неДоЖиру• 11 июня в 09:11
Я ненавиджу свого чоловіка.
В шлюбі 3 роки ця людина за три роки показала мені те, що жодний чоловік якій в мене був це квіти. Виїхали з бойових дій , приїхали до нього , такої зневаги не поваги і просто ідіотизму я ще не зустрічала в своєму житті. Ми вже стільки разів починали все з початку, що навіть це не сприймається вже. Людина мені в очі говорить про те , що а куди ти підеш в тебе ж тепер немає дому?! Не так говориш не так стоїш, часу на увагу немає . Кидає такі фрази , що я коли захочу тоді і буду тобі приділяти увагу . Чотири дні тому , питання стало ребром і мені вже було всеодно куди їхати з дітьми, хоч на вулиці залишитися. Почав казати , що не треба і бігти за нами . А я просто вже ненавиджу цю людину, але просто боюсь піти .
Тримбулька• 11 июня в 09:14
Задайте собі питання: Якби ви це прочитати тут від іншої форумчанки, що б порадили?
неДоЖиру
• 11 июня в 09:14
Ответ длябибизяна
А що в нього з відстрочками, бронею?
Він військовий
Непозбувна Бентега• 11 июня в 09:15
Уходите
подайте на алименты
Найдите работу- дети в садик
Все это реально
Только захотеть
Я ушла после 3х лет брака с ребенком
Не дня не жалею
подайте на алименты
Найдите работу- дети в садик
Все это реально
Только захотеть
Я ушла после 3х лет брака с ребенком
Не дня не жалею
неДоЖиру
• 11 июня в 09:15
Ответ длябибизяна
І де він воює? Вдома?
Дівчата ну ще має значення, я ж не для цих питань написала тему .
бибизяна• 11 июня в 09:16
Ответ длянеДоЖиру
Ну в смислі не має значення? Що це за служба що він щодня вдома?
Тцк, чи що?
бибизяна• 11 июня в 09:17
Ответ длянеДоЖиру
Спільних дітей немає .
Ну дивіться. Краще вже не буде.
Це аксіома.
Тому самі вирішуйте скільки ви ще в цьому пеклі будете жити, тиждень чи ще 5 років
Це аксіома.
бибизяна• 11 июня в 09:18
Ответ дляСкумбріяП8
Автор, закордон!
При любій не зрозумілій ситуації
неДоЖиру
• 11 июня в 09:18
Ответ дляСкумбріяП8
Автор, закордон!
Була там , мені не заходить .
Куратор дебошей• 11 июня в 09:18
Ответ длянеДоЖиру
А для чого написали тему?
Поради? Так ви всеодно не будете нічого робити..
Співчуття? Вибачте, немає співчуття. Є нерозуміння чого ви чекаєте.
неДоЖиру
• 11 июня в 09:19
Ответ дляКуратор дебошей
А для чого написали тему?
Добре , переходьте в іншу тему .
Куратор дебошей• 11 июня в 09:20
Ответ длянеДоЖиру
Добре , переходьте в іншу тему .
Ага, щас...
Мені ж цікаво які відмовки будуть..
Наприклад, діти його люблять 🤔
Або він раніше таким не був..
Мені ж цікаво які відмовки будуть..
Наприклад, діти його люблять 🤔
Або він раніше таким не був..
СкумбріяП8• 11 июня в 09:20
Ответ длянеДоЖиру
Була там , мені не заходить .
А який вихід тоді ви бачите?
1. Закордон не заходить
2. Сама ви не потягнете
3. Лишатись з чоловіком і надалі
Не бачу ще варіантів у вашій ситуації
А що ви хочете почути?
1. Закордон не заходить
2. Сама ви не потягнете
3. Лишатись з чоловіком і надалі
Не бачу ще варіантів у вашій ситуації
А що ви хочете почути?
Чесно брешу• 11 июня в 09:20
А куди ви від нього йшли і так і не пішли? Якщо дому вашого вже нема?
Я Головна• 11 июня в 09:21
Який вік дітей? Батьки, інші родичі, у вас нікого? Батько дітей чи родичі з його сторони, теж нікого?
неДоЖиру
• 11 июня в 09:21
Ответ дляКуратор дебошей
Ага, щас...
Мені ж цікаво які відмовки будуть..
Наприклад, діти його люблять 🤔
Або він раніше таким не був..
Мені ж цікаво які відмовки будуть..
Наприклад, діти його люблять 🤔
Або він раніше таким не був..
Ніяких
ЯниЯ• 11 июня в 09:22
якщо спільних немає, він не є їх батьком документально..
В шлюбі 3 роки, дійсно, поки є можливість, закордон.
Залежність із дітьми від військового, зневага, ненависть... Навіщо?
Will_Be...• 11 июня в 09:22
Ответ длянеДоЖиру
Ну, почему ж не имеет? Имеет, и самое прямое, большинство девочек, чьи мужья воюют удивлены - что у него там за война, что он, мало того, что имеет все время возможность выносить Вам мозг, так ещё и дома находится.
неДоЖиру
• 11 июня в 09:23
Постійно даєш людині шанс , може хоч трохи дійде, а в мою адресу тільки погані вчинки .Людина не боїться втратити .
Чесно брешу• 11 июня в 09:23
Ответ длянеДоЖиру
Які погані вчинки?