Рідні в Сумах, батьки трохи далі, але теж Сумщина. Я на голках. А вони всі в розмовах спокійні і пофігістичні(((
SantaMonika• 08 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Там не миллионы,а миллиарды.Много.Эти выплаты у них не были предусмотрены.
Ви, якщо хоч трохи стикались з тим,
( не бажаю, то без негативу )
То на родину там всього мільйони
І треба купа документів, від наказу на наряд, до експертизи по тверезості
А в нас тільки грьобане ДНК роблять рік ! І посилають матір на три букви
Тому, ті мільйони вони розтягнуть
Більше зараз - то проблема звідки тіла
Родини знають звідки
( не бажаю, то без негативу )
То на родину там всього мільйони
Тому, ті мільйони вони розтягнуть
Більше зараз - то проблема звідки тіла
Родини знають звідки
SantaMonika• 08 июня 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Зрозуміло. В мене немає такої інформації. Ви, вочевидь, володієте. Якщо готові їй довіряти, ваше право. В кожного свої джерела.
Без ніяких проблем
Я не збираюсь щось доводити
Людина ( автор ) спитала пораду
На тому - я написала
Ви можете написати свою
Можливо, вона кардинально інша
Я не збираюсь щось доводити
Людина ( автор ) спитала пораду
На тому - я написала
Ви можете написати свою
Можливо, вона кардинально інша
Ответ дляSantaMonika
Ви, якщо хоч трохи стикались з тим,
( не бажаю, то без негативу )
То на родину там всього мільйони
Тому, ті мільйони вони розтягнуть
Більше зараз - то проблема звідки тіла
Родини знають звідки
( не бажаю, то без негативу )
То на родину там всього мільйони
Тому, ті мільйони вони розтягнуть
Більше зараз - то проблема звідки тіла
Родини знають звідки
Яка проблема звідки тіла?Якщо українські війська були в Курській області офіційно
SantaMonika• 08 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
І 6000 загиблих? А потужність ?
А скільки в нас тіл русні ?
В тисячах ? Скільки ми можемо зберігати і віддавати? От завтра
А скільки в нас тіл русні ?
Bransoletka• 08 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
І 6000 загиблих? А потужність ?
А скільки в нас тіл русні ?
В нас вже й обмінного фонду немає. Гляньте, кого вони міняли в останнє. Якихось бабок проросійських
Ответ дляАпель-синка
Нужно принять тот факт, что родители взрослые люди и сами ответственны за свои жизни. У меня тоже мама в Сумской обл. и категорически отказывается куда-то уезжать из своей квартиры.
Первую оккупацию тоже там сидела, их не коснулось в 2022 напрямую.
Думает, что и дальше их не тронут. Уговорить невозможно, у меня и у брата двушки в Киеве, вторая комната свободна, приезжай живи, хоть у дочки, хоть у сына. Нет и всё. Больше не уговариваю. Это её жизнь.
Извените, какой город? Я в Конотопе. Сижу, надеюсь на чудо
SantaMonika• 08 июня 2025
Ответ дляBransoletka
Останній обмін, де половина була зеків, яких вивезли в рашу ще на початку і слава Богу, але ж
По темі, нас жорстко .. брешуть
Я пішла в підвал, бо знову щось летить
По темі, нас жорстко .. брешуть
Я пішла в підвал, бо знову щось летить
SantaMonika• 08 июня 2025
Ответ дляОльга520
Не сидіть там, навіть якщо ви Конотопська відьма
Апель-синка• 08 июня 2025
Ответ дляОльга520
Путивль. Тоже до границы недалеко. Но Конотоп крупный транспортный узел, вам изначально больше достается, и в 22, и сейчас.
По идее, не должны они ни до Сум, ни до Конотопа долезть. Села в качестве буферной вдоль границы - вполне могут.
Ответ дляАпель-синка
Могут сровнять с землей
Апель-синка• 08 июня 2025
Ответ дляОльга520
Могут сровнять с землей
Ну Харьков еще не сравняли. Дай бог и остальное тоже.
SantaMonika• 08 июня 2025
Ответ дляОльга520
Та яка там відьма...куди їхати? Скрізь я буду чужа, бомж з двома дітьми. Держава не думає про впо. Зараз ми під масованою атакою шахедів. Сподіваюсь до ранку доживемо. Вибачте нас, жителів Сумшини
Не вибачайтесь, мені так точно то не треба
VivaForever• 08 июня 2025
С детьми из Сум точно стоит выезжать, имхо. В какую сторону они ломануться потом, непонятно
anutka-e220• 08 июня 2025
Ответ дляErledigen
Удалено администрацией...
Неправда, спокійно вони не жили від самого початку,так звичайно після курської багато чого лягло на них,але і до цього постійно виїздили люди.Просто саме цю жіночку торкнулось зараз.
Ответ дляСтрекоза любви
Скільки тут створювалося тем про те, що навіщо ми поперли в Курськ? Зараз, думаю, багатьом, відповідь очевидна. Поки тримали там, було більш спокійно. Ми відійшли, росіяни почали наступ на Суми.
Важко сказати, що буде, думаю, як мінімум такий самий терор, як і в Харкові. Мої родичі всі з Великої Писарівки переїхали в Суми. Навіть там житло купили. Що далі? Не знаю.
шарик. при настпулении умирает в три раза больше чем при обороне.
так смысл?