Копирайторша• 10 июня в 09:52
Що вам реально допомогло при акне? доглядова косметика, харчування, ліки?
Злюсь до кипіння• 10 июня в 09:53
У меня у подруги что только не делала помогли только ретинойды , а до этого тысячи тратила а результата ноль
Най хоч раз• 10 июня в 09:54
Effaclar, prp, но до роакутана можно сказать ничего не помогало, с годами кожа плохеет.
Не ем сыр никогда. Не пью алкоголь никогда.
Кожа норм когда вообще ничего не ем. Но это увы невозможно.
Кинг-Конгша• 10 июня в 10:09
Ответ дляПарасюха
Антибиотик локально.
Только в Украине так лечат. 👎
Парасюха• 10 июня в 10:10
Ответ дляКинг-Конгша
Только в Украине так лечат. 👎
Зинерит, которым я пользовалась, произведен в Дании)
Кинг-Конгша• 10 июня в 10:11
Аптечная косметика, подобранная врачом, убрала все. Включая шрамы. Прыщи были с 15 до 40 лет.
Лечили не в Украине.
В Украине один шаблон - диета, кровь на пробы , антибиотики.
Врачи заграницей в шоке были.
Лечили не в Украине.
Врачи заграницей в шоке были.
Сарафанное радио• 10 июня в 10:19
Років з 15 мучилась прищами, а в 32 все пройшло. Що змінилось - почала пити антидепресанти, почала більше їсти, поправилась на 10 кг (була худа). Що з цього вплинуло - не знаю, гормональний фон можливо змінився
Летчица• 10 июня в 10:26
Ответ дляКинг-Конгша
Лечили не в Украине.
Врачи заграницей в шоке были.
Лечили не в Украине.
Врачи заграницей в шоке были.
И какая аптечная косметика убирает шрамы?
Кинг-Конгша• 10 июня в 10:41
Ответ дляЛетчица
Какая-то убирает.
Идите к врачу и вам подберут.
Покращена• 10 июня в 10:41
Ответ дляКинг-Конгша
Лечили не в Украине.
Врачи заграницей в шоке были.
Лечили не в Украине.
Врачи заграницей в шоке были.
Поделитесь,чем убрать шрамы.
Кинг-Конгша• 10 июня в 10:41
Ответ дляСарафанное радио
Гормональный фон меняется каждые 5 лет.
Мяо мой мяо• 10 июня в 10:49
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3704591#a91...
Акне АУт. моя порада в тому пості. там вже людина відписалася з відгуком. перепробувала купу засобів,за 2 роки мішок грошей на лікарів. допоміг червоний лосьон Акне аут, пінка для умивання. ВСЕ, спина- мило акне аут.
3 засоби на все. все інше пішло в смітник.Зараз обличчя ідеальне
Парасюха• 10 июня в 10:53
Ответ дляЖменятко
Антибиотики,не понимаю зачем?
Можете объяснить?для себя интересно просто
Почитайте инструкцию к препарату, о котором я написала. Зинерит.
П с еще почитайте название темы, там написано: что вам помогло. Я написала свой опыт. Тут же какие-то необоснованные вопросы и наезды.
Каяспер• 10 июня в 10:58
Лише акнетин.
Решта все до жопи. АБпротягом 3 міс, дієта, догляд. Останніх два більше допоміжне ніж основне
У кожного своя причина. У мене тільки гормони, антиандрогени ( це при нормальних лабараторних аналізах). Є підвищена чутливість до андрогенів і взагалі дуже ненадійна своя гормональна система яка дуже сильно підірвана психосоматикою в тому числі а також провтиком і байдужістю батьків в підлітковому. Для себе найшла сама оптимальний рівень гормонів для того щоб нормально ( неідеально ) виглядати. І з віком мої проблеми самі не вирішились. Якби в підлітковому був призначений правильний курс і лікування ( діло далеко не тільки акне), то вірогідно в дорослому віці уже б перестроїлось само. У мене по всіх признаках проблема з гормоном чи гормонами , але ні один аналіз, і ні один лікар не може уже 20+ років визначити який саме. Бо всюди середні показники. Треба було методом проб комбінувати гормони, за що ні один лікар не візьметься. Тому я взалась за це сама, і знайшла свою комбінацію. На жаль, можна приймати тільки курсами, і треба обовʼязкову перерву, але в час перерви до пів року зберігається ефект.
Веселуха Муха• 28 июня в 12:28
Ответ дляКинг-Конгша
Лечили не в Украине.
Врачи заграницей в шоке были.
Лечили не в Украине.
Врачи заграницей в шоке были.
яка маячня. це вас в якомусь глухому селі так лікували дієтою і антибіотиками?