Галябалована• 10 июня 2025
Хто такий "Ніколаєвский ваньок"? Так все знає і бачить
Підписана на нього в тг
Як думаєте?
Зоряний Шлях• 10 июня 2025
Певна команда людей, які мають швидкий доступ до інформації.
Десь раніше читала, що там був і генерал Марченко (не знаю чи правда). Потім команда певно змінилася. Після якогось посту Ваньок декілька днів мовчав. Закрили давно вже коментарі в чаті, немає його після відбою - пісять і спати...
Всюди влазю• 10 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Половина вранья у него, как и на любом канале. Разве что видит (или ему передает тот, кто видит) на экране направление летящих блядин, но это сейчас есть на множестве каналов. А в остальном - как все, наши успехи преувеличивает, провалы замалчивает, провалы русни раздувает и тд. Такой же общий ура-победизм.
Немає в нього брехні.
І пісочить керівництво він від душі.
І інфа завжди точна.
І пісочить керівництво він від душі.
І інфа завжди точна.
Не гоню• 10 июня 2025
Ответ дляГалябалована
чого це
просто вдячна йому,чи їм
от думаю,чого така назва
просто вдячна йому,чи їм
от думаю,чого така назва
За зоною відповідальності. В нас на півночі є свої інформаційні ресурси Сіверські наприклад. Інші називаються Південь. Ваньок за Миколаїв, Одесу та інші південні регіони більше відповідає. Але в комбати освіщає весь простір
Маю натхнення• 10 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Я знаю хто себе так перейменував) . Бо я була підписана, коли він ще ефіри виставляв
Ким?
Зоряний Шлях• 10 июня 2025
Ответ дляГалябалована
ой,я з заходу
сьогодні було що подивитись нам(
дякую йому
сьогодні було що подивитись нам(
дякую йому
Підпишіться ще канал monitor .
Ось він і Ваньок завжди пишуть факти без нагнітання ситуації.
Не гоню• 10 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Неправда. Він дуже багато критикує та дає справедливі оцінки.
Всюди влазю• 10 июня 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Так, він тісно співпрацював і з Марченком, і з Костенком.
Вони дуже багато для Миколаєва робили і роблять.
І для України в цілому.
Мобільні групи, що шахедів відстрілюють - їхня ідея, і реалізація теж була першою у нас, потім інші області почали підтягуватись.
І для України в цілому.
Дуб береза• 10 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
А у вас, конечно же, есть допуск к совершенно другой реальной статистике и аналитике? Вы, конечно же, знаете реальное положение вещей, масштаб успехов и глубину провалов?
Галябалована
• 10 июня 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Підпишіться ще канал monitor .
дякую
Всюди влазю• 10 июня 2025
Ответ дляНе гоню
Він з Миколаєва і в Миколаєві, тому Миколаєвський.
Млинці зі смайликом• 10 июня 2025
Ответ дляДуб береза
Да, я умею анализировать, читаю новости со всех сторон, на разных языках.
НЛОша• 10 июня 2025
Ответ дляГалябалована
чого це
просто вдячна йому,чи їм
от думаю,чого така назва
просто вдячна йому,чи їм
от думаю,чого така назва
А что вам в названии не нравится ??
Не гоню• 10 июня 2025
Ответ дляВсюди влазю
Ну так а я про що? Саме так. Миколаїв та південь зона відповідальності., і я теж памʼятаю як зароджувалися там у вас мвг а потім далі пішли
Галябалована
• 10 июня 2025
Ответ дляНЛОша
А что вам в названии не нравится ??
я не писала,що´ не нравится´
Дуб береза• 10 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Тут, на Советчице, сплошь и рядом женщины, которые считают арестовича, гуру, чаплыгу, шария и гордона - стратегами и тактиками. А кацапских тарологинь - военными аналитиками.
Галябалована
• 10 июня 2025
Ответ дляНЛОша
То про шо тема
про тго що крутий тг канал
іди спати
Однозначная• 10 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
кацапські мабуть
НЛОша• 10 июня 2025
Ответ дляГалябалована
про тго що крутий тг канал
іди спати
Чого б це ви мені вказували що робити маю
Галябалована
• 10 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Знаю только ’Николаевский Ванек’, там где 2,6М подписчиков
так,він і є
Кусюче сонечко• 10 июня 2025
Ответ дляДуб береза
На канале шария, наверное, пасётся в поисках ’объективной’ информации
Млинці зі смайликом• 10 июня 2025
Ответ дляОднозначная
кацапські мабуть
И оттуда тоже. Невозможно иметь представление, видя лишь одну сторону. И европейские, и американские.
НЛОша• 10 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Галябалована
• 10 июня 2025
Ответ дляНЛОша
бо як не маєте,що путнє сказати,то йдіть мимо собі
я питала про назву,все
як не здатні аналізувати прості запитання,то гоу сліп
я питала про назву,все
ПироженкА• 10 июня 2025
Дівчата, спитаю, а чому у Лачена набагато менше підписників, мені подобається коротка викладка новин, почала читати на початку каналу, ще дуже мало було людей.
Млинці зі смайликом• 10 июня 2025
Ответ дляДуб береза
Ну вы знаете тех, кто ближе вашему развитию, у меня другие источники.
НЛОша• 10 июня 2025
Ответ дляГалябалована
я питала про назву,все
Ви на форумі нє ?
Шо хочу те пишу
Галябалована
• 10 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Ви на форумі нє ?
Шо хочу те пишу
то пишіть щось розумне хоч
чи по суті
НЛОша• 10 июня 2025
Ответ дляГалябалована
то пишіть щось розумне хоч
чи по суті
Удалено администрацией...