Галябалована• 10 июня в 00:12

Хто такий "Ніколаєвский ваньок"? Так все знає і бачить

Підписана на нього в тг
Як думаєте?
Хочу на Балі• 10 июня в 12:10
А я буквально вчора говорила з мамою, як цей Ваньок споганився. По нашій обл і району раніше писав вчасно, відстежували. А зараз інформація не актуальна, і не правильна. Чуємо вибухи, рій шахедів, ховаємося, а ввн пише: чисто або 1 шахед...
Глаголиця• 10 июня в 12:40
Ответ дляЛюблюДевчонок
ля, ну какие 20-40, ракет? хотя судя по вашим комментам, то охотно верю... )))))))
да, добрий ранок, рада, що вам від цього весело. На Мико влітку 2022 летіло щоночі від 20 до 40 балістичних ракет с300, збивати їх не було чим...це просто було каторга: в 12 -не бахкає, лежиш, чекаєш, 1, 2, 3 година, але ЩОНОЧІ.
мадамГрицацуева• 10 июня в 13:09
Ответ дляДиви яка я пава!
И что солдаты времен ВОВ, у которых в основном было образование 8-10 классов, так хорошо знали немецкий?
та вони максимум три класи мали, якщо повезло.
мій дід - 1904 року народження. був грамотний. що для того часу, як він і сам казав - рідкість. писарем якраз був у війну.
ЛюблюДевчонок• 10 июня в 13:17
Ответ дляГлаголиця
согласна, что каждую ночь, но не 20-40 ракет.. не нужно сгущать краски... и да, коренные жители никогда не говорили и не говорят Мико....
Всюди влазю• 10 июня в 13:19
Ответ дляЛюблюДевчонок
Якраз і 20, і 40.
І я корінна, все життя казала Ніко, тепер - Мико, і це логічно.
А от ви явно не місцева, тож не варто розумничати.
ЛюблюДевчонок• 10 июня в 13:24
Ответ дляВсюди влазю
Якраз і 20, і 40.
ну, видимо вам виднее
Всюди влазю• 10 июня в 13:26
Ответ дляЛюблюДевчонок
ну, видимо вам виднее
Саме так.
Леннон_Жив!• 10 июня в 13:58
Ответ дляЧу Ча
Ванька-встанька - про него пестня?
Про тебя
ШобВам_КакНам• 10 июня в 14:29
Ответ дляДуб береза
Мне прадед тоже рассказывал, что они в окопах, в 42, старались читать как газету Правда, так и Hildesheimer Allgemeine Zeitung. Им так замполит и говорил - читайте альтернативные взгляды со ВСЕХ сторон, иначе как получится сформировать объемный взгляд на мир?!

А еще, вы в жизни не напишете свои международные источники. Просто потому, что я их все уже выше перечислила
А откуда у них Hildesheimer Allgemeine Zeitung? И что говорил по этому поводу замполит?
Реанимация• 10 июня в 14:38
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я коренна, вроджена жителька Мико!
І я так ГОВОРЮ! І підтверджую по 20-40 ракет на добу.
ЛюблюДевчонок• 10 июня в 15:18
Ответ дляРеанимация
Я коренна, вроджена жителька Мико!
Удалено администрацией...
Реанимация• 10 июня в 16:22
Ответ дляЛюблюДевчонок
Удалено администрацией...
ви себе вважаєте нормальною? Нормальні спілкуються мовою країни, в якій живуть. Тож, не про вашу честь!
Однозначная• 10 июня в 17:13
Ответ дляЛюблюДевчонок
Удалено администрацией...
шкода що ви до не відноситеся до нормальних
Атятя_тётя• 10 июня в 17:33
Уже даже дети знают чей это канал🤦‍♀️
Диви яка я пава!• 10 июня в 18:20
Ответ дляШобВам_КакНам
Выше автор написала, что она так юморит, а у форумчан нет интеллекта и понимания ее сарказма. По этому поводу замполит объяснялся бы в штрафбате, и это в лучшем случае.
Харчовий тріль• 10 июня в 20:27
Ответ дляДівчина Бобула
Я знаю хто себе так перейменував) . Бо я була підписана, коли він ще ефіри виставляв
Кім?
ПироженкА• 10 июня в 21:10
Ответ дляПоміркована думка
Я такого и не знаю
https://uk.wikipedia.org/wiki/Лаченков_Ігор_Борисо...
Колгоспниця• 10 июня в 21:29
Ответ дляВсюди влазю
За Ванька і двор б´ю в упор.

Ваньок крутий, якби не його канал і його агентура влітку 22-го, то Миколаїв та містяни набагато сильніше потерпали б від орківської арти.

О, ботня при грошах, клоунів ліпить.
Бажаю, щоб це були твої останні гроші, орчихо.
вперше чую про нього. Він тільки по Миколаїву новини дає?
Платье Длинное бальное• 10 июня в 21:44
Ответ дляЧарівне зіллячко
Привид Києва знаєте? З тієї ж опери
У нас це інфо ромен має назву. Це для Сумської області
Нога на ногу• 10 июня в 22:09
Не знаю кто это, но канал явно передали другим. В начале войны и сейчас - совершенно разные вещи. Думаю, сейчас его ведет группа военных, но не тот, человек, который вел его в 22м году
Глаголиця• 10 июня в 23:09
Ответ дляЛюблюДевчонок
Та прямо. Корінна далі нікуди. Живу на Іскрі.
Всюди влазю• 11 июня в 16:44
Ответ дляГлаголиця
Ого))
Дуже близька сусідка)