Муркошечка• Изменено 09 июня в 07:56
Дівчатка, у кого у дітей був виявлений золотистий стафілокок у роті++++
Як лікувалися? Дуже важка ця зараза, допоможіть, будь ласка, порадами?
ПуГоФФка• 09 июня в 08:22
Донці допомогли тільки бактеріофаги. Більше не повторювалося. Але замовляли тоді ще, це років 20 назад, тільки з Росії, у нас їх не було.
котопёс• 09 июня в 08:26
Ответ дляПуГоФФка
років 18 тому, замовляла для доньки в Києві
ПуГоФФка• 09 июня в 08:30
Ответ длякотопёс
Не буду сперечатися, на той момент знайшли тільки такий варіант. Дитину ще з пологового забрали з золотистим стафілококом і це було три роки безкінечних рецидивів. Після бактеріофагів про проблему забули.
Простецкая• 09 июня в 08:31
Хлорфилипт хорошої помогает, но главное лечение зависит от симптомов.
Не служанка• 09 июня в 08:37
Ответ дляПуГоФФка
В тому році замовляли бактеріофаги через Харків
Куплю орехи• 09 июня в 08:43
Ответ дляНе служанка
там був особливий стафілокок, тільки російські допомагали
Зи, мій племінник 2004р.н., теж мали подібну проблему, без проблем купували у Львові потрібні.
Не служанка• 09 июня в 08:46
Ну, ми купляли секстабактеріофаг - в якому були фаги до клебсіел. Теж виробництво росії. Робили і інгаляції, і пили. Не знаю, як вони його дістають. А так є піобактеріофаг , або интестифаг, якщо немає стафілоккокового.
Не служанка• 09 июня в 08:50
Ответ дляКуплю орехи
Син 2000 р.н. - і просто дивом з рук купляли в 2000 клебсієльний бактеріофаг - в лікарні дитячій заразили, коли брали аналіз їх трубочкою 3 місячну дитину. Ніякі біфіформи і хілакі не допомагали від постійної діареї. Лише бактеріофаг. допоміг. Але всі інші, виробництва росії - були в аптеках.
Муркошечка
• 09 июня в 09:30
Ответ дляжижифреймут
Горло болить? Температура є? Які аналізи здавали?
Так болить, температура 39-39.5,всі мигдалики в нальоті. Антибіотик приймаю 4 день, поки ефекту майже немає. Полощу горло хлорофіліптовим розчином, мажу Люголем.
Муркошечка
• 09 июня в 09:35
Ответ дляжижифреймут
Здавала розг. аналіз крові+ СРБ. Аналізи вказують на дуже інтенсивне запалення. Лейкоцити 12.5,ШОЕ - СРБ 146
Муркошечка
• 09 июня в 09:45
Ответ дляНе служанка
А антибіотик? У вас ангіна?
Приймаю 4 день, лікар призначив.
Муркошечка
• 09 июня в 09:50
Я чомусь підозрюю, що дитина могла в школі підхопити. Купила у їдальні розливний чай з мятою та лимоном, а в же в обід її почало нудити і боліти голова. На другий день полізла височенна температура,яку не брав антибіотик в таблетках . Всього приймала антибіотик 14 днів. Їй кололи у вену в лікарні.
А тепер захворіла я і старша дитина. Лягти в лікарню ніяк не можу, бо немає на кого покинути дітей.
Муркошечка
• 09 июня в 09:52
Просто раніше у нас золотистий стафілокок не висіювався, був стрептокок колись.
Психологічка• 09 июня в 10:09
Ответ дляМуркошечка
А в какой у вас степени?
У дочки стафилококк в носу было 10в 7 , сейчас 10 в 5 . Несколько врачей говорят ничего страшного, он есть у всех .
А по бак посеву с горла - стрептокок и баумани.
Муркошечка
• 09 июня в 10:12
Ответ дляПсихологічка
А в какой у вас степени?
Не знаю, але судячи з важкості перебігу теж високий
БезПаспортаНеПродаю• 09 июня в 10:58
Ответ дляМуркошечка
Можна маслом хлорофіліпта мазати. Або взяти ложку в рот і смоктати