpss2017• 08 июня 2025
Ответ дляTeonaa
Они идут или их гонят?
Teonaa• 08 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Ну оно я вище спробувала тій мадам не на сто баксів, адресувати

Ну це пздц. Я то тоже їм вдячна. Але я от пишу це, і спинний мозок протестує на молекулярному рівні: ну неприродня така «подяка». Просто хтось це шкірою відчуває. А комусь ок таке писати. В слова це важко перенести.

І по-чесному, не бачу я подяки і в перспективі. Ані від громадян, ані від держави. Отак простоять між нами і ворогом роками, і все на цьому. І ніхто і не згадає. Дай бог щоб мої паскудні пальці зараз помилилися. Чи мізки. А, день перемоги призначать, медальки даватимуть хіба що. А для мене це - ця їх діяльність - це подвиг. І ні в якій «подяці», окрім матеріальної нагороди від народу і держави - це висловлено бути не може. Але так не буде. І я не дерутат і ним ніколи не буду. А один у полі не воїн.
Marinka152• 08 июня 2025
Ответ дляKuziapetrovna
А че смеетесь?
Ну то поясніть вашу логіку )
підете аж тоді, щоб що..? здохнути бігом в тій ж..? чи ви така явитеся і швиденько розрулите ту ж.., бо без вас ніяк, а ви все врятуєте ?