Зам. зав. Анонима• Изменено 09 июня в 22:23

Дитячий табір мене настрожує..

Договір не дають
Просто на сайті є публічний договір - ознайомтесь з ним
Бронювання 3000 переслала на фоп
А залишок суми 30000 грн просять передати готівкою при трансфері

Трансфер обіцяли потяг, зараз змінили на автобус
За тиждень почали викладати інфу що роблять знижку для нових дітей 7000 грн
Мені перерахувати ціну не погодились, бо то ж акція для нових дітей…

І на завершення - додали в групу телеграм, де 20 учасників (батьків) і виклали організаційну інфу та фотки дітей
Але ті 20 людей приховані
Це спецом так роблять щоб не могли поскаржитись колективно?
Через 4 дні їхати.. готова втратити ті 3000 грн І організувати інші активності де все більш відкритт
Сапай вазони• 09 июня в 22:27
Я не особо тревожная и мнительная, но ребёнка бы в этом случае не отпустила.
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня в 22:28
Ответ дляСапай вазони
Дякую, що поділились думкою
Завтра не пью• 09 июня в 22:28
Я бы забрала предоплату. Мутная контора.
Меломанка Маланка• 09 июня в 22:28
Реалії такі, що з хорошим договором що з поганим відповідальності буде нуль.
Раджу якісь перевірені табори
Тепличная• 09 июня в 22:29
Это слишком мутно и явно не стоит того, чтобы рисковать ребенком
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня в 22:29
Ответ дляЗавтра не пью
Та я навіть їх не попереджу
Вони навіть не просили на дитину документів
Просто записали фіо і мій номер
Сапай вазони• 09 июня в 22:30
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую, що поділились думкою
У вас достаточно хороший бюджет, уверена, что найдёте альтернативу в виде проверенного лагеря.
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня в 22:30
Ответ дляТепличная
Дякую
Все таки краще перестрахуюсь
Леді Душка• 09 июня в 22:30
Ви ж все писали
Дитину в лотерею виграли?
Україна наше все• 09 июня в 22:30
Що за табір? Є відгуки батьків в інтернеті? Що пишуть? Як дитину відправите, то будете мати змогу приїхати навідати? Змінювати автобус на поїзд це не ок, має бути пояснення. В поїзді комфортніше, я так розумію, що хочуть зекономити. Як пояснили заміну поїзда на автобус? Скільки годин тим автобусом їхати? Шукайте відгуки. Який вік дитини?
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня в 22:31
Ответ дляСапай вазони
Дякую вам
Можливо хтось знає назви, запригну в останній вагон🙏 на серпень буду дивитись

А зараз хоче терміново на море… поки червень і не дуже спекотно
Ответ дляУкраїна наше все
Сказали шо мало людей зібралось
Тільки 20 дітей
І тому вони автобусом(
ДелиВерка• 09 июня в 22:31
Сейчас кто то ещё отпускает детей в лагеря? Зачем Вы так издеваетесь над своими детьми??Это ж не отдых для них, а школа выживания.
Мядуза аля моргонер• 09 июня в 22:33
Сьогодні говорила з колегою, її дочка їде в табір вожатою.
Що сказати, запасних дітей у мене нема...
Меломанка Маланка• 09 июня в 22:33
Ответ дляУкраїна наше все
Замінили тому що вчасно не набрали людей і не купили квитки. От і все пояснення.
Люблю_смаколики• 09 июня в 22:33
Однозначно, что то не так
Україна наше все• 09 июня в 22:34
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Сказали шо мало людей зібралось
Тільки 20 дітей
І тому вони автобусом(
Дивно. Мало для чого? Вони що вагон збиралися викупати чи потяг? Яка проблема купити 20 квитків на поїзд?
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня в 22:35
Ответ дляУкраїна наше все
Ну да
Вони могли забронювати вагон
А потім здали зайві квитки
tala-li• 09 июня в 22:35
Ответ дляДелиВерка
адекватные есть, я не одна)
Україна наше все• 09 июня в 22:36
Ответ дляМеломанка Маланка
Там, де діти, то все має бути вчасно, завчасно та заздалегідь. Тут контора щось мутить. І, схоже, на квитках теж мутки.
Меломанка Маланка• 09 июня в 22:36
Почитайте про табір Строкаті єноти .
Зашла на 5минут• 09 июня в 22:37
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую
Все таки краще перестрахуюсь
Це в Україні?
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня в 22:37
Ответ дляЗашла на 5минут
Це в Україні?
Так
Зашла на 5минут• 09 июня в 22:39
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Так
Дочка їде в неділю в Артек Трускавецький. 14 днів 18 тис грн. Шикарно. Була взимку 21 день безкоштовно як зайнявша 1 місце з олімпіади з англ.мови. все прозоро. І добре
Зашла на 5минут• 09 июня в 22:39
Ответ дляДелиВерка
Смотря какой лагерь.
Снегурочко• 09 июня в 22:39
Вам изначально писали, что это лагерь мутный. Вы не верили. Вам и предоплату не вернут.
Леді Душка• 09 июня в 22:40
Ответ дляДелиВерка
Можна подумати колись було краще
Всюди влазю• 09 июня в 22:40
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую вам

Ранчо Едельвейс, не дешевий, але там працює мама з батьківського комітету, сама педагог, але такий ʼсучаснийʼ
Як_наготую...• 09 июня в 22:42
Ответ дляДелиВерка
а что такого ужасного случилось с современными лагерями? мне интересно правда. Детей нет что б проверить. Но я в детстве ездила каждый год. Отличное время и куча теплых воспоминаний именно из тех лагерей
Советчица Года• 09 июня в 22:43
Ответ дляДелиВерка
А хто знається як то правильно. Я з сестрою були щонайменше по одній зміні кожного літа в дитячому лагері. Це було Азовське море, кожного дня ми досить багато часу ми в ньому плюхалися, вожаті завжди як орлиці дивилися за нами.
Розказала дитині про таку можливість - але не на морі, а в Карпатах, то дитина в плач, боїться отого всього. Та і мені дуже стрьомно відправляти дитину взагалі в будь-який лагерь
Хоча дзвонили з Буковелю, пропонували їх табір, і розказували начебто гарно... Цікавий варіант запропонували - якщо мені лячно ось так дитину відпускати, то і самій поїхати в Буковель, просто відпочити там, коли дитина в лагері.