Попадалочка• 08 июня в 12:56

Были ли у вас осложнения после лазерной шлифовки кожи?

Интересуют реальные случаи, как долго кожа восстанавливалась.
Мафиозная• 08 июня в 15:07
У мене досі лишилося почервоніння (через півроку після шліфовки). Але мені робили досить глибоку: 1.5-2мм. Рельєф шкіри став значно рівнішим, хоч і не ідеальним. Загалом, я задоволена, але мушу сказати що це було реально боляче. І це при тому, що у мене завищений поріг (наприклад, зуби часто лікую без знеболювання).
SnowMaiden• 08 июня в 20:47
А вы делали с целью омоложения или от рубцов? Как вообще заживает, какие сейчас средства?
Я лет 7 назад работала в одном здании с клиникой, куда из Харькова приезжал врач на эти шлифовки, очереди там были...не пробиться. Хорошо, что когда я по знакомству влезла на консультацию, он мне отказал, а их медсестра из филиала сделала тотал фейс. Встретились недавно, лицо у неё до сих пор как после ожогов, цвет темно розоватый, смесь с загаром, неестественно очень. Но у неё запрос был в 50+ убрать последствия угревой сыпи и морщины тоже, очень глубоко сняли. Но она довольна, молодой мужчина тоже при ней доволен до сих пор
Мафиозная• 08 июня в 21:57
Ответ дляSnowMaiden
Я робила теж від шрамів постакне. За словами лікаря, у мене там під верхнім шаром замість шкіри був один суцільний рубець. Така глибина для омолодження - це мабуть занадто )) Мені перші дні навіть німесил не особливо допомагав. Так що не знаю чи наважуся я на другий курс - лікар пропонував через рік повторити.
Робила в клініці в Києві (де і живу), яку мені порадила моя онкодерматолог. Прямо темно рожевої шкіри у мене немає, але я і робила її в 35+, не в 50. Є така трохи як засмага, так. Але нерівномірний колір шкіри приховується тоном значно легше, ніж нерівний рельєф (насправді останній майже і не приховується). То ж я не шкодую. Ну і воно з часом все-таки потроху світлішає, хоч і не так швидко як хотілося б.
SnowMaiden• 08 июня в 22:32
Ответ дляМафиозная
Да, она тоже мне рассказывала, что доктор очень много времени потратил и было даже под анестезией достаточно болезненно, особенно вокруг глаз. Вообще слава богу, что существуют методы, помогающие это исправить! Выздоравливайте скорее!
Мафиозная• 08 июня в 22:54
Ответ дляSnowMaiden
Так, про очі правда)) Не знаю як люди наважуються на шліфовку мішків під очима, хоча на фото результати звісно вражаючі.
Дякую