Девальвация• 08 июня в 21:55
Вестинорм
Девочки,кто принимал вестинорм
В какой дозе и при каких симптомах вам назначали?
Поделитесь,пожалуйста,отзывами
Болтушка Му• 08 июня в 22:09
Вестинорм призначався комплексно з іншими препаратами.
Причина призначення Вестінорм - запаморочення вестибулярного характеру.
Приймала курсом Вестінорм 2 місяця, лише мінімальне покращення було.
Раніше приймала аналоги - Бетасерк та Авертит.
Дещо краще діє, з моїх спостережень, Бетасерк.
Миссис Буркул• 08 июня в 22:11
Автор у Вас запаморочення лежачі при повороті голови, чи при ходьбі?
Болтушка Му• 08 июня в 22:16
Ответ дляМиссис Буркул
Я не автор. У мене запаморочення можуть виникати протягом доби - тобто, і вдень, і вночі. Є також порушення координації, коли йду ніби земля йде з під ніг і веде вправо, буває порушення рівноваги. Запаморочення може супроводжуватися нудотою, може двоїтися в очах.
Миссис Буркул• 08 июня в 22:20
Ответ дляБолтушка Му
А який вік? були у лора на мрт?
Девальвация
• 08 июня в 22:22
Ответ дляМиссис Буркул
Больше при ходьбе, оно не как головокружение, а как шатание,водит и голова не ясная
Рожайтретьего• 08 июня в 22:22
Ответ дляДевальвация
так может кровоснабжение плохое в шее?
Болтушка Му• 08 июня в 22:25
Ответ дляМиссис Буркул
А який вік? були у лора на мрт?
Є зміни на МРТ головного мозку.
Запаморочення пов´язані з вестибуло-атактичним синдромом на фоні ХНМК в ВББ.
Миссис Буркул• 08 июня в 22:29
Ответ дляДевальвация
и у меня так, у мня невроз
Миссис Буркул• 08 июня в 22:36
Ответ дляБолтушка Му
Є зміни на МРТ головного мозку.
і чим це лікувати? Ви працюєте? заважає певно такий стан у роботі?
Девальвация
• 08 июня в 22:36
Ответ дляМиссис Буркул
и у меня так, у мня невроз
Чем спасаетесь?
Миссис Буркул• 08 июня в 22:38
Ответ дляДевальвация
Чем спасаетесь?
гидазепамом, но он еще мне шаткости добавояет(
Болтушка Му• 08 июня в 22:44
Ответ дляМиссис Буркул
Але це лише частина діагнозу...
Лікування призначається комплексно. Таблеки, уколи. Це ноотропний препарат, нейропептид, препарат з основною речовиною mexidol, препарат бетагістину, препарат мельдонію, вазодилататор. Що стосується проблем з хребтом - препарат групи вітамінів В, міорелаксант. В основному цих груп препарати.
В інтернеті працюю.