Святатабожа• Изменено 11 июня в 10:02
Чи вважаєте ви засмагу природнім пілінгом?
От такий ефект ,як від лазера шкіра червона пече , а потім злазить і оновлюється і це безкоштовно!
Радостина• 11 июня в 10:07
Шкіра і в звичайному повсягденні лущится - це природньо.
Ви не помічаєте? При чому засмага - взагалі, лікарі вважають це шкідливим. Тому придумали різні креми..
Святатабожа
• 11 июня в 10:08
Ответ дляРадостина
В мене не лущиться просто так
Святатабожа
• 11 июня в 10:11
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Так. А рак ліками від життя.
Цікаво,а ви на вулиці взагалі не виходите?
На море чи до океану не їздите?
Святатабожа
• 11 июня в 10:12
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Меланома... не чули?
А як тоді живе вся Америка?
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 июня в 10:12
Ответ дляСвятатабожа
А як тоді живе вся Америка?
Всі згорають та облазять?
чого б це?
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 июня в 10:13
Ответ дляСвятатабожа
А як тоді живе вся Америка?
ви про креми з спф ніколи не чули? Є таке диво
Святатабожа
• 11 июня в 10:14
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так вони теж шкідливі,склад хоч почитайте чи що вже..
Святатабожа
• 11 июня в 10:14
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Всі згорають та облазять?
чого б це?
Так, якщо в техасі восени 40 градусів,то ви як думаєте?
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 июня в 10:16
Ответ дляСвятатабожа
І як температура пов´язана з сонячними опіками? Трохи підручник з фізики погортайте, там про різні види світла. В горах при -40 теж сонячні опіки можна отримати, уявіть собі. Як це так?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июня в 10:16
Ответ дляСвятатабожа
В мене не лущиться просто так
Вы инопланетянин?
Святатабожа
• 11 июня в 10:20
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Святатабожа
• 11 июня в 10:21
Святатабожа
• 11 июня в 10:21
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
О як же негри живуть ,які без паранджі ходять на відмінно від арабів
Харчовий тріль• 11 июня в 10:23
Ответ дляСвятатабожа
Так питання ж в ультрафіолетовому випроміненні і його дії на шкіру, а не про температуру. температура це інфрачервоне випромінення. УФ та ІФ знаходяться по різні краї видимого спектру електромагнітного випромінення.... Обидва випромінення викликають опіки. ТОбто травму шкіри. лущення це загоєння травми, а не природне оновлення.
Стрекоза любви• 11 июня в 10:24
Ответ дляСвятатабожа
Ви правда зараз ставите таке питання? Про засмагу у темношкірих?
Харчовий тріль• 11 июня в 10:30
Ответ дляСвятатабожа
Темна шкіра містить велику кількість меланіну у верхніх шарах епідермісу, який ефективно блокує ультрафіолетове (УФ) випромінювання. Світла шкіра це результат мутації, що виникла, коли наші далекі предки переселилися з південних регіонів до північних. У нових умовах темна шкіра перешкоджала проникненню УФ-променів, яких і так було мало, а отже гальмувала вироблення вітаміну D, особливо важливого для дітей. Це призвело до еволюційних змін - шкіра стала світлішою, щоб забезпечити достатнє вироблення вітаміну D при обмеженій кількості сонячного світла.
Саме тому європейські діти зазвичай мають ще світлішу шкіру, ніж у дорослому віці, для максимально ефективного синтезу вітаміну D. Адже в умовах давнього життя жодних вітамінних добавок не існувало, і організм мав пристосовуватись сам.
Коли світлошкірі північні люди потрапляють під інтенсивне південне сонце, їхня шкіра, яка має низький рівень меланіну, не готова до такого УФ-навантаження. Як захисна реакція, запускається процес вироблення меланіну = засмага. Але це не відбувається миттєво. У період, поки шкіра ще не адаптувалася, вона вбирає надмірну кількість УФ-променів, що може призвести до опіків, тобто до травми або до руйнування ДНК - переродження клітин, в атипові.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июня в 10:32
Ответ дляСвятатабожа
Ні
Тогда , могу вас заверить, что шелушится
Святатабожа
• 11 июня в 10:42
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Чомусь я цього за життя не спостерігала
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июня в 10:44
Ответ дляСвятатабожа
Чомусь я цього за життя не спостерігала
Так вы не можете наблюдать все процессы, которые происходят в организме. Но это не значит, что их нет.
Святатабожа
• 11 июня в 11:28
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Якщо я не бачила,що шкіра лущилась значить вона не лущилась
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июня в 11:29
Ответ дляСвятатабожа
Да, а если вы не видите ,что земля круглая, значит она плоская. Все логично.
Святатабожа
• 11 июня в 11:30
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ми зараз не про землю,а моє тіло
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июня в 11:30
Ответ дляСвятатабожа
Ми зараз не про землю,а моє тіло
Аналогия просто
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июня в 11:37
Ответ дляСвятатабожа
Недоречна
Вы троллите, немного и мне можно )