Тоска в носках• Изменено вчера в 22:17
Ручка стирачка
А ваши дети ими пишут в школе, в каком классе? Как от неё отучить, очень медленно пишет(
Околовита• вчера в 22:18
А хііба швидкість писання від неї залежить? Моя донька довго нею писала, навіть в класі 5-му.
А потім ’забила’))) каже - ну закреслю, якщо неправильно
Леди_на_драндулете• вчера в 22:21
Ответ дляТоска в носках
Как исправить шкорость письма, тогда такой вопрос
А мне больше интереснее,как исправить корявость письма(
Пік Антна• вчера в 22:21
У старшого вчителька не дозволяла писати стирачками. Казала вона має бачить слабкі місця, помилки, щоб прописать додаткові завдання кожному окремо. І казала вони псують почерк, як і всі гелеві ручки. На етапі формування почерку тільки кулькові.
І взагалі та вчителька була сама мудрість. Такий сильний клас, всі писали так швидко і красиво.
Меншого я сама пробувала привчить, бо одні креслення, але це сповільнювало дуже темп. То він сам відмовився. Так і креслить далі і почерк поганий
Пік Антна• вчера в 22:22
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Це також нейропсихологічні особливості дитини.
Десь в 5-6 класі остаточно виробляється почерк
Лика-прилипка• вчера в 22:27
Ответ дляЛеди_на_драндулете
до 5 кл. писал, в 5 сам сказал что не нужно
Моя так само, сама відмовилась в 5 класі. Зараз 6 клас пише звичайними ручками
Околовита• вчера в 22:28
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ніяк, от реально. Наша вчителька колись говорила, що можна всі 4-ри початкові класи ’вбивати морально’ дитину за корявість почерку, каліграфічними прописами гвалтувати, а потім в класі 6-му вона все одно почне писати швидко і як їй зручно
рукиЖимолости• вчера в 22:29
Десь до 9го класу писав. Бо має дислексію і робив забагато помилок, щоб їх просто виправляти.
Лика-прилипка• вчера в 22:37
Ответ дляТоска в носках
Швидкість написання залежить від швидкості мозкової діяльності та розвиненості мʼязів кисті. Ви дрібну моторику дитині розвивали до школи - ліпка з пластиліну, застібати ґудзики, шнуровати кросівки, стрибки на скакалці? Дитина вміє висіти на турніку, ходити по рукоходу? Все це потрібно робити в дошкільному віці і на початок школи дитина буде готова фізично. Ще важливо щоб у дитини було розвинено мовлення і правильна вимова. Тому важливо відпрацювати з логопедом всі дефекти до першого класу. Щоб швидко писати дитина має добре про себе вимовляти слово. Вище вам написали про дисперсію, так ось це теж має значення, так само як і дисграфія
Околовита• вчера в 22:34
Ответ дляТоска в носках
Тільки кількістю... чим більше писати - тим краще відпрацьовуються букви та поєднання, з часом доходить до автоматизму.
Але тут також є питання чи все інше в нормі. Бо якщо і думається важко, то пишеться/читається відповідно
Лика-прилипка• вчера в 22:35
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ніяк. Воно або само вирівнюється поступово, або це на все життя. Єдине до чого можна привчити - це охайність написання.
СКИБИДЫШь• вчера в 22:39
Моя уже в этом (3й класс) хотела перейти на обычную, но стирачка удобнее конечно.
Valeriia123• вчера в 23:11
В 5 пише, і не збараємось переходити, якщо не заставлять. Мені подобається, що можна витерти. Часто помилки просто із-за неуважності. Уявляю, як було б все покреслене.
Девальвация• вчера в 23:18
Класса до 5-го, а по некоторым предметам и до 6-го сын писал. Учителя не запрещали, к счастью. Очень удобно, конечно.
Там все розмивчато• сегодня в 00:05
7 класс сын пишет. Не знаю, на сколько на скорость влияет, пишет довольно быстро. А на аккуратность в тетради очень
Хома з пастою• сегодня в 10:00
Ответ дляПік Антна
Если ребенок сделал ошибку и тут же сам исправил, то ее помощи в выявлении ’слабых мест’ не требуется!
На этапе формирования почерка, тогда уж ПЕРО!
Вот где реально вырабатывается калиграфический почерк.
Хома з пастою• сегодня в 10:03
Ответ длярукиЖимолости
У дочки как и у меня дислексия.
Магний в форме треонат и просто магний постоянно принимает - читает хорошо, много и быстро, пишет так же.
А с первого по третий класс были сильные проблемы.