графиняВишенка• 10 июня в 02:37

Густі соплі, кашель - нічого не допомагає

Назонекс
Називін
Сінупрет
Хьюмер
Що ще купити? Вони густі(( давлюсь
Вилами по воде• 10 июня в 03:22
Не купувати краплі, а йти до лікаря терміново! Можливо, що вже антибіотики треба приймати.
Барабан для дорослих• 10 июня в 03:22
Ну купите еще полаптеки - все будет мимо. Потому что элементарное нужно сделать - на улицу выйти на пару часов с физраствором в нос и платком, пока вода прозрачная не побежит, вот и всё
Барабан для дорослих• 10 июня в 03:23
Ответ дляВилами по воде
кому треба? с какого перепугу густые сопли антибиотиками лечатся
Вилами по воде• 10 июня в 03:25
Ответ дляБарабан для дорослих
Я не сопли предлагала антибиотиками лечить, а призывала не заниматься самолечением. Возможно у автора гайморит.
А вот недавно• 10 июня в 03:56
В мене теж якийсь ковід чи грип, не знаю. Але соплі густі були і слизова носа набрякла так, що не могла дихати, голова боліла, нічого висморкати не могла. Псіханула і запшикала дитячим називін сенситів. Набряк зійшов і я змогла очищати ніс від цих густих сопель. Але сморкайтесь, не чекайте що рідкі потечуть.
Моль Моллівна• 10 июня в 04:07
промывайте чаще.
Живчик-счастливчик• 10 июня в 08:57
Як довго ви на називіні? Через 5-7 діб потрібно міняти на препарат з іншою діючою речовиною.
Щодо густоти, якщо немає болю в зоні гайморових пазух, темпертури, спробуйте все-таки місцево ізофру або щось комбіноване: полідекса, наприклад. Може, чат gpt вам ще щось запропонує.
Але краще, все-таки, огляд лікаря за можливості.