Міряю від одиниці• Изменено 09 июня в 16:41
Хто досліджував родовід через істориків?
Я дуже давно мріяла зайнятись дослідженням свого роду. Так як, на жаль, свідчень моїх родичів дуже мало. Я навіть дізналась про деякі факти через міські архіви, але цього було недостатньо.
Нещодавно дізналась про один ресурс, на якому працює декілька десятків істориків, котрі вивчають по запиту родовід людини. Коштує це дуже дорого, я поки таких коштів не маю і можу лише порадіти за тих, хто скористався їх послугами та отримав жадану інформацію. Можливо пізніше і я зможу скористатись їх послугами.
Хтось з користувачів форуму звертався в такі організації ? Чи дають якісь підтвердження тієї інформації, яку вони знаходять? Чи несуть відповідальність за достовірність ?
А можливо Ви самі вивчали історію свого родоводу ? Коли цим займалась я ще була можливість особисто погортати церковні книги, але з часом цю можливість прибрали, почали оцифровувати, заборонили відвідувачам самостійно щось переглядати.
Можливо це саме в архіві нашого міста так 🤔
Міряю від одиниці
• 09 июня в 16:42
Ответ дляПані з калабані
а что вам это даст кроме интереса?
Цікаво знати, хто були предки. Також дуже хотілося б знайти старі фотографії (до Другої світової війни). Розумію, що це дуже малоймовірно, але невеликий шанс, що десь ці фото зберігаються, є.
Пані з калабані• 09 июня в 16:44
Ответ дляМіряю від одиниці
спасибо
если у родственников нет фото и ваш род не очень известный или богатый, даже не знаю кто может хранить фото, если они вообще есть
Принцепесочка• 09 июня в 16:47
Сын студент историк, хочет заняться этим вопросом для начала для себя
KROX@• 09 июня в 16:47
Ответ дляМіряю від одиниці
Щоб що?
Щаслива Я• 09 июня в 16:48
На жаль, не підкажу. Але, це круто, таке бажання. радянщина ,завжди пропагувала ’твой адрес недоминеулица’., знищувала пам´ять. Бажю успіху!
Міряю від одиниці
• 09 июня в 16:50
Ответ дляПані з калабані
спасибо
В архівах міста/села можуть зберігатись
Міряю від одиниці
• 09 июня в 16:51
Ответ дляПринцепесочка
Бажаю удачі, щоб йому вдалось знайти інформацію
Принцепесочка• 09 июня в 16:52
Ответ дляМіряю від одиниці
Дякую. Ось буде практика у архіві буде де розгулятися)
Щаслива Я• 09 июня в 16:53
Ответ дляKROX@
Щоб що?
Щоб, отаких питань, як ваші, не існувало.Без коріння, нема насіння.
Мошей ницца• 09 июня в 16:53
Ответ дляМіряю від одиниці
В архівах міста/села можуть зберігатись
а ви точно знаєте що вся ваша родина і родичі мешкали в межах однієї агломерації?
Мелитрисса• 09 июня в 16:57
Думаю что дадите вы им информацию о дедах допустим, найдут они в архивах однофамильцев с совпадающими именами и скажут что то ваша родня, а правда это ваша родня или нет, вы никогда не узнаете. Люди по таким архивным документам молдавские и румынские паспорта получают.
Тану на сонці• 09 июня в 16:58
Ответ дляМіряю від одиниці
Мой дед 1892года рождения, жил на подоле и его предки жили тоже на подоле, а вот бабушка моя была из села под смелой 1914года, это по маме.
А по папе, его отец из Киева, а вот его жена из рашки приехала скотыняка , отвратительная женщина
Ответ дляМіряю від одиниці
Якщо ви знатного роду ,то може щось и знайдете ,якщо архів зберігся . Бо багато архівів пропало в часи 2 світової. .