НаБалКоніХодять• Изменено 10 июня в 13:46

В кого в чоловіків немає броні?

Як ви їздите на море разом із чоловіком та дітьми не те ,щоб закордоном ,а хоч в Україні
Знаю ,що є блокпости в Одесі та області,а у Вінницькій області мого
знайомого із машини ,як їхав і відразу на
навчання на полігон
Тим не менше бачила на морі нашому багато молодих чоловіків не місцевих та сім´ї разом
Уходя дверю не хлопать• 11 июня в 10:29
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ви помиляєтесь
В чем именно?
автор НаБалКоніХодять • 11 июня в 10:41
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В чем именно?
Є немало випадків коли на фронті людина вціліла ,а в цивільному житті постраждала
Уходя дверю не хлопать• 11 июня в 10:44
Ответ дляНаБалКоніХодять
Тогда почему вы ещё не на фронте? Женщин тоже берут.
Тріль підпільний• 11 июня в 11:08
Ответ дляКрихітка на всі
Легко. Так же- как без законных на то оснований подавать в розшук от тцк (юридически это не имеет силу, а полиция почему-то отрабатывает и задерживает), так же- как людей кидают в бусик и ’крадут’- а потом через пару дней человек уже в учебке и многое другое).
Это да.
Но Я спрашиваю конкретный случай с бронированием. Если в Резерве стоит бронь, никто вас не загребёт.
Тріль підпільний• 11 июня в 11:09
Ответ дляЯ пані прохана...
та це суто теоретично. що можливо так будуть з часом робити. наразі брьонованих чи з відсрочкою не беруть
Отож.
Разносят фейки, активно в них верят.
А реально с бронью, через Резерв - не берут.
автор НаБалКоніХодять • 11 июня в 11:36
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А хто ви така ,щоб посилати?
З себе спершу почніть
Уходя дверю не хлопать• 11 июня в 13:14
Ответ дляНаБалКоніХодять
А хто ви така ,щоб посилати?
З себе спершу почніть
А я при чем? Я никого не посылаю. Это вы рассказываете, что в тылу, что на войне, одни и те же риски умереть. Я вам предлагаю сравнить на личном опыте. Вы же посылаете чужих мужчин на войну, мол риски одинаковые, что дома он сидит, что в окопе.
Крихітка на всі• 11 июня в 17:19
Ответ дляТріль підпільний
Это да.
Ок. Вам виднее.
автор НаБалКоніХодять • 11 июня в 20:26
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я нікого не посилаю ,я написала просто
,а ви от посилаєте ,а даруйте ’пропонуєте’