ДелайКак_Я• 11 июня в 10:41

Чиї діти вчора писали МНТ?

Як вам математика?
Prervana• 11 июня в 23:45
Ответ дляМюллерная
Мабуть, це через те, що ви не готувалися і просто не розуміли теми, а не формулювання питання було причиною?
Блин, не тот скриншот, секунду. Вот!
Заюшка_хозяюшка• 12 июня в 00:23
Ответ дляжижифреймут
Які коефіцієнти враховуються? Цікаво просто. Зараз похресниця здає .
Є таблиця вагових коєфіцієнтів до кожної спеціальності. Окремо є регіональні коефіцієнти (на них помножується бал, якщо дитина вступає до ВНЗ де ідуть або можливі бойові дії - Сумська область, Запорізька, Одеська - точний перелік не знаю, бо не цікавилась) і галузеві коефіцієнти для спеціальностей, що користуються особливою підтримкою від держави ( теж точний перелік не знаю, бо наша спеціальність в цей перелік не входить).
Ось посилання на такий калькулятор рейтингового балу https://studinfo.org/nmt-calculator-2025
Едимнаморе• 12 июня в 00:34
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Написала. Мы и рады и огорчены одновременно)))) 194 -история;
184 - математика;
179- англ;
165 - мова((((((
Ребенок хочет на экономику. Рассматривали бюджет, но с учетом приоритетов получается сомнительно. Посмотрим конечно когда будет видна реальная ситуация с конкурсом в этом году, но у дочери получается конкурсный бал с учетом коэффициентов 172 и это маловато…
А від чого цей конкурсний бал залежить? У вашої дитини хороші бали: 194, 184, 179…тільки мова трішки підкачала(. Але чому розр. бал виходить всього 172?
Моя тільки 9 клас закінчила в цьому році.
А що таке?• 12 июня в 00:36
Ответ дляPrervana
Согласна. Я золотая медалистка в прошлом. Когда я увидела вот это - у меня полезли на лоб глаза. При этом вот мой аттестат. И он не куплен😆
Красота!
Впервые вижу такой аттестат.
Вы сами решили так учиться или был контроль и принуждение?
Prervana• 12 июня в 00:40
Ответ дляА що таке?
Красота!
Впервые вижу такой аттестат.
Сама. Было западло учиться хуже. Но я училась странно, я не знаю ни одного правила, ну кроме базовых каких-то типа ’жи ши пиши с буквой и’. Ну и на ковре директора регулярно стояла за дебош😆
А що таке?• 12 июня в 00:47
Ответ дляPrervana
Если что то не удавалось - повторяли пока не получится или всегда легко шло?
Prervana• 12 июня в 00:51
Ответ дляА що таке?
Легко шло. А то, что не удавалось - то в аттестате ’10’. Химия и физика. Я не смогла до конца понять логику всех этих процессов и приходилось тупо зубрить. Если бы с химией случился симбиоз - то я сейчас была бы каким-то генным инженером или разработчиком фармы. Очень хотела это направление для учебы, но поняла что не вытяну, поэтому увы
А що таке?• 12 июня в 00:54
Ответ дляPrervana
Интересно.
А то что зубрили - запомнилось или сдал-забыл?
Что надольше отложилось - что легко шло или то, что пришлось зубрить?
Извините за вопросы, но очень интересно.
Prervana• 12 июня в 00:58
Ответ дляА що таке?
Интересно.
Сдал-забыл. И никак иначе. То что легко шло - и сейчас могу спокойно воспроизвести, оно никуда не делось. Но тесты по физике открыла и офигела. Ничего не помню и не могу интуитивно дойти до верного ответа
Co_Co• 12 июня в 01:01
Ответ дляPrervana
Спасибо за ответы.
Сниму анонима, а то как то не прилично так общаться. Вы на личные вопросы отвечаете.
Prervana• 12 июня в 01:02
Ответ дляCo_Co
Спасибо за ответы.
Всегда пожалуйста)
burtsevat• 12 июня в 01:23
Ответ дляPrervana
Блин, не тот скриншот, секунду. Вот!
Нет Г и Д вариантов в правой колонке. Поэтому , конечно, не выполнить...
Prervana• 12 июня в 01:59
Ответ дляburtsevat
Ну меня сам формат убил. Оно громоздкое и мозгоклюйное.
Мюллерная• 12 июня в 07:16
Ответ дляburtsevat
Это в этом году?
Так
Мюллерная• 12 июня в 07:27
Ответ дляPrervana
Блин, не тот скриншот, секунду. Вот!
Ну, по-перше, я гадала, що ви про математику, ну ок.

По-друге, а що саме вам здалося незрозумілим?
Треба щоб в простому і складному реченні до виділених слів ставилося по змісту одне й те саме питання.
Наприклад, для чого? Заради збагачення. Для чого? Щоб змінити громадську думку.

Це легке завдання, а я математик, як ви розумієте
Мюллерная• 12 июня в 07:28
Ответ дляТишком нишком
Да будь- ласка))
1 тема - 1 урок
Ну і написано - алгебра, а не математика...
парИла я парИла• 12 июня в 07:53
Ответ дляжижифреймут
А який середній бал га проходження на бюджет? Похресниця здала. Середній бал вийшов 182. Мріють про бюджет
Немає середнього балу, є прохідний по коефіцієнтам з різних предметів. 1
У вас гарний результат,багато де дитина пройде на бюджет, дивлячись куди хоче поступати.
Великий конкурс на Комп´ютерні науки, міжнар, філологія, економіка, право
Заюшка_хозяюшка• 12 июня в 08:46
Ответ дляЕдимнаморе
Тишком нишком• 12 июня в 09:59
Ответ дляМюллерная

Мені цікаво, а в стандарному підручники з української мови скільки таких вправ? Де дитина повинна це тренувати протягом 2 років старшої школи?
Тишком нишком• 12 июня в 10:01
Ответ дляМюллерная
Написано тому що так на обкладинці підручника написано))
Мюллерная• 12 июня в 10:05
Ответ дляТишком нишком
Питання до підрядрого речення і до окремого слова в реченні не вчать?

Так, дійсно, прям індентичного завдання в підручнику скоріш за все нема, але є всі правила і пояснення, щоб його успішно виконати.

Нмт перевіряє здатність абітурієнта застосовувати отримані знання (а не лише самі знання), це напряму пов´язано з потребою отримувати вищу освіту.
Мюллерная• 12 июня в 10:06
Ответ дляТишком нишком
Почалася розмова з того, що нема предметів алгебра і геометрія, а є предмет математика. Хоча насправді це не так.
Тишком нишком• 12 июня в 10:06
Ответ дляМюллерная

Так давайте це тренувати прямо з 10 класу. Будемо питати те, що не тренували на контрольній. Так і будемо пояснювати ’перевіряє здатність абітурієнта застосовувати отримані знання (а не лише самі знання), це напряму пов´язано з потребою отримувати вищу освіту.’ ми ж готуємо до життя зі школи))
Тишком нишком• 12 июня в 10:12
Ответ дляМюллерная
Насправді це так. В атестаті у дітей стоїть математика. Предмет поділен умовно. Не про яке знання геометрії чи алгебри за 16 годин за півроку говории не можно. Це уявлення про просторові фігури. О, впізнав піраміду - добре, зміг скористатися формулою для пошуку обʼєму чудово.
В підручники стандартні задачі як під копірку. Діти просто неготові к таким підвивортам
Мюллерная• 12 июня в 11:45
Ответ дляТишком нишком
Школа не готує і не має готувати до життя, це лише академічна освіта, мала її частина.
Тишком нишком• 12 июня в 12:18
Ответ дляМюллерная
МНТ здають після школи, значить питати повинні те чтого навчили у школі)
Мюллерная• 12 июня в 12:20
Ответ дляТишком нишком
Ок, ідіть в міністри
Едимнаморе• 12 июня в 21:20
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Дуже дякую!
Носки на подтяжках• 13 июня в 08:36
Ответ дляНуКаНаКа
А моя свого часу здала зно на 185+, поступила в топовий вуз в Україні, закінчила, і магістратуру закінчила за кордоном, теж все безкоштовно, ще й стипендія була. Так що кожному своє і вихваляння 150 балами недоречно.
так а никто и не выхваляется) не понимаю суть вашего сообщения, речь как раз о том, что 150 и 185+ разницы нет и одинаковый результат на выходе . так зачем было сдавать на 185+ и нервничать + платить за репетиторов всякой фигни типа правил укр языка или истории которые никогда в жизни не пригодятся