Галябалована• 10 июня 2025
Хто такий "Ніколаєвский ваньок"? Так все знає і бачить
Підписана на нього в тг
Як думаєте?
Галябалована
• 10 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Удалено администрацией...
Просто Фіфа• 10 июня 2025
Ответ дляГалябалована
і чого ніколаївсткий?
Потому что его звать Иван Николаевич, логично же
Дуб береза• 10 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну вы знаете тех, кто ближе вашему развитию, у меня другие источники.
Мне прадед тоже рассказывал, что они в окопах, в 42, старались читать как газету Правда, так и Hildesheimer Allgemeine Zeitung. Им так замполит и говорил - читайте альтернативные взгляды со ВСЕХ сторон, иначе как получится сформировать объемный взгляд на мир?!
А еще, вы в жизни не напишете свои международные источники. Просто потому, что я их все уже выше перечислила
Гладиолус• 10 июня 2025
Ответ дляСизоока бестія
Ваньок це класичне руське ім´я . може якийсь раша бот
Вы странная. Мягко говоря очень.
Николаевский Ванек, Запорожский Санёк
Полтавська галушка• 10 июня 2025
Ответ дляМетелик
таке враження, що автора та коментаторів сюди з 2012 року принесло...
А чого з 2012?
Королева краси• 10 июня 2025
Ответ дляГалябалована
витз танку
як не знаєте ,то лягайте спать
Баба Лиля под анонимом узнаваема
Королева краси• 10 июня 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Певна команда людей, які мають швидкий доступ до інформації.
Десь раніше читала, що там був і генерал Марченко (не знаю чи правда). Потім команда певно змінилася. Після якогось посту Ваньок декілька днів мовчав. Закрили давно вже коментарі в чаті, немає його після відбою - пісять і спати...
Канал продали іншим в оп, тут хтось казав
Диви яка я пава!• 10 июня 2025
Ответ дляДуб береза
И что солдаты времен ВОВ, у которых в основном было образование 8-10 классов, так хорошо знали немецкий?
Дуб береза• 10 июня 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Я даже не знаю, что вам и ответить.
Диви яка я пава!• 10 июня 2025
Ответ дляДуб береза
Я даже не знаю, что вам и ответить.
Правду, потому, что никто из окончивших школу до 1941 года, не знал так хорошо немецкий, чтобы читать их газеты свободно, да еще и в окопах, где уж точно было не до словарей
Країна мрій• 10 июня 2025
Хз кто это. Но то, что риторика его поменялась и за пультом уже не он- это факт
Весняний Марафон• 10 июня 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
А вы за Зеленского голосовали?
Советничаю тут• 10 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Я знаю хто себе так перейменував) . Бо я була підписана, коли він ще ефіри виставляв
Расскажите подробнее ?
Я читала , что это провласные каналы...
Теща дочки• 10 июня 2025
Ответ дляСизоока бестія
Вы в бункере были в последние 3 года?
Теща дочки• 10 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
И оттуда тоже. Невозможно иметь представление, видя лишь одну сторону. И европейские, и американские.
Страшнее всего что три сердечка влепили. Ждунихи всё ждут
Теща дочки• 10 июня 2025
Ответ дляДуб береза
Ну да замполит и все солдаты ж знали немецкий на уровне b2
Теща дочки• 10 июня 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Какие 8 классов? Три класса это считай образованный человек. У меня отец 37 года школу около 30 уже окончил. А так писать читать умел - иди работать
Крайня невістка• 10 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Ким?
Поміркована думка• 10 июня 2025
Ответ дляПироженкА
Дівчата, спитаю, а чому у Лачена набагато менше підписників, мені подобається коротка викладка новин, почала читати на початку каналу, ще дуже мало було людей.
Я такого и не знаю
v.melnik_km• 10 июня 2025
Хто б там за кулісами не був, але схиляюсь до того, що зараз це команда людей, можливо зі зміною засновника, але реально цей канал робить свою роботу і в певні часи війни круто тримав кукуху на місці, тверезо і розумно надаючи інформацію по обстрілах в цілому по країні. Багато аналітики, розумної аналітики з здоровим аналізом усього, що відбувається у війні. Я безмежно вдячна цим людям за їхню нелегку працю, їх вклад у здорову психіку впродовж усіх років війни просто неоціненний. Колись це стане історією і можливо ми дізнаємось усе закулісся, а зараз просто дякую усім, хто стоїть за кадром Миколаївського Ванька, знайте, Ви круті, Ви історія, на Вас тримаються сотні тисяч людей у непрості такі часи. Був час, коли тривалий період не було ніяких постів і мені було страшно без інформації, реально страшно… дуже шкода що вже давно відключили коментарі, там була така шалена підтримка… ну і класика пісять і спать теж уже, на жаль, історія, а колись була ключова фішка… а зараз трансформувалось у «спите короче»
пьЯНА• 10 июня 2025
Хто це не відомо, в 22 підписана була писав де що і куди летить була своя ,,манера разговора,, після того як він написав що йде у відпустку десь неділі дві канал був без нього , після відпустки була вже друга ,,манера разговора,, тому думаю що канал продали віддали або щось в цьому роді. Це так вкратце. Після його відпустки всі пости були не такі :(((
Мальдивирую• 10 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Так раскройте же уже секрет. А то заинтриговали и в кусты.
Пи Пи Пилюля• 10 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
хто?
Ответ дляv.melnik_km
100%
ПоЗиТиВнАя• 10 июня 2025
Ответ дляНе гоню
Ви це абсолютно серйозно? 4 рік війни)))
вона из Закарпатья, сбежала от войны в Германию на социал
ПоЗиТиВнАя• 10 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Хто?
ПоЗиТиВнАя• 10 июня 2025
Ответ дляГалябалована
ой,я з заходу
сьогодні було що подивитись нам(
дякую йому
сьогодні було що подивитись нам(
дякую йому
А шо дивилися?