Тракторні війська• Изменено 09 июня в 07:11

Які зараз ціни на плитку в гардероб... кухня ванна, туалет

Яка ціна і що можна обрати
Потужна махіна• 09 июня в 07:21
Капець питання
Так різна ціна. Від 500 грн за метр квадратний до 10 тисяч євро за одну плитчину
Фоточки нема• 09 июня в 07:26
Ціна залежить від виробника (Італія, Іспанія, Китаї, Індія, Польща, Україна), розміру плитки, від того це керамограніт чи керамічна плитка.
Хтомолодець? Я!• 09 июня в 07:28
Як можна на це відповісти?
Вам весь існуючий у світі прайс цін потрібен? Вам всі майстри потрібні з цінниками за роботу? Це за гроші такий перелік. Обирати Можна все. Хто вам заборонить?
Фоточки нема• 09 июня в 07:28
Керамічна плитка Україна розмір 400х250 мм орієнтовного 350-400 грн від Церсаніт. Керамограніт 600-600 мм ціна від 500 грн.
Італія, Іспанія на порядок дорожче.
Сяду на шию, дорого!• 09 июня в 07:28
Кожен орієнтується на свій бюджет.
Комусь 1000 грн. за метр квадратний велика сума а комусь і тисячу євро за квадратний метр мало.
ПультОт_БМВ• 09 июня в 07:28
Відкрийте сайти агромату або епіцентру, подивіться на ціни. Можна щось і за 300грн знайти якщо повезе. А так я буквально на днях подрузі скидувала варіанти
Кусачая Я• 09 июня в 07:33
Полный дебилизм.
Столічна штучка• 09 июня в 07:36
Які ціни на ковбасу? Варену, копчену?
ДваДваВісім• 09 июня в 07:46
30 000 за метр кв.
Хтомолодець? Я!• 09 июня в 07:53
Ответ дляДваДваВісім
30 000 за метр кв.
Долларів США?
Не обижаюсь• 09 июня в 08:34
Я на кухню брала атем самую дешевую, помню прозрела что за плитку заплатила дешевле чем в ресторане поесть, и не пожалела вообще, ведет себя обычно нормально так же как и дорогая, единственное что край не ратификат, швы чуть толще, а так нет разницы
Усміхайлик• 09 июня в 09:21
Ответ дляНе обижаюсь
в мене була знайомі на фірмі, займалась дизайном приміщень Так вони піддонами за копійки викуповували биту плитку і з кусків такі шедеври робили, що до них черга була. А ціни були
Невгамовна Бу• 09 июня в 09:22
Ответ дляУсміхайлик
Мозаїку складали чи що?..
Усміхайлик• 09 июня в 09:37
Ответ дляНевгамовна Бу
Мозаїку складали чи що?..
І мозаїку, і цілі картини-абстракції під замовлення.... сама в шоці була, що фактично з відходів можна такі шедеври було робити. А головне, що буде черга бажаючих такі гроші за це платити
Невгамовна Бу• 09 июня в 09:38
Ответ дляУсміхайлик
Це довга і кропітка робота, тому і коштувати дешево не може
Усміхайлик• 09 июня в 09:41
Ответ дляНе обижаюсь
Я так в Касторамі взяла собі ламінат , залишки, по 10 зл/кв.м. служить вже кілька років нічим не гірше, ніж той, що у вітальні за 175 зл
Усміхайлик• 09 июня в 09:44
Ответ дляНевгамовна Бу
Вони не з міміпіздричних кусочків складали, до тижня йшло на одне замовлення, якщо всі потрібні матеріали були в наявності. Правда, мали професійну шліфмашинку для різання і оброблення країв. Але все одно молодці, що зуміли знайти свою нішу. Жаль, фото не збереглись, комп розбило в друзки(((
Невгамовна Бу• 09 июня в 09:48
Ответ дляУсміхайлик
Навіть якщо не з дрібноти, то кожен шматок відшліфувати і підбирати малюнок, теж займає час.
ПультОт_БМВ• 09 июня в 14:53
Ответ дляНе обижаюсь
А мене теж атем на дачі, жодних нарікань не маю.
ДваДваВісім• 09 июня в 18:36
Ответ дляХтомолодець? Я!
Долларів США?
Гривень