Бандитка Сью• 09 июня 2025

Это совсем плохой результат НМТ?(

Математика 155
Укр.мова 152
История Украины 146
Физика 125
ТаПрямТам• 09 июня 2025
Ответ дляЗначит надо
Мой муж с такими себе оценками и не престижным вузом на руководящей должности, неплохо так зарабатывает, содержит меня с моей золотой медалью , 200 по математике и кандидатской. Мой доход намного скромнее
А я думала, когда в теме появится кто-то с легендой про двоешника-олигарха и отличницу-посудомойку
Мишка-шалунишка• 09 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Бюджет не нужен
Он не будет поступать в Украине
Но там где будет на НМТ тоже смотрят
Якщо не секрет, в який університет плануєте
Значит надо• 09 июня 2025
Ответ дляТаПрямТам
Нет ,не двоечник. Хорошист. Обычная школа. Вуз не престижный, инженер авиации , ни дня не работал по специальности. Посуду я не мою , муж купил посудомойку и даже есть помощница. Но по факту у меня всего 40т в месяц , а семью содержит муж. Оценки никогда не были гарантией высокого дохода .
автор Бандитка Сью • 09 июня 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Еще не определился
Пока зерувка
автор Бандитка Сью • 09 июня 2025
Я уже и не знаю что ему светит
ВсеЧетко• 09 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Бюджет не нужен
Он не будет поступать в Украине
Но там где будет на НМТ тоже смотрят
Значить цікавтеся чи є там екзамени внутрішні, які дають додаткові бали і так да, без фізики не варіант. До прикладу, у Вроцлавську політехніку дуже потрібна була фізика але такі бали нічого б не дали, у них є свої екзамени стандатний і підвищений рівень - можна отримати додаткові бали, здавши екзамен з фізики і математики. Але з такими досить невисокими балами чи потягне дитина навчання в чужій країні на іноземній мові ?
И_В_офигительных_штанах• 09 июня 2025
Ответ дляУравнобешенная
І який прохідний на бюджет і на платне?
Бюджет: 150 кну, 157 богомольця.

З регіональним к-м 1, 07 можна вступити і 141
автор Бандитка Сью • 09 июня 2025
Ответ дляВсеЧетко
На вроцлавскую даже не замахиваемся
Каляка маляка• 09 июня 2025
Ответ дляЗначит надо
Подготовка -это репетиторы. И не факт, что результат будет лучше. Проще пойти на контракт.
Не обязательно репетиторы, можна онлайн курсы типа Знохаб, дочь в прошлом году с ними готовилась, к репетиторам не ездила, готовилась, не выходя из дома. Неплохо здала. Английский 200, украинский 195, математика 170, история 185. Этих баллов хватило на бюджет в медицинский, даже учитывая, что 4 предмет был математика, а не химия или биология
ВсеЧетко• 09 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
На вроцлавскую даже не замахиваемся
Це просто приклад був, бо я розумію, якщо фізику здавали, то мали певні наміри. А яку країну розглядаєте ?
И_В_офигительных_штанах• 09 июня 2025
Ответ дляКаляка маляка
4й предмет англійська ви хотіли написати :)
Каляка маляка• 09 июня 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
да, ошиблась, потому что все удивлялись, что в мед. и ни биологию, ни химию не сдавала
ВсеЧетко• 09 июня 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Бюджет: 150 кну, 157 богомольця.

А ня яку то спеціальність в КНУ бюджет 150, на скріні написано магістр.
автор Бандитка Сью • 09 июня 2025
Ответ дляВсеЧетко
Польша
И_В_офигительных_штанах• 09 июня 2025
Ответ дляВсеЧетко
До вашого відома на медицину одразу поступають на магістра і вчаться 6 років , бакалавра нема :)
Я чітко написала: це 222 спеціальність медицина
И_В_офигительных_штанах• 09 июня 2025
Ответ дляКаляка маляка
У доньки шикарні бали, тому вагові к-ти не псують картини. Молодець.
Поміркована думка• 09 июня 2025
Ответ дляКаляка маляка
Подскажите, пожалуйста, я совсем не понимаю в нынешних условиях поступления. Из этих 4х предметов высчитывают средний бал? И это и есть ’проходной’ бал? Что значат коэффициенты какие-то?
ВсеЧетко• 09 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Польша
Можливо варто зерувку розглянути, бо все ж низькі бали для навчання, дитині складно буде, термінологія не проста і бали не найвищі, а там раз-два не здав і платна перездача. Бачу в групі студентів, як дівчину відрахували за нездану фізкультуру. А баришня з картою поляка і польською С1 хвалила зерувку при Краківській політехниці, їх там в кіно водили, на екскурсії різні, тобто окрім повноцінного навчання досить корисно було для інтеграції і це зовсім не про втрату року (що гірше, коли не зданий екзамен).
ВсеЧетко• 09 июня 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Сорі, не в курсі дійсно, стосвно медичного. У сина однокласниця з балами 200 і купою олімпіад з біології вступала в медичний, тому я для себе навіть не уявляю, як то з балом 150 може бути бюджет.
ЖенаАйтишнеГа• 09 июня 2025
Ответ дляКаляка маляка
Дорогие эти курсы?
ВсеЧетко• 09 июня 2025
Ответ дляПоміркована думка
Кожна спеціальність має свої коефіцієнти для розрахунку конкурсного балу , загугліть калькулятор і подивіться, окрім того деякі спеціальності і ВНЗ мають галузевий коефіцієнт.
https://studinfo.org/nmt-calculator-2025
Кто крайний?• 09 июня 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Да, плохой
У моей 186-195
И еле пройдёт на бюджет
А у вас совсем с деньгами туго,что не можете ребенку нормальный контракт проплатить?Может у автора получше ситуация с деньгами,и в нормальный универ отправит дитё.
автор Бандитка Сью • 09 июня 2025
Ответ дляВсеЧетко
Он как раз и идет на зерувку в Краковскую политехнику)
Но после результатов НМТ что то мне совсем грустно стало
Кумедний ґудзик• 09 июня 2025
Ответ дляКаляка маляка
Математика- обов´язковий предмет, її не обирають.
У вашому випадку позитивно вплинув максимальний бал з англійської.
ВсеЧетко• 09 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Бачите, як я вдало Вам написала, можу дати вам посилання на телеграм групу Краківського економічного, ви знайде той відгук і поспілкуєтесь з дівиною, щоб мати реальні відповіді на свої питання. Але це дуже вірне рішення ! Я шкодую, що була занадто оптимісткою і рішення прийшлося приймати екстренно. Все залежить від дитини і його бажання. За той рік він сам зрозуміє, чи варто йти на технічну спеціальність чи обрати щось інше, дотичне.
Каляка маляка• 09 июня 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
дякую, там через англійську не суттєво знизився середній. Рік вже провчилась, має стипендію
Кумедний ґудзик• 09 июня 2025
Ответ дляКаляка маляка
Я колись дивилася різні приклади обрахунку конкурсного балу на певну спеціальність, залежно від обраного 4 предмета. І запам´ятала, що краще зданий на високий бал непрофільний предмет, ніж погано зданий профільний.
Каляка маляка• 09 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Дорогие эти курсы?
Не дорого вышло, потому что дочь проплачивала сразу 4 предмета, но это в прошлом году, понятно, что всё дорожает, в этом дороже, на следующий учебный год ещё дороже будет , но это не тратить время в поездках к репетиторам и не платить за занятие по 500 грн или сколько там сейчас. Дочери 3 предмета на знохаб обходились в месяц 2200, позже подключила 4-й предмет. С августа знохаб начинают проводить вебинары с акциями типа если берёте на следующий год 3 предмета, то скидка... или кто сейчас запишется, то скидка... нужно подписаться на них и будут анансы вебинаров
автор Бандитка Сью • 09 июня 2025
Ответ дляВсеЧетко
Так, дайте будь ласка посилання
ВсеЧетко• 09 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Так, дайте будь ласка посилання
https://t.me/politechnika_krakowska_chat

Так, пішла дочитала, що дівчина , нажаль не в Краківській була на зерувці. Даю посилання на телеграм групу саме Краківської політехніки. Шукайте в групі, питайте, зазвичай народ відповідає. Про всяк можете розглянути Опольський універ і Опольську політехніку . Але краще в Кракові на зерувці, все ж місто більше, їздити ближче, а далі видно буде.
З корисного, дитина зі статусом укр може звертатися в любу пшиходню (амбулаторію) до любого сімейного лікаря (не важливо де живе і куди ходив минулого разу), як такої декларації не укладають, тільки перший раз внорстять дані всі в медичну систему. Дають нормально і лікарняні і рецепти зі знижкою на антибіотики за потреби, направлення на кров, узд, всі рази досить швидко потрапляв до лікаря (якщо виповнилося 18-ть)