ДелайКак_Я• 11 июня в 10:41

Чиї діти вчора писали МНТ?

Як вам математика?
Попа как у Кардашьян• 11 июня в 12:00
Ответ дляБутербродница
Якщо дитина не вчилась в школі, і не тягне написати нмт, то чи буде вона тягнути ВНЗ?
Вы знаете, честно, может. Ибо сто лет назад я работала кл.рук. и видела детей, которым школа триста лет нужна была, а потом они меняли обстановку, появлялись цели, желание учиться. Все бывает.
Бутербродница• 11 июня в 12:03
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так, дуже вірю. Що ви впоралися за 2 години.
Ви прям поліглот. І історію з часів скіфів знаєте і параметри і тригонометрію і українські всі нові правописи.
Ви це можете розказувати своїй мамі, вона вам повірить бо ви в неї розумниця. А мені не потрібно.
До чого тут поліглот до історії і тригонометрії? 🤔 Мені все одно, вірите ви чи ні. Це немає відношення до теми. Але дивлюсь без хамства ви спілкуватись не вмієте, і маму вже приплели. Всього найкращого
Попа как у Кардашьян• 11 июня в 12:05
Ответ дляБутербродница
Вы знаете, это замечательно, что Ваш ребенок так быстро справился с такими результатами. В реале никогда не видела, чтобы выполнили все за 2 часа. А экзаменов я видела много.
Правильно_Валерчик• 11 июня в 12:06
Ответ дляБутербродница
Читайте книги, розвивають. І подивіться значення поліглот але не з вікіпедії ви з тих, хто мову С1 за рік вчить і свято вірить що дитина вільно говорить за пів року.
Всього найкращого.
Бутербродница• 11 июня в 12:07
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Такі приклади дійсно бувають. Але дитина нічого не втратить, якщо, наприклад, спочатку піде в коледж чи технікум, спробує сили, побачить, чи то воно їй треба, а далі піде в ВНЗ.
Правильно_Валерчик• 11 июня в 12:07
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ви ще не привикли, що тут пишуть одне, а по факту інше? Це як той інстаграм тільки текстовий.
Ку-кусик• 11 июня в 12:10
Ответ дляБутербродница
Моя похресниця два роки провчилася на дизайні в коледжі,здавала творчий конкурс.
Роботи у неї,очей не відвести.
Цього року здала НМТ,вступає на філологію.
Попа как у Кардашьян• 11 июня в 12:10
Ответ дляБутербродница
Здесь Вы правы, полностью согласна.
Бутербродница• 11 июня в 12:13
Ответ дляПравильно_Валерчик
Всього найкращого.
Навіть цікаво стало дізнатись від Вас, дуже начитаної і розвиненої, що ж таке поліглот. Не з вікіпедії, з тлумачного словника, наприклад.

ПС до С1 люди вчать мову роками, пересічна людина за рік можна хіба що до В1 вивчити, ну до В2 в мовному середовищі, якщо буде дууууже наполегливою.
Сегодня не целуюсь• 11 июня в 12:15
К сожалению детство заканчивается. Мой тоже сдавал все эти ЗНО. Ночей не спал и готовился.
Мы все через это проходим. Мы вообще сдавали в школе экзамены, потом в институт экзамены. И попыток только одна. И никаких контрактов не было. Сейчас все же есть выбор, можно маневрировать в жизни, можно вообще на все это начхать и заниматься своим делом. Эти дипломы ж только для найма нужны.
У друга диплом учителя труда… абы в армию пропетлять. Он до войны почти долларовым миллионером был. С войной успел купить инвалидность и свалить. Сейчас живет в небольшом городе. Мэр этого города уже его лепший друг. Были выборы, так он ему такую предвыборную забахал, что в кресло мэра его занесли на руках. А по документам он по-прежнему обычный беженец в стране без пособий. И нахрен ему те диплому не нужны. Он встанет на ноги везде. Он уже сейчас серый кардинал этого небольшого города. По нашим меркам села.
Бутербродница• 11 июня в 12:16
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я не про дитину писала, про себе. Злите нмт для розуміння складності. Деякі питання пропускала, наприклад, в математиці суть розв´язку знаю, а от формул вже ні. Дещо відповідала інтуїтивно, бо відверто кажучи, відповіді не знала.
Чеширская кошечка• 11 июня в 12:18
Ответ дляКу-кусик
Роботи у неї,очей не відвести.
Яке місто і коледж?Для доньки цікавить, дякую
Закінчувала художню школу?
Бутербродница• 11 июня в 12:18
Ответ дляКу-кусик
Роботи у неї,очей не відвести.
От, вона подивилась, побачила, що їй то не цікаво, і визначилась остаточно з напрямком. Це нормально. Дитина сама прийшла до необхідності освіти і сама обрала напрямок. А не так, коли батьки запхали, а дитині то нафіг не треба
Ку-кусик• 11 июня в 12:22
Ответ дляБутербродница
Ну,це вже буде видно,коли вона хоча б на філології перший курс провчиться.Але десь глибоко в душі,мені трохи шкода.
Завжди з рушником• 11 июня в 12:23
Ответ дляТишком нишком
И куда эти ’молодцы’ пойдут с проходным в 130 балов? А если денег нет на контракт?
Зараз такий жахливий недобір, що буде драка за студентів, головне подолати прохідний барʼєр
Бутербродница• 11 июня в 12:24
Ответ дляКу-кусик
В мене однокурсниця закінчила художню школу. ВНЗ обрала за напрямком екологія, хз чого. Провчилась майже 6 років, жодного дня не працювала за фахом, і врешті повернулась до малюнку. Зараз пише картини, відкрила дизайн студію
Ку-кусик• 11 июня в 12:25
Ответ дляЗавжди з рушником
Завжди був недобір на певні спеціальності.
А є спеціальності,на які щороку прохідний бал зростає.
Ку-кусик• 11 июня в 12:27
Ответ дляБутербродница
От і я про це,бо в коледж вступала з великими надіями,художку закінчила з відзнакою,а тут як поставила всіх перед фактом…
Mag-inna• 11 июня в 12:32
Математика в цьому році важка.
Моя написала на 150,вважаю що велика молодець.
Стебель березы• 11 июня в 12:39
Ответ дляЗавжди з рушником
Де недобір? Кількість місць скорочують, вузи закривають. Менше викладачів, менше витрат на зарплати та утримання. Менше стипендій.
Країна економить на освіті, але не забуває про депутатів і все це кодло привладне
Завжди з рушником• 11 июня в 12:44
Ответ дляСтебель березы
На природничих спеціальностях недобір. І буде він ще дууууже довго. В кого діти тільки починають навчання в школах, мають про це подумати і спрямувати дитину. Я вважаю, що немає якихось нахилів у дитини, є нормальні вчителі, які можуть навчити. Я займалася фізикою із дівчинкою, що вступала в художню академію, бо там все було геть погано, а школу вона мала закінчити. Пару уроків і фізика стала її улюбленим предметом.
ГендиреХтор• 11 июня в 12:46
Моя донька здала математику на 180, НМТ було 4 червня.
Ку-кусик• 11 июня в 12:47
Ответ дляMag-inna
Математика в цьому році важка.
Математика й минулого року була важка.
Не склали НМТ у 2024 р 40,5 тис осіб,в основному завалили матем.
У 2023 таких було 12 621 учасник.
МЕСТО_Встречи• 11 июня в 13:02
А сколько раз пишут нмт? Не так как раньше писали зно, все в один день?
Prervana• 11 июня в 13:12
Ответ дляПравильно_Валерчик
Согласна. Я золотая медалистка в прошлом. Когда я увидела вот это - у меня полезли на лоб глаза. При этом вот мой аттестат. И он не куплен😆
Ку-кусик• 11 июня в 13:19
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Кожному в особистий кабінет надходять дата та місце складання НМТ.
Складають у різні дні протягом місяця приблизно.
На 4 предмети дають 4 год,перерва між блоками 30 хв.
Первоклашка Я• 11 июня в 13:27
Подружка доньки написла на 150
МЕСТО_Встречи• 11 июня в 13:27
Ответ дляКу-кусик
Дякую!
В курсі діла• 11 июня в 13:34
Ответ дляНоски на подтяжках
а мне хочется настучать по голове родителям, которые завышают важность НМТ, которых ’охватывает паника’ и накручивают детей ( которым и так нелегко сейчас в Украине) на эту тему

почему бы не сказать - зая не нервничай, ты молодец, сдашь как сдашь, главное проходной ) и все

сами детей нервируете, кишки им этим НМТ мотаете, а потом стонете ....
Ну в принципе можно не писать. Дворники ( утрирую) всегда нужны
Что б поступить в хороший вуз , и желательно на бюджет нужны высокие баллы
В курсі діла• 11 июня в 13:43
Ответ дляТишком нишком
Ну скорее всего эта дама из тех мам для которых оценки не важны, и в принципе пофиг как учится ребенок