Зам. зав. Анонима• Изменено 09 июня 2025

Дитячий табір мене настрожує..

Договір не дають
Просто на сайті є публічний договір - ознайомтесь з ним
Бронювання 3000 переслала на фоп
А залишок суми 30000 грн просять передати готівкою при трансфері

Трансфер обіцяли потяг, зараз змінили на автобус
За тиждень почали викладати інфу що роблять знижку для нових дітей 7000 грн
Мені перерахувати ціну не погодились, бо то ж акція для нових дітей…

І на завершення - додали в групу телеграм, де 20 учасників (батьків) і виклали організаційну інфу та фотки дітей
Але ті 20 людей приховані
Це спецом так роблять щоб не могли поскаржитись колективно?
Через 4 дні їхати.. готова втратити ті 3000 грн І організувати інші активності де все більш відкритт
Розумна Губка• 09 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Та я навіть їх не попереджу
Вони навіть не просили на дитину документів
Просто записали фіо і мій номер
А якась медична інфа про дитину? Може, вона алергік? Може, треба обережно з фізнавантаженнями? Це геть несерйозно.
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня 2025
Ответ дляСнегурочко
Вам изначально писали, что это лагерь мутный. Вы не верили. Вам и предоплату не вернут.
Не повернуть. Але я і не сильно хочу попереджати що дитина не поїде 😊 нехай в мінусі 30000 грн сидять 🤗
Б´ю байдики• 09 июня 2025
Ответ дляЯк_наготую...
а что такого ужасного случилось с современными лагерями? мне интересно правда. Детей нет что б проверить. Но я в детстве ездила каждый год. Отличное время и куча теплых воспоминаний именно из тех лагерей
Сгорели девочки в крутом лагере под Одессой, умерла девочка от отравления, скрывали ее состояние, поздно обратились в итоге, кому-то ещё балкон на голову падал, тоже насмерть, так вроде не много правда? А для семьи горе на всю жизнь
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня 2025
Ответ дляРозумна Губка
Так
Сказали взяти з собою бумажку від лікаря огляд
Але найцікавіше що вони не вимагають перед поїздкою щоб їм щось там присилали, щоб вони перевіряли страхування - немає такого
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Я в шоці… (((
Б´ю байдики• 09 июня 2025
Автор берите что-то надёжное проверенное, с отзывами свежими и реальными родителями, скрытые контакты это просто жесть
Пупуговка• 09 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую вам
Можливо хтось знає назви, запригну в останній вагон🙏 на серпень буду дивитись

А зараз хоче терміново на море… поки червень і не дуже спекотно
В минулому році були в таборі від ІТ школи step. Дитина там навчається. В групі всі могли між собою спілкуватися. Оплата була на рахунок. Постійний фотозвіт та детальний опис дня. Звʼязок з вожатими. Хороша дисципліна з їх боку. Добирались в Закарпаття потягом, документ був обовʼязковим при посадці в потяг. Цей табір раджу. Відповідальність для них не породній звук.
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Це тей крутий табір
Але під Буковелем
Б´ю байдики• 09 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Це тей крутий табір
Але під Буковелем
Скрытые контакты , и почему нет анкеты на ребенка, мед информации не запрашивают, это сразу нет
Вообще вы должны понимать главное, у нас никто не отвечает за детей по большому счету, договора составлены юридически грамотно в пользу лагеря, отвечаете за все вы, вчитайтесь. Поэтому тут единственное на что можно полагаться это на свежие отзывы реальные, на самоорганизацию и ответственность ребенка
Мрію про космос• 09 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Та я навіть їх не попереджу
Просто записали фіо і мій номер
Не читали в Минулому році тему про табір в Іспанії?
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня 2025
Ответ дляПупуговка
Дякую
Подивлюсь
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня 2025
Ответ дляМрію про космос
Читала
Але там батьки згрупувались
Спостерігала за ними

А тут теж якась дивина
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Дякую вам
Дело было давно• 09 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Та я навіть їх не попереджу
Просто записали фіо і мій номер
Дивно, всі рази, коли діти їхали в табір, це був договір, який або підписаний ЕЦП, або навіть і ніяк (минулого року) копія свідоцтва дитини, мій паспорт і мій код. Одразу скажу, що все це нічого не дає, коли виникає якась ситуація. Напишіть назву табору, можливо хто був і зможе вас заспокоїти. Мене додали в групу, всіх по списку бачу. Минулого року була група в телеграм -всхі бачила.
Дело было давно• 09 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Це тей крутий табір
Але під Буковелем
Та напишіть назву нарешті, тут купа людей, у яких діти їздять, а то незрозуміло чого ви ’шифруєтеся’.
Колгоспниця• 09 июня 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Дивно. Мало для чого? Вони що вагон збиралися викупати чи потяг? Яка проблема купити 20 квитків на поїзд?
Ми оце відправляли дітей в похід з класом і купити квитки просто нереально. Бронюємо - відмова за відмовою.
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня 2025
Ответ дляДело было давно
Дрім лайф
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня 2025
Дружная семейка• 09 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дрім лайф
Дезодорант? Детям? У самих организаторов детей точно нет
Кастрюлька• 09 июня 2025
В прошлом году знакомые девочки там были -преравилось и год до этого подруга дочери была , тоже все хорошо. Скидки -наверное ценник в этом году они завысили , спад пошел детей. Мы ездили в лагерь -тоже основные деньги привозили наличкой к поезду
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня 2025
😃 радий він вітати
автор Зам. зав. Анонима • 09 июня 2025
Ответ дляКастрюлька
Але все рівно мутно якось.. тим більше в мене 0 знайоми, ніхто не був, у фейсбуці теж 0 інфи
Якось так і живу• 09 июня 2025
А про Royal Holiday Camp какие отзывы, у кого то были там дети?
Я_и_моя_собака• 09 июня 2025
якщо це Індіго - так, вони спеціально так роблять, потім все зачищають, поганих відгуків не знайти. І локації завжди нові - щоб на гугл мапс не було
Дружная семейка• 09 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У них сайт есть, заходите в раздел контакты, бронируете, отвозите ребенка сами, зачем вам левые посредники? Фейсбук, инста тоже есть на сайте
Я_и_моя_собака• 09 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
фото
угу, чорний нал - потім нічого не доведете
Дело было давно• 10 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну ось, не густо, зате можна запитати, раптом хто вдіповість, ніби вони.

https://www.vidhuk.ua/uk/detskiy-lager-dream-life-...
Дело было давно• 10 июня 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А можна детальніше про Час Індіго, розглядалі їх, ящо маєте на увазі саме цей табір.
Несу добро людям• 10 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну да
Вони могли забронювати вагон
А потім здали зайві квитки
Как минимум на к-во предоплат они могли, имея ваши деньги, уже выкупить те билеты. А вообще на групповые брони там спец. условия.
Оля_с_киркою• 10 июня 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Сьогодні говорила з колегою, її дочка їде в табір вожатою.
Що сказати, запасних дітей у мене нема...
Вы считаете что кандидатура дочери подруги не подходит для вожатой в лагере?