НаБалКоніХодять• Изменено 10 июня 2025

В кого в чоловіків немає броні?

Як ви їздите на море разом із чоловіком та дітьми не те ,щоб закордоном ,а хоч в Україні
Знаю ,що є блокпости в Одесі та області,а у Вінницькій області мого
знайомого із машини ,як їхав і відразу на
навчання на полігон
Тим не менше бачила на морі нашому багато молодих чоловіків не місцевих та сім´ї разом
ЗабежАЛОЧКА• 10 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Справжні на українській,інші якась своєрідна російська ,ще багато переселенців є ,в них теж різний акцент
Вот не звездите, как раз местные на русском все говорят, а приезжие на украинском часто, ещё до войны, сейчас по разному. И русский не своеобразный, а обычный, как и в других областях Украины.
ЗабежАЛОЧКА• 10 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Якщо дитині більше 18 то не буде права на відстрочку
Зависит от того где и как она учится.
ЗабежАЛОЧКА• 10 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Наприклад кому?
Работники почтовых операторов, водители, карщики, грузчики, монтажники, менеджеры, мастера, инженеры и т.д.
Гарачий Чокалад• 10 июня 2025
Ответ дляСоветничаю тут
То його змусили, а інших ні? Чи в чому ваша печаль? Якщо сам пішов, значить, хотів захищати. Якщо не сам, мені дуже шкода. Ніхто не знає, хто буде наступний.
в мене нема печалі, Слава Богу.
Пузата Хата• 10 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я теж із Києва ,блокпостів не бачила
попробуйте выйти с квартиры
Тумба-юмба• 10 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ви ж про путіна сподіваюсь маєте на увазі?
Без «про», просто маєте на увазі.
Путин внешний враг, а я про внутренних.
Крошечка-хаврошечка• 10 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Військові у зелених футболках та із жетонами,таких там не бачила
А, то они в море должны в форме плавать, чтоб вы их узнали
Сегодня я не я• 10 июня 2025
Ніяк не їдуть( в парк з дитиною чи в кафе теж.
В мене вже три сусідки залишилися самі, у одній офіційно статус вдови, у інших - чоловіки зникли без вісті. Звичайні ’роботяги’ за 40+, яких ТЦКуни піймали по дорозі на роботу або з роботи.
Так що розумію тих дружин, в кого чоловіки з дому працюють і нікуди не ходять.
Нічого вдягти• 10 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я теж із Києва ,блокпостів не бачила
кожного дня в Києві блок пости, в різних районах міста. Народ постійно прослідковує їх появу і та переміщення по городу та об´їжджає. Ви як блаженна...
Советничаю тут• 10 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Звідки знаю бо бачила чоловік і жінка та в них двоє дітей
Ви якась непробиваєма. У мого чоловіка одна дитина, але з інвалідністю, якої не видно іншим. Чоловік подруги з інвалідністю через видалення частини кишківника, цього теж не видно. Один знайомий опікун матері після інсульту. Ще троє знайомих з відстрочкою з роботи. Інших 2 власники підприємств, обновили дані, на початку війни один хотів на фронт, сказали не треба. Троє служать, відпочивають у відпустках. Решта просто не їздять нікуди.
автор НаБалКоніХодять • 10 июня 2025
Ответ дляМамина квіточка
тю, ну мій би поїхав, йому скоро 60, таких вже не мобілізовують, але вибачте, в нас в Україні куди на море можна поїхати? ми в Одесу не їздили й до війни, не вважаю її за море, одесити пробачте, а за кордон не випускають, чекаємо коли постарішає
А що в Одесі, якщо не море?
Озерце,річка?
Астоновитесь!• 10 июня 2025
Нема броні у мого чоловіка .
Так і їздить , на блокпостах перевіряють документи і все . Він не в розшуку , ніхто не забирає його .
Напевне разів 50 проїзжав блокпост - все було норм . Раз було що причепилися , а він відповідає що дуже зайнятий і не має часу і йде собі .
Советничаю тут• 10 июня 2025
У мене ще є двоє знайомих з російським громадянством. Вони можуть вільно пересуватися. Один вже за кордоном. Та кажуть, додому дороги йому немає.
Коржик• 10 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Чоловіків , сім´ї разом, пари
Так полно мужчин с бронью, полиции, нац.гвардии, многодетных отцов и .т.д.
Их вы и видели.
У кого нет брони - носа из дома не высовывают....
Кидстаффовка• 10 июня 2025
Їду з дитиною
Чоловік навіть в парк з нами не ходить
Электричка• 10 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Чоловіків , сім´ї разом, пари
Значить у них є броня, або відстрочка.
Я пані прохана...• 10 июня 2025
ви така смішна. або тролите)сьогодні у всіх щось є. або дома сидять. недавно знайомого з обмеженою придатністю загребли (зробив собі за гроші), хоч раніше не чіпали
Я пані прохана...• 10 июня 2025
Ответ дляФайна дівка
Тай заброньованi не сильно відпочивають, бо можуть раптово в ТЦК стати ’ добровольцем’ і підписати контракт...тоді броня не діє.
так. боюсь, що скоро просто будуть ловити кого вдасться. і ніякі бумажки не поможуть. бо зроблять добровальця. людей десь треба брати
Золота орда• 10 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Яких саме?
Ніби минулого року міна біля відпочивальників розірвалась
Чоловіки купалися і підірвалися, в Затоці, здається
месяцкие• 10 июня 2025
Ответ дляМлинець Мій
Це на кожному блокпосту?
Це не на блокпосту. Це просто підрулює до тебе цивільна машина, а там тцк і поліція, запрошують перевірити документи і дружньо проїхати на влк
автор НаБалКоніХодять • 10 июня 2025
Ответ длямесяцкие
Ні, їм не можна закордон. Тільки якщо офіційне відрядження або компанія просить випустити працівника з певною ціллю (навчання, робоча поїздка)
Це якщо бронь?
автор НаБалКоніХодять • 10 июня 2025
Ответ дляМлинець Мій
Нікуди не їздимо,сидемо в Києві під шахедами.4 роки без відпустки.
А чому самі не поїдете?
Я сама їздила наприклад летіла в іншу країну
Бася-Мася• 10 июня 2025
Автор, давайте вам выложу историю про отсрочку мужа своей коллеги.
Муж 40 лет развелся с женой, оформил брак с кумой - родственницей жены, под 60 лет, инвалидом 2й группы. Оформил опекунство над больной супругой, ну и с женой и детьми - на море. Учитесь!
автор НаБалКоніХодять • 10 июня 2025
Ответ дляМлинець Мій
Це мажори,сини слуг народу,депутатів та іншої верхівки.
Та ну ,не будуть вони в Одесі відпочивати ,там тільки Ямайка
автор НаБалКоніХодять • 10 июня 2025
Ответ длямесяцкие
40 тис грн відразу при зупиненні. Якщо вже привезли на ВЛК, то 10 тис дол. Але це київ. Знаю, що в регіоні такса 20 тис при зупиненні
А якщо звернутися на гарячу лінію оборони України?
Та никада в жизни• 10 июня 2025
Ответ дляБася-Мася
З дружиною новою чи старою?))
Мне без сахара• 10 июня 2025
Ответ дляЗолота орда
А хтось їде на укр море ще й з дітьми?
Да. Какая разница в Днепр, Киеве или в Одессе слышать взрывы. Так в Одессе хоть море
автор НаБалКоніХодять • 10 июня 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А с инвалидом без глаз, ног, рук, с адским ПТСР не побоялись бы? Муж сестры имеет жёсткий ПТСР. Это же пипец. Невозможно с ним жить. И помощи от государства, какой то реабилитации нет вообще.
Є безкоштовні психологи для військовослужбовців,ветеранів
Невгамовна• 10 июня 2025
Ответ длямесяцкие
От же тварюки тцк
автор НаБалКоніХодять • 10 июня 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
І як з цивільним це може статися не тільки військовими,і з вами теж ,вам було б приємно якби чоловік вас кинув у разі травм?