Роздратована шкіра• 09 июня 2025
це може бути мігрень?
Останнім часом дивно болить голова. З одного боку стискає і віддає в око. Кілька разів на місяць - на погоду, перед місячними. Це може бути мігрень? тиск в нормі. Раніше голова завжди боліла - лоб і скроні.
Роздратована шкіра
• 09 июня 2025
Ответ дляMarmu
Так, у мене так болить теж на погоду та місячні. Раніше були якісь чудові таблетки, які супер допомагали, зараз їх заборонили.
Пробуйте саме таблетки від мігрені, я ще часом на голки ходжу, мені допомагає
поки рятуюсь спазмалгоном, але до кінця не знімає(
Цвіпканя• 09 июня 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
потрібні тріптани, саме вони від мігрені
Мэри Попкинс• 09 июня 2025
У меня гормональная чисто на месячные, с аурой и рвотой. Спасаюсь налгезином 500,но не надо ждать пока разводится, сразу пить таблетку при малейшем недомагании