ПлакалаВАвто• 10 июня в 20:03

Хорватія- моя любов. Так всі кажуть☺️ але ж в яке місто краще поїхати?

В якому місці знайти житло на 10 днів і відпочити в серпні
Буду рада за ваші поради🙏🙏
І ще скажіть будь ласка, там з медициною дійсно все погано?
У знайомої хворий був хлопчик то якась була проблема навіть записати до лікаря
Птица секретарь• 10 июня в 20:12
Наша любов Хорватія
Їздимо в каштелу
Khmelnichanka• 10 июня в 20:14
Серпень - час європейських канікул і відпусток. Відповідно, найбільше людей і найдорожчі ціни. Врахуйте це. В цілому, всі хвалять район Макарської: Брела, Башка Вода і т.п. Там сосни, гори і краса. Я особисто була північніше: в районі Задару та на острові Вір. Краєвиди там теж не погані, але скромніші. . Також майте на увазі, що пляжі багато де кам»янисті і найчастіше - галькові. Піщаних значно менше. В цілому - ціни єаропейські, господарі - привітні, русні мало. Житло зазвичай бронюють ще з зими, але і зараз є багато ФБ- груп саме по Хорватії, в тому числі й ті, де посередниками є наші українці.

Я була в Хорватії лише раз, чесно кажучи, любові не сталось.
Але я хочу дати собі ще один шанс закохатись в неї.
Колись :)
В низький сезон ))))
Bombastic• 10 июня в 20:39
Я не влюбилася в Хорватію,
автор ПлакалаВАвто • 10 июня в 20:43
Ответ дляKhmelnichanka

Колись :)
В низький сезон ))))
Дякую за таку цікаву розповідь)
Пилосмок працює• 10 июня в 20:47
Был опыт обращения на отдыхе, даже скорую вызвать, которой ехать долго, в таком месте были. Все отлично, дорого за это платить, но мы брали страховку, которая все покрыла в итоге.
Были весь июль, людей в это время много, но море красота нереальная, и цвет и температура, и звук, и запах.
Будьте так ласкаві• 10 июня в 21:20
Кожне літо в Хорватії, то вже як другий дім. Але ж орендую. З медициною не стикалась, тому на це питання не маю відповівді.
Будьте так ласкаві• 10 июня в 21:22
Краще їхати в невелике місто, але з мегамаркетами, якщо плануєте харчування самостійне.
Будьте так ласкаві• 10 июня в 21:23
В серпні краще їхати після 15 числа
Женщинас• 10 июня в 21:50
Не все,мне Хорватия не зашла,моя любовь-Греция.
Khmelnichanka• 10 июня в 22:02
Ответ дляЖенщинас
А скажіть, який грецький курорт варто розглянути перш за все? Дякую.
Женщинас• 10 июня в 22:12
Ответ дляKhmelnichanka
Мне Халкидики нравятся.Осторов Тасос многим нравится,но я там не была.
Khmelnichanka• 10 июня в 22:12
Ответ дляЖенщинас
Дякую!
Женщинас• 10 июня в 22:19
Ответ дляKhmelnichanka
Дякую!
Уточню,первый палец слева на карте,весь проехали и очень понравилось.