Роздратована шкіра• 09 июня в 17:05

це може бути мігрень?

Останнім часом дивно болить голова. З одного боку стискає і віддає в око. Кілька разів на місяць - на погоду, перед місячними. Це може бути мігрень? тиск в нормі. Раніше голова завжди боліла - лоб і скроні.
Marmu• 09 июня в 17:08
Так, у мене так болить теж на погоду та місячні. Раніше були якісь чудові таблетки, які супер допомагали, зараз їх заборонили.
Пробуйте саме таблетки від мігрені, я ще часом на голки ходжу, мені допомагає
автор Роздратована шкіра • 09 июня в 17:08
Ответ дляMarmu
поки рятуюсь спазмалгоном, але до кінця не знімає(
Цвіпканя• 09 июня в 17:11
Ответ дляРоздратована шкіра
потрібні тріптани, саме вони від мігрені
Мэри Попкинс• 09 июня в 18:47
У меня гормональная чисто на месячные, с аурой и рвотой. Спасаюсь налгезином 500,но не надо ждать пока разводится, сразу пить таблетку при малейшем недомагании