Не будь КакСвета• 11 июня в 08:23

Син 15 років сам їхатиме майже добу автобусом, що з собою взяти?

Дайте добру пораду аби нормально перенести то все, що з собою взяти?
Думаю подушку під шию, вона зручна? Чи краще іншої форми?
Плед треба з собою? Є невеликий 1.6 * 1 м розміром, мабуть не вистачить, краще полуторний придбати?
Що з їжею придумати, печиво якесь, булку, бутерброди на першу частину путі, а далі?
Про що ще слід подумати з розрахунку повної автономності, тобто не впевнена що вони будуть десь зупинятися поїсти, мабуть тільки в туалет.
Вся така шо куди там• 11 июня в 08:25
Подушка підковкою, бутери, кабаноси, сухарики, вода, і мобілка з роумінгом.
ГЛЮкоза• 11 июня в 08:25
Ответ дляВся така шо куди там
И павер банк добавлю к вашему списку
Вся така шо куди там• 11 июня в 08:26
Плед зайве, він же з собою буде брати кофту якусь, накриється якщо що. Але влітку навпаки проблема, що спекотно
Вся така шо куди там• 11 июня в 08:26
Ответ дляГЛЮкоза
И павер банк добавлю к вашему списку
Якщо це міжнародний автобус, там є підзарядка
автор Не будь КакСвета • 11 июня в 08:27
Ответ дляВся така шо куди там
Ні, то по Україні, просто далеко їхати і скоріш за все вночі теж
Я в дамках• 11 июня в 08:28
Подушка на шию
Плед, худі зіпка
Павербанк
Вода, бутери(можна підморозити)
Мясні слайси чи кабаноси, яблуко, горішки, круасани, печиво
Вся така шо куди там• 11 июня в 08:28
Ответ дляНе будь КакСвета
А, ну тоді павер. Це Харків - Ужгород чи як?
І будуть зупинки на заправках, купить собі хотдог
автор Не будь КакСвета • 11 июня в 08:28
Ответ дляВся така шо куди там
Ні, але приблизно так само)
Павер обов´язково візьме
З родзинкою• 11 июня в 08:29
Подушку під шию, під спину, плед, може бути вночі прохолодно, воду, із їжі те, що не псується, печиво можна круасани, сухі сніданки, на заправках можна щось купити. Зупинятися будуть на санітарні зупинки. Одяг зручний дуже. Погугліть вправи для ніг в дорозі.
язззззь!!!• 11 июня в 08:29
Пусть держится группы, не выходит один в туалет например, чтоб не завис где-то на остановке. Предупредите водителя, чтоб присматривал
Вся така шо куди там• 11 июня в 08:30
Ответ дляНе будь КакСвета
Ні, але приблизно так само)
Павер обов´язково візьме
А він з однолітками їде? Якщо так, то давайте карткові ігри.
Galina_vinsport• 11 июня в 08:30
Орешки или сушенные яблоки - бананы
автор Не будь КакСвета • 11 июня в 08:31
Ответ дляВся така шо куди там
Дякую, треба подумати на цим 👍
автор Не будь КакСвета • 11 июня в 08:32
Ответ дляязззззь!!!
Так, дякую за пораду
КапитанльнаЯ• 11 июня в 08:32
Плед обязательно.
Подушка под шею подковой.
Можно квадратную надувную подушку под ноги.
Кофту на молнии с капюшоном.
Павер, наушники, зарядное.
Из еды только то, что не портится и он ест.
Мой только вернулся из такой поездки: все Орешки, соломки и сушёные манго привез назад)
Фляшка на трьох• 11 июня в 08:35
Нам плед не пригодилися, было достаточно тепло. Но кофту нужно взять в автобус
муха в кедах• 11 июня в 08:36
Рекомендую вот такие куриные слайсы
Сын уже 2 раза брал с собой в дорогу
Младший и в школу брал на перекус
Этожзвяздаяегообожаю• 11 июня в 08:39
Ответ дляКапитанльнаЯ
Плед обязательно.
Подушка под шею подковой.
Кофту на молнии с капюшоном.
Павер, наушники, зарядное.
А почему плед обязательно? Кофты и штанов недостаточно ночью? Плед объёмный - удобно ли в него заворачиваться, таскать с собой ? И, если удобно, какой посоветуете?
Кавуся• 11 июня в 08:40
Ответ дляВся така шо куди там
В автобусах працює кондиціонер й , справді, буває іноді прохолодно.
МУСЯкомарова• 11 июня в 08:41
Ответ дляГЛЮкоза
И павер банк добавлю к вашему списку
Я даже не отвечаю на подобные темы. Почему?
Люди взрослые, и такие вопросы глупые....
Любовь Калистратовна• 11 июня в 08:44
Ще теплі носки хай візьме, бо їхали, так по ногам знизу льодяним повітрям піддувало, що капець. Або плед пригодиться
Щедрик• 11 июня в 08:46
Удобную обувь, лучше шлепки.
На паровозе• 11 июня в 08:52
Плед обязательно.
Носки тоже.
Подушка туристическая
Обувь удобная, неузкая, чтоб легко обуваться-разуваться.
Тапки одноразовые как в отелях или легкие шлепки, чтоб можно было разуться и дать ногам отдохнуть
Павербанк
Орехи, запакованные круасаны, бутерброды с сырокопченым чем-то, вода - не менее 1,5 л, батончики, бананы.
На паровозе• 11 июня в 08:54
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
В автобусе может быть холодно от кондиционера. Автобус может сломаться и ночью будете на улице.
Новорічна пальма• 11 июня в 09:15
Ответ дляВся така шо куди там
Пледы есть в автобусах
Шалена невинність• 11 июня в 09:18
Ответ дляНе будь КакСвета
Ні, але приблизно так само)
Павер обов´язково візьме
+ серветки сухі та вологі і документи та якісь гроші завжди при собі тримати Нехай не знадобиться, але якщо зловить на санітраній зупинці ґаву, то телефон, документи і гроші допомагають наздогнати автобус і не лишитися на трасі
Шалена невинність• 11 июня в 09:19
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
плед беруть, коли автобусний тур з нічними переїздами, його не носять із собою, він так і лежить в автобусі. Але вночі може бути прохолодно або кондиціонер невдало регулюється і дує, то прикритися. Або навпаки. тривала зупинка (перед корлоном), то кинути на траву і лягти, дехто взагалі вночі плює на все і кидає плед у прохід в автобуса та лягає витягнути ноги. І йдеться не про важкий. а найдешевший тонкий флісовий
Впораюсь зі всим• 11 июня в 09:24
Ответ дляНоворічна пальма
Пледы есть в автобусах
Їзджу 3 роки. Не було ніде.
Плед обов´язковий. Люблять водії заморозити автобус кондиціонером.
Захворіти потім може((
Маленький плед і шкарпетки
ДлинноНожка• 11 июня в 09:25
Ответ дляВся така шо куди там
В автобусах літом не спекотно. Кондиціонери добре лупашать. Якщо не проблема у місці в сумці, то плед зручніше, можна накритися з ногами.
Автор, не забудьте про медикаменти. З продуктів можна взяти різних желейок, круасани в індивідуальній упаковці. Я своїм дітям робила бургери: булочки, в середину вялене м´ясо, сир пластину, лисия салату і це все в окрему фольгу. Пару штук, щоб з´їли в першій половині поїздки. Ще добре кабаноси, джерки. Але це дивлячись через який кордон їхатиме.
Я-ваш шанс• 11 июня в 09:27
Дочка в субботу ехала 30 часов в автобусе, подушечку дорожную брала, плед. Из еды колбасу сухую, сыр, лаваш (перед поездкой положила их порезанные в контейнер и на пару часов в морозильник). Кабаносы, мясо сушеное слайсами, бананы, орехи, крекеры. На заправке мороженое себе покупала. Думала много еды, но нет все поела.