Медсестричка• Изменено 10 июня 2025

Болить горло. Фортеза ні на 1 % не допомогла

5 днів пшикаю
Нічого не легше
Бандитка Сью• 10 июня 2025
Йдіть до лікаря
Видна міленіалка• 10 июня 2025
Трахісан, я вже 1.5 неділі хворію
Ishoy• 10 июня 2025
От сильной боли в горле помогает Ибупрофен. Но если боль так долго не проходит то лучше сначала сходить к врачу, возможно у Вас бактериальная инфекция
Самохвалова• 10 июня 2025
Так может у вас тонзиллит
ПлюшкамиБалуюсь• 10 июня 2025
Нічого від болю в горлі не допомагає, 100% перевірено. Окрім, як вище зазначили ібупрофен, як протизапальне а заодно і обезболююче, та антибіотик, якщо бактеріальна інфекція.
Вище он трахісан радять і при цьому вже 1,5 тижні хворіє допомогло...... Заробити аптеці
Хочу в БАНю• 10 июня 2025
стрепсилс интенсив в спрее, мне убрал просто адскую боль в горле
Вимагаю спілкування• 10 июня 2025
Ответ дляХочу в БАНю
це якраз те саме, що ібупрофен тільки місцево
Зайченя• 10 июня 2025
і я сьогодні валяюся з якимось вірусом - дуже болить горло, кашель і нежить.