Стара рижа мавпа просто подарок з небес для кремлівської чмоні. Мало того шо байден мяв яйця, переживаючи шоб рашка не розвалилася, так тепер один із списку Епштейна трясеться, шоб путін бува не програв позорно як це і повинно було би статись.
Батя Маска по сценарію і за гроші реанімує путіна, але це не поможе йому. Шо трамп, шо маск - неадеквати, яких пропустила система психіатричної допомоги сша.
Розганяти протестувальників американський грандіозний нарцис явно вчився у путіна і йде тією ж дорогою. Надіюсь в сша є запобіжники на випадок, коли різного рода психопатам вдається перехитрити систему.